Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Αλήθεια?...

Τελικά εκανα καλα που δε κοιμήθηκα!

Ενδιαφέρομαι αλλα επειδη ειμαι λίγο άσχετος, που μπαίνει αυτο? ξέρω το north bridge kai to south bridge.

αν έχεις την μητρική της υπογραφής σου είναι λίγο δύσκολα τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ κατάλαβα,επειδη ειναι κολημένο με το πιο πάνω?

αν ξηλώσεις την ψύκτρα σου που απάγει θερμότητα απο το chipset και ταυτόχρονα απο τα vrm για να βάλεις το block θα πρέπει να βρείς τρόπο να κρυώνεις τα vrm. Ίσως να κόψεις και αφήσεις την υπόλοιπη ψήκτρα.

Link to comment
Share on other sites

Δινονται τα εξης παιχνιδια (απο περιοδικα )

Darkfall

Hitman-contracts

The mystery of the mummy

Post portem

Myst

Syberia

syberia 2

counterstrike 1

Ειναι εμφανισιακα σε καλη κατασταση

Μinority report (dvd)

Groundhog day (dvd)

Aν καποιος ενδιαφερεται (αλλα θα πληρωσει πορτα-πορτα εξοδα παραληπτη περιπου 6 Ε..)..

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δινονται τα εξης παιχνιδια (απο περιοδικα )

Darkfall

Hitman-contracts

The mystery of the mummy

Post portem

Myst

Syberia

syberia 2

counterstrike 1

Ειναι εμφανισιακα σε καλη κατασταση

Μinority report (dvd)

Groundhog day (dvd)

Aν καποιος ενδιαφερεται (αλλα θα πληρωσει πορτα-πορτα εξοδα παραληπτη περιπου 6 Ε..)..

:rolleyes:

Δε φαντάζομαι να έχουν κανένα κλειδί για Steam, ε? :)

Ενδιαφέρομαι για τα Syberia και λίγο για κάποια από τα υπόλοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως γίνεται με πατέντα να μπούν στην gpu?

πιθανό αλλά θα το μάθεις μόνο αν το δοκιμάσεις και δεν ξέρω αν θα κάνει σωστή απαγωγή απο ΄τοσο μεγάλο φόρτο εργασίας

@GnF

Καλησπέρα φίλε , θα το ήθελα το Alphacool αν δεν δωθεί στον παραπάνω που ενδιφέρθηκε.

πολύ ευχαρίστως αν το παλικάρι απο επάνω μας πεί.

Link to comment
Share on other sites

Χαριζονται

ενα DVD Ide ασπρο ASUS

ενα trust predator xk100 joystick

και μια ψυκτρα σκληρου zalman

Πρωτα εδω, ο πρωτος μου λεει ποιο θελει και παιρνει.οχι ολα ενας και μην τα δω σε μια βδομαγα για πουλημα .επισης εχω την επιλογη του να επιλεξω σε ποιον θα τα δωσω περα απο τη σειρα προτεραιοτητας...

Up γιατι τελικα κανενα δε δοθηκε καθως τελικα κανεις δεν επικοινωνησε απο οσους ειχαν πει.

Εαν καποιος εχει κανα ποντικι που να μην το θελει ας μου στειλει ενα πμ.μονο με μπιλια να μην ειναι.το θελω για το λαπτοπ γιατι δε τη παλευω με το trackpad και παιζω και κανα cs που και που και δεν εχω δευτερο ποντικι.

Link to comment
Share on other sites

πιθανό αλλά θα το μάθεις μόνο αν το δοκιμάσεις και δεν ξέρω αν θα κάνει σωστή απαγωγή απο ΄τοσο μεγάλο φόρτο εργασίας

πολύ ευχαρίστως αν το παλικάρι απο επάνω μας πεί.

Ενοείται πως ειναι ελεύθερα απο εμένα...

Link to comment
Share on other sites

Up μιας και κανείς δεν τα πήρε τελικά:

Εδώ και καιρό τα δίνω αυτά σε αγγελία, τα δύο ήταν για χάρισμα έτσι κι αλλιώς, αλλά κανείς δεν τα ζήτησε.

Τα ποστάρω εδώ για χάρισμα, ελπίζω να τα χρειαστεί κάποιος γιατί σε λίγες μέρες μάλλον πάνε για ανακύκλωση.

Όποιος θέλει κάντε κι ένα mention για να το δω. Παραλαβή απο Περιοχή Ανάληψη Θεσσαλονίκης.

Modem - Router: Micronet OTE aDSL modem: Για απλή σύνδεση πχ ΟΤΕ aDSL.

Modem - Router: SAGEM FAst800 OTE aDSL modem: Απλό κλασσικό για απλή σύνδεση aDSL

Εκτυπωτής: HP Deskjet 5150 USB - Λειτουργικός, φυσικά είναι κάποιο καιρό εκτός χρήσης.

Link to comment
Share on other sites

Up γιατι τελικα κανενα δε δοθηκε καθως τελικα κανεις δεν επικοινωνησε απο οσους ειχαν πει.

Εαν καποιος εχει κανα ποντικι που να μην το θελει ας μου στειλει ενα πμ.μονο με μπιλια να μην ειναι.το θελω για το λαπτοπ γιατι δε τη παλευω με το trackpad και παιζω και κανα cs που και που και δεν εχω δευτερο ποντικι.

Εμεινε μονο η ψυκτρα.τα αλλα εφυγαν.βρεθηκε και ποντικι

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται τα παρακάτω...

Περιοδικά PC Master

Νούμερα απο 222 έως 272. Λείπουν κάποια, δεν είναι πλήρης η συλλογή. Επίσης έχω και τα cd τους. Δώρο και κάποια PC Magazine

Στο πατρικό μου έχω και αρκετά παλιότερα τεύχη απο το 2001.

Πληκτρολόγιο Logitech PS2.

Είναι σε άριστη κατάσταση λειτουργικά. Ένα καθαρισματάκι το θέλει όμως γιατί κάθεται αρκετό καιρό ξεχασμένο στην ντουλάπα.

Παραλαβή μόνο απο Ίλιον απογευματινές ώρες. Δυστυχώς δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου να τρέχω.

post-10170-1416077201,4922_thumb.jpg

post-10170-1416077201,5562_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=21135]vlahoskwn[/MENTION]

Εξακολουθείς να μην μπορείς να λάβεις pm. Δεν μπορώ να απαντήσω.

Θα απαντήσω εδώ αναγκαστικά:

Δυστυχώς δε γίνεται να στο στείλω εκτός Αθηνών. Δεν έχω να το συσκευάσω. κουτί δεν υπάρχει. Αν το τυλίξω σε σακούλα θα σπάσει και τσάμπα θα πληρώνω μεταφορικά.

[MENTION=22962]Kwstas71[/MENTION]

το πληκτρολόγιο δικό σου στείλε πμ να κανονίσουμε να περάσεις να το πάρεις.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.