Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Δινονται...

1. Ενα σετ Home Cinema 5.1 της Thomson. Μοντελο DPL 550HT. Ειναι λειτουργικο, απλα στο τηλεκοντρολ εχει χυθει υγρο μπαταριας και θελει καθαρισμα. Εχει να δουλεψει κανα 2 χρονια, οποτε αγνωστο το αν δουλευει. Επισης δινω και 4 stand για τους 4 δορυφορους, σε παρα παρα πολυ καλη κατασταση !

Link : Thomson DPL 550HT Overview & Specs - Home Theater Systems - CNET Reviews

2. Ψηφιακος δορυφορικος δεκτης Humax 5400z με το τηλεχειριστήριο του. Δουλεύει κανονικά.

Προταιρεοτητα σε παλαιοτερα η/και active μελη. Αποκλειστικά παραλαβη απο Γλυφαδα/Βουλα

Link to comment
Share on other sites

Δινονται...

1. Ενα σετ Home Cinema 5.1 της Thomson. Μοντελο DPL 550HT. Ειναι λειτουργικο, απλα στο τηλεκοντρολ εχει χυθει υγρο μπαταριας και θελει καθαρισμα. Εχει να δουλεψει κανα 2 χρονια, οποτε αγνωστο το αν δουλευει. Επισης δινω και 4 stand για τους 4 δορυφορους, σε παρα παρα πολυ καλη κατασταση !

Link : Thomson DPL 550HT Overview & Specs - Home Theater Systems - CNET Reviews

2. Ψηφιακος δορυφορικος δεκτης Humax 5400z με το τηλεχειριστήριο του. Δουλεύει κανονικά.

Προταιρεοτητα σε παλαιοτερα η/και active μελη. Αποκλειστικά παραλαβη απο Γλυφαδα/Βουλα

Δηλωνω και εγω ενδιαφερον για το Home Cinema 5.1 της Thomson! :worship::T:

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν για να είμαι σαφής και το αφήνω στον [MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION] να αποφασίσει

εγώ το θέλω για να αντικαταστήσω ένα 5.1 set από την creative που έχω και το οποίο με την σειρά μου θα το χάριζα σε αυτό το thread, τώρα αν ο [MENTION=10676]Hydra[/MENTION] δεν έχει αντίστοιχο πράγμα και το χρειάζεται, αποχωρώ :D

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν για να είμαι σαφής και το αφήνω στον [MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION] να αποφασίσει

εγώ το θέλω για να αντικαταστήσω ένα 5.1 set από την creative που έχω και το οποίο με την σειρά μου θα το χάριζα σε αυτό το thread, τώρα αν ο [MENTION=10676]Hydra[/MENTION] δεν έχει αντίστοιχο πράγμα και το χρειάζεται, αποχωρώ :D

Κάντο έτσι, έχω κι εγώ ένα creative που έχει χαλάσει το controler, αλλά το έχω δώσει ήδη να μου το πάνε σε μαστόρι. Έχω και έναν γνωστό που έχει περίσιο, οπότε είμαι σίγουρος δεν θα μου λείψει. ;)

Εννοείται όποιος το έχει ανάγκη περισσότερο το παίρνει.

Link to comment
Share on other sites

Δηλωνω και εγω ενδιαφερον για το Home Cinema μιας που ποτε δν ειχα την εμπειρια να εχω ενα, την εβγαζα παντα με ηχεια 2+1 ή τα απλα ηχεια της τηλεορασης.Δν ξερω αν εχω πιθανοτητες να το παρω αλλα ειδα οτι εσεις οτι και να γινει εχετε και ενα αλλο καβατζα οποτε σκεφτηκα να δοκιμασω :)

Link to comment
Share on other sites

χθες κέρδισα ένα steam coupon για 25% εκπτωση στο Zeno Clash 2. επειδή εγώ δεν πρόκειτε να το χρησιμοποιήσω, το δίνω σε όποιον το θέλει :)

ps. λήγει (Valid until Sun Jun 02 2013 16:39:12 GMT+0300 (GTB Daylight Time))

Link to comment
Share on other sites

Χαριζονται τα ηχεια:

ALTEC LANSING 220 Speakers - Newegg.com

Πληρως λειτουργικα, σε καλη κατασταση. Το μονο προβλημα ειναι οτι τα πλαστικα απο τις βασεις εχουν σπασει και θελουν καπως κολλημα για να σταθουν (*ή με πατεντα).

Οι βασεις υπαρχουν.

Παραλαβη απο Ιλιον.

Σε πμ οποιο παιδι ενδιαφερεται γιατι δεν μπαινω στην συγκεκριμενη στηλη του φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Χαριζονται 23 invites dota 2, ετσι για να αρχισει να μεγαλωνει το community..

Οποιος θελει μου στελνει πμ και μου λεει το steam του να τον κανω add..

Επειδη ειναι ετσι κι αλλιως πολλα, για να μην κανουμε χαος το thread..

Link to comment
Share on other sites

χαριζεται παλιο κουτι ασπρο με PIII @ 550Μhz, 128MB SDRAM, VGA agp tnt2, dvdrom, TV card, του λειπει τροφοδοτικο και δισκος...

τα πραγματακια δουλευουν καθως συνδεσα ενα αλλο τροφοδοτικο και πηρε μπρος...δειχνει bios screen κλπ

το κουτακι δοθηκε...

Link to comment
Share on other sites

2. Ψηφιακος δορυφορικος δεκτης Humax 5400z με το τηλεχειριστήριο του. Δουλεύει κανονικά.

Αν και εχω, θα ηθελα να εχω και για το σαλονι, ζηταω πολλα ? :p

Αμα δεν το θελει κανενας αλλος και σου κάθεται εδω ειμαι :)

Link to comment
Share on other sites

να ευχαριστήσω τον [MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION] για τον ενισχυτή που παραλίγο να με φορτώσει και με ένα σύνθετο :p

το τηλεχειριστήριο δουλεύει κομπλέ, 1 ηχείο που έβαλα για να τον τεστάρω δούλευε κανονικά, μόλις μοντάρω καλώδια, θέση ενισχυτή, υπολογιστή κλπ θα χαρίσω εδώ το δικό μου σετάκι...εις αναμονήν...

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν με την σειρά μου...

χαρίζω αυτό εδώ το σετ 5.1 της creative

Creative SBS A520 5.1 Speakers - Enjoy realistic surround sound in your games and movies

όποιος το επιθυμεί παραλαμβάνει από Χαλάνδρι ή από το μετρό του Νομισματοκοπείου.

Θα δωθεί προτεραιότητα σε παλαιά/ενεργά μέλη...

μφχ

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν με την σειρά μου...

χαρίζω αυτό εδώ το σετ 5.1 της creative

Creative SBS A520 5.1 Speakers - Enjoy realistic surround sound in your games and movies

όποιος το επιθυμεί παραλαμβάνει από Χαλάνδρι ή από το μετρό του Νομισματοκοπείου.

Θα δωθεί προτεραιότητα σε παλαιά/ενεργά μέλη...

μφχ

Δηλώνω ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν με την σειρά μου...

χαρίζω αυτό εδώ το σετ 5.1 της creative

Creative SBS A520 5.1 Speakers - Enjoy realistic surround sound in your games and movies

όποιος το επιθυμεί παραλαμβάνει από Χαλάνδρι ή από το μετρό του Νομισματοκοπείου.

Θα δωθεί προτεραιότητα σε παλαιά/ενεργά μέλη...

μφχ

Δηλώνω ενδιαφέρον και αποσύρομαι απο το Nokia 5800 (μην τα θέλω ολα δικά μου :) )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.