Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Σε αυτά που έχω στο προηγούμενο μου ποστ προστίθεται και ένα καλώδιο scart μήκους 1.5μ το οποίο είναι ακόμη σφραγισμένο.

Να ενημερώσω πως αν τα πράγματα δεν φύγουν εντός λίγων ημερών θα πάνε για πέταμα :)

Sent from my Galaxy Tab 2 10.1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτά που έχω στο προηγούμενο μου ποστ προστίθεται και ένα καλώδιο scart μήκους 1.5μ το οποίο είναι ακόμη σφραγισμένο.

Να ενημερώσω πως αν τα πράγματα δεν φύγουν εντός λίγων ημερών θα πάνε για πέταμα :)

Sent from my Galaxy Tab 2 10.1 using Tapatalk

Μοσχατο στον ηλεκτρικο βολευει να περασω να το παραλαβω?

Link to comment
Share on other sites

φιλε Mpilia με ενδιαφερει ο φορτιστης του laptop HP.νομιζω ειμαι ο πρωτος που εκφραζει ενδιαφερον,αν οντως ιχυει σε παρακαλω στειλε ενα πμ να μπυ πεις πως μπορω να τον παραλαβω.ευχαριστω.

Minaspit, περιμενω απαντηση απο τον Tankard αν μπορεσει τελικα να παρει τα πραγματα επειδη προηγειται, αλλιως σου λεω εσενα αμεσως..

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχουν ακόμα, θα ήθελα το ένα τροφοδοτικό.

έχει μεινει ενα.

Όποτε σε βγάλει ο δρόμος σου από Μοσχάτο περνάς και το παίρνεις :)

[MENTION=15515]tavlamari[/MENTION]

Κανενα πρόβλημα. Έχεις πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω μια CRT 17αρα hitachi cm615 (έχει και λειτουργία που απομαγνητίζεται! αμέ!! :p )

Τα κουμπάκια της θέλουν να τα πατάς λίγο πλάγια για να δουλέψουν, αλλά κατά τα άλλα είναι οκ!

Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να την παραλάβει από Ζωγράφου!

Link to comment
Share on other sites

Αυριο-μεθαυριο θα εχω προς διαθεση ενα σετ 5.1 ηχειων Creative Inspire T6200. Ολα δουλευουν μια χαρα, εκτος απο το χειριστηριο που παρα-ειναι ευαισθητο! ΕΓΩ θα διαλεξω σε ποιον θα το δωσω βαση ¨παλαιοτητας" και κατα ποσο active ειναι ο χρηστης.

ΑΝ δεν σας αρεσει ο τροπος που το δινω, απλα μην ποσταρετε....

Έγινε επεξεργασία από YDinopoulos
Link to comment
Share on other sites

Minaspit, περιμενω απαντηση απο τον Tankard αν μπορεσει τελικα να παρει τα πραγματα επειδη προηγειται, αλλιως σου λεω εσενα αμεσως..

Παίδες λόγω έλλειψης χρόνου θα απορύρω το ενδιαφέρον μου. Ευχαριστώ πολύ τον Mpilias για την προσφορά του.

Link to comment
Share on other sites

Αν γινεται να "μπω στη σειρα" για τα ηχεια?

Τα θελω για την αδερφη μου της εχω παρει τα δικα της 2.1 (να εχω μουσικη στο φοιτητοσπιτο) και την εχω αφησει με τα ηχεια του φορητου μονο τοσο καιρο :whistling

Θα το εκτιμουσα καθως δεν εχω σκοπο να διαθεσω χρηματα για αγορα καινουριων :)

Link to comment
Share on other sites

Αυριο-μεθαυριο θα εχω προς διαθεση ενα σετ 5.1 ηχειων Creative Inspire T6200. Ολα δουλευουν μια χαρα, εκτος απο το χειριστηριο που παρα-ειναι ευαισθητο! ΕΓΩ θα διαλεξω σε ποιον θα το δωσω βαση ¨παλαιοτητας" και κατα ποσο active ειναι ο χρηστης.

ΑΝ δεν σας αρεσει ο τροπος που το δινω, απλα μην ποσταρετε....

Κ εγώ σε σειρά για τα ηχεία! Βασικα μόνο αν γίνετε αποστολή!

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.