Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

χαριζεται pci καταγραφικο 4 καναλιων κινεζικο, αν δεν δωθει σε μια βδομαδα θα παει στην ανακυκλωση.

χαριζεται κατσαβιδι kingston απο τους ssd χωρις μύτες

Έγινε επεξεργασία από alexandrosss
Link to comment
Share on other sites

χαριζεται pci καταγραφικο 4 καναλιων κινεζικο, αν δεν δωθει σε μια βδομαδα θα παει στην ανακυκλωση.

χαριζεται κατσαβιδι kingston απο τους ssd χωρις μύτες

Εκδηλώνω ενδιαφέρον !!!!!!:hi:

Link to comment
Share on other sites

χαριζεται pci καταγραφικο 4 καναλιων κινεζικο, αν δεν δωθει σε μια βδομαδα θα παει στην ανακυκλωση.

χαριζεται κατσαβιδι kingston απο τους ssd χωρις μύτες

Κι εγώ σειρά για το καταγραφικό παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει η Intel Desktop Board D975XBX !!!!! εχω και μερικά parts ακόμη έτσι ώστε να φτιάχω ένα pc για τον υιο!!!!

Να ευχαριστήσω κι εγώ με την σειρά μου τον φίλο Trooper για την μητρική.:clap::jump1::happy2:

Link to comment
Share on other sites

dimi[/MENTION]R;1063370254]Έχουν μείνει οι παρακάτω:

1) HP DeskJet 5740 (Φαίνεται να λειτουργεί κανονικά. Συνδέεται με P/C, δεν έχω μελάνια να δοκιμάσω την εκτύπωση)

2) HP DeskJet 6122 (Όπως ο επάνω, έχει λίμνούλα με μαύρο μελάνι ακριβώς κάτω από την υποδοχή για τα μελάνια. Με έκανε χάλια λέμε!)

3) Canon S400

4) Epson Stylus D120 (Δόθηκε στον [MENTION=5835]speedster[/MENTION])

5) Μελάνι HP 15 μαύρο καινούριο, σφραγισμένο, και νομίζω ληγμένο.

6) Μερικά άδεια μελάνια (αν κάποιος χρειάζεται για refill)

Θα προσπαθήσω να βρω μετασχηματιστές αλλά δεν υπόσχομαι κάτι.

Αν κάποιος τους θέλει για ανταλλακτικά έχει καλώς.

Παραλαβή είτε από Αττικό Νοσοκομείο, ή από Μετρό Αγ. Αντωνίου κατόπιν συννενόησης για τις ώρες.

Επίσης χαρίζεται, εκτός από τα παραπάνω, και ένας HP DeskJet 3650. Συνδέεται με PC, δεν έχω μελάνια για να τεστάρω τις κεφαλές.

Υ.Γ.: Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον [MENTION=97]Trooper[/MENTION] για τη μητρική Albatron.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται Intel CPU socket 478

INTEL SL6XC CELERON 2.40 / 128 / 400

Θα προτιμήσω Αθήνα και κυρίως δυτικά. Εκτός Αθηνών δε στέλνω γιατί δε μπορώ την διαδικασία κλπ

Επίσης θα δωθεί προτεραιότητα σε ενεργά και πιο παλιά μέλη.

EDIT: Και για να μη παρεξηγηθώ απλά θέλω να αποφύγω τυπάκια, χαρίζει ας το πάρω γιατί μπορώ και ας εξαφανιστώ μετά.

Αν δε βρεθει καποιος αλλος που να τον θελει ισως τον χρειαστω! εχεις πμ!

Link to comment
Share on other sites

Χαριζονται 3 ανεμηστηρες Coolermaster A1205-12CB-3BN-F1. Ειναι διαφανεις με μπλε λεντ. Ειναι πολυ αθορυβοι, απλα τα led δεν δουλευουν στους 2, ενω στον 3ο αναβει ενα μονο...

Θα προτιμήσω Αθήνα και κυρίως Πειραια ή Γλυφαδο/Βουλα. Εκτός Αθηνών δε στέλνω γιατί δε μπορώ την διαδικασία κλπ

Επίσης θα δωθεί προτεραιότητα σε ενεργά και πιο παλιά μέλη.

Link to comment
Share on other sites

Χαριζονται 3 ανεμηστηρες Coolermaster A1205-12CB-3BN-F1. Ειναι διαφανεις με μπλε λεντ. Ειναι πολυ αθορυβοι, απλα τα led δεν δουλευουν στους 2, ενω στον 3ο αναβει ενα μονο...

Θα προτιμήσω Αθήνα και κυρίως Πειραια ή Γλυφαδο/Βουλα. Εκτός Αθηνών δε στέλνω γιατί δε μπορώ την διαδικασία κλπ

Επίσης θα δωθεί προτεραιότητα σε ενεργά και πιο παλιά μέλη.

Στην ούρα για τους ανεμιστηρες! Αν βέβαια είναι εύκολη η αποστολή!

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.