Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

[MENTION=10958]pug_f_e[/MENTION] δικιά σου.

το είδα στο site οτι λέει 1gb αλλα η δικια μου είναι ίδια ακριβώς 2gb

edit ναι έρχομαι δωσε μου με πμ το κινητό σου να σε πάρω να βρεθουμε οταν κατέβω

Έγινε επεξεργασία από NooDle
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Μου έμειναν κάποια πράγματα αλλά δεν έχω πλέον χώρο. Αν κάποιος κάτι θέλει πείτε γρήγορα γιατί θα φύγουν για ανακύκλωση πακέτο προσεχώς.

Παράκληση όποιος θέλει κάτι, μόνο απο κοντά για Σαλονίκη περιοχή Ανάληψη - Συνδίκα, εκτός και αν μπορέσω κέντρο για κάτι μικρό.

κάντε ένα mention απλά για να δωή απλά στείλτε πμ.

Κάρτα γραφικών: nVidia MX440 - AGP 64ΜΒ Club3D - cgn1884-tv

Modem - Router: Siemens CL110 Forthnet ADSL2+. - Σε πολύ καλή κατάσταση.

Modem - Router: Micronet OTE aDSL modem: Για απλή σύνδεση πχ ΟΤΕ aDSL.

Modem - Router: SAGEM FAst800 OTE aDSL modem: Απλό κλασσικό για απλή σύνδεση aDSL

Κάρτα δικτύου απλή pci.

Τροφοδοτικό noname για πειράματα, μιας και δεν λειτουργεί.

Εκτυπωτής: HP Deskjet 5150 USB - Λειτουργικός, φυσικά είναι κάποιο καιρό εκτός χρήσης. έχω και κάτι μελανάκια-δοχεία μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Το αυτο...απλα ερχεστε και τα περνετε κατοπιν επικοινωνιας

Σειρα προτεραιοτητας φυσικα θα κρατηθει

1x256 MB DDR-266Mhz PC-2100

2x512 MB DDR2-533Mhz PC2-4200

...μετά από συνεννόηση με τον JohnyX για τον τρόπο αποστολής που του πρότεινα, μάλλον τα έχουμε βρει για τις πιο πάνω μνήμες...

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ενα nokia 5800 xpress music σε κομματια..Το digitizer ειναι καινουργιο..Οποιος θελει ανταλακτικα για το συγκεκριμενο μοντελο ευχαριστως να του τα δωσω!

Φίλε μου ενδιαφέρομαι,ποσο μάλιστα για το digitizer,το δικό μου εχει χάσει τελείως την γυαλιστερή επιφάνεια και φένεται σαν ξεφλουδισμένο. Ειναι ομως σχετικά εύκολο να το αλλάξω?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ενδιαφέρομαι,ποσο μάλιστα για το digitizer,το δικό μου εχει χάσει τελείως την γυαλιστερή επιφάνεια και φένεται σαν ξεφλουδισμένο. Ειναι ομως σχετικά εύκολο να το αλλάξω?

Ευκολο είναι,δες και βίντεο στο youtube..Τι περιοχή είσαι;;

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρομαι κι εγώ. Αν δεν κάτσει ή αν όποιος το πάρει δε χρειάζεται την οθόνη ας μου στείλει ενα ΠΜ. Έχω ένα που δουλεύει κομπλέ αλλά έχει χαλάσει η οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος λαθος η οθονη του δεν δουλευει,αλλα δεν ειμαι απολυτα σιγουρος.Απο οτι καταλαβα ο the_Scientist θελει το digitizer οποτε ή του τα δινω ολα και οτι δεν θελει το ξαναβαζει εδω ή κραταω την οθόνη για τον ΝooDle ή 3likos..

Link to comment
Share on other sites

χαριζεται παλιο κουτι ασπρο με PIII @ 550Μhz, 128MB SDRAM, VGA agp tnt2, dvdrom, TV card, του λειπει τροφοδοτικο και δισκος...

τα πραγματακια δουλευουν καθως συνδεσα ενα αλλο τροφοδοτικο και πηρε μπρος...δειχνει bios screen κλπ

Link to comment
Share on other sites

χαριζεται παλιο κουτι ασπρο με PIII @ 550Μhz, 128MB SDRAM, VGA agp tnt2, dvdrom, TV card, του λειπει τροφοδοτικο και δισκος...

τα πραγματακια δουλευουν καθως συνδεσα ενα αλλο τροφοδοτικο και πηρε μπρος...δειχνει bios screen κλπ

Περιοχη? Ενδιαφερομαι,στειλε μου pm

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.