Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Ευχαριστώ πάρα πολύ τον Γιάννη για τις βάσεις.

Και ζητώ συγνώμη για την σφεντόνα (ήρθα-πήρα-έφυγα). Επιφυλάσσομαι για να κεράσω καφεδάκι κάποια στιγμή.

Το ΣΚ θα κάτσω να δώ τι πατέντα θα κάνω για να βάλω τα ηχεία μου. Αν δε κάτσουν θα πάνε οι βάσεις στον [MENTION=7649]FANISTELROOY[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

^...ήδη είμαι σ' επικοινωνία με τον hAic (από καμμιά ώρα μετά που πόσταρε το "άκυρο" ο kwstas71), για την περίπτωση που δεχτεί τον τρόπο αποστολής που του ζήτησα - αλλά συν τοις άλλοις ο πρόσφατος νέος κανόνας που έθεσε ο Administrator Astrolabos για τον χρόνο συμμετοχής/δραστηριοποίηση στο φόρουμ, μάλλον είναι απαγορευτικός για το αίτημά σου rinper....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λόγο μετακόμισης αυτήν την περίοδο και λόγο των υποχρεώσεων που έχω για το Πανεπιστήμιο είμαι πολύ ζορισμένος!

Θα περιμένω λιγάκι να δω εάν βρεθεί άτομο από εδώ γύρω εάν δεν βρεθεί θα σταλθεί όπως πρότεινε ο φίλος [MENTION=16447]washcloud[/MENTION]!

Link to comment
Share on other sites

Έχω αυτόν τον επεξεργαστή AMD Athlon 1000 - A1000AMT3B από την μητρική που ανέφερα παραπάνω δεν ξέρω αν είναι λειτουργικός, καθώς επίσης και έναν σκληρό δίσκο seagate st3500320as (δεν είναι λειτουργικός, νομίζω όμως πως η πλακέτα του είναι εντάξει) που είχα πάρει από έναν φίλο εδώ μήπως και διορθώσω έναν ίδιο που είχα αλλά δεν... Διαθέσιμα σε όποιον τα θέλει

το ψήνω :smoke: στελνω πμ

Link to comment
Share on other sites

Έχω έκπτωση 20 € για αγορά από 100 € και πάνω από το Γερμανό μέχρι τέλος του μήνα (Οκτώβρη)(Από το "Get on Board"- φοιτητική προσφορά) , αν κάποιος ενδιαφέρετε από Αθήνα .....

όπως και ο Νίκος έχω και εγώ το συγκεκριμένο κουπόνι διαθέσιμο για όποιον το χρειάζεται.....ισχύει εώς 31/10

Link to comment
Share on other sites

Μόλις χθές χάλασε το touch της κοπέλας μου στο κινητό και θέλει να πάρει άλλο από Γερμανό.Δηλώνω 1ος ενδιαφέρον.Έχεις πμ

δεν νομιζω να ειμαι ο μονος που αρχιζει και κουραζεται με εσενα... σου ειναι δυσκολο να εισαι ενεργος στο φορουμ χωρις να γραφεις ασχετα μηνυματα απλα για να σου ανεβει το post-count? μεσα σε ενα μηνα εχει χαλασι το κινητο της κοπελας σου ο υπολογιστης του αδερφου σου τα λαπτοπ των φιλων σου ξηλωθηκε το παντελονι του γειτονα και η γατα κατω απο το σπιτι σου εκανε παιδια... τι αλλο θα σκεφτεις??

Link to comment
Share on other sites

Για τον χρηστη [MENTION=26399]balboagr[/MENTION], δεν επιτρεπεται να συναλλασεται ακομα εδω ,συμφωνα με αυτο...

0-6 μήνες, 100 μηνύματα

6-12 μήνες, 50 μηνύματα

12-36 μήνες, 40 μηνύματα και

36+ μήνες, 30 μηνύματα

To θεμα ληγει εδω. Ο επομενος τρωει καρτα. AN εχετε καποια ενσταση, μπορειτε να στειλετε ΡΜ σε μενα η σε καποιον αλλον απο τους moderator/admin.

Αυτα....

Link to comment
Share on other sites

χαριζεται

πλαινο απο thermaltake armor junior αυτο με τη θεση για 20αρη ανεμιστηρα

καθως και το cage των δισκων

ειναι συμβατα και με αλλα midtower της thermaltake

edit: ασημενιο

Έγινε επεξεργασία από absolom
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ το χρήστη [MENTION=11349]Vl[MENTION=2219]dimi[/MENTION]R[/MENTION] για τον epson. Σε λίγο θα το δοκιμάσω και αν ειναι όλα οκ, θα πάρει τη θέση του σε σχολείο.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν μείνει οι παρακάτω:

1) HP DeskJet 5740 (Φαίνεται να λειτουργεί κανονικά. Συνδέεται με P/C, δεν έχω μελάνια να δοκιμάσω την εκτύπωση)

2) HP DeskJet 6122 (Όπως ο επάνω, έχει λίμνούλα με μαύρο μελάνι ακριβώς κάτω από την υποδοχή για τα μελάνια. Με έκανε χάλια λέμε!)

3) Canon S400

4) Epson Stylus D120 (Δόθηκε στον [MENTION=5835]speedster[/MENTION])

5) Μελάνι HP 15 μαύρο καινούριο, σφραγισμένο, και νομίζω ληγμένο.

6) Μερικά άδεια μελάνια (αν κάποιος χρειάζεται για refill)

Θα προσπαθήσω να βρω μετασχηματιστές αλλά δεν υπόσχομαι κάτι.

Αν κάποιος τους θέλει για ανταλλακτικά έχει καλώς.

Παραλαβή είτε από Αττικό Νοσοκομείο, ή από Μετρό Αγ. Αντωνίου κατόπιν συννενόησης για τις ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Χαριζεται twin Universal LNB της Invacom στα 0,3db. Δουλευει απροβληματιστα. Model mumber TW-031.

Ξαναλεω ΕΓΩ θα διαλεξω σε ποιον θα το δωσω βαση ¨παλαιοτητας" και κατα ποσο active ειναι ο χρηστης.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.