Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

https://www.google.gr/search?q=huawei+echolife+hg520c&client=firefox-a&hs=x3P&rls=org.mozilla:el:official&channel=fflb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=TrHFUdioD8zZPKWMgLAJ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1680&bih=885

αυτο ειναι.usb δεν εχει οπως βλεπεις.αν σε κανει εδω ειμαστε

Εχει εξοδο usb και δεχεται συσκευες.Αναλογα τωρα τι θες να συνδεσεις.

Εξω απο Θεσσαλονικη ειμαι , αν πληρωνεις μεταφορικα το πηρες.

ΟΚ..Απλά πες μου ακριβώς πιο μοντέλο είναι...

Link to comment
Share on other sites

θηκη για ταμπλετ.10"

βρεθηκε στα χερια μου.ταμπλετ ειχα και τωρα εχω τη παντοφλα το νοτε2 οποτε ας το χαρισω

μονο μειονεκτημα ειναι το πιαστρακι ειναι ετοιμο να κοπει.

φαινετια και στις φωτος

Παρακαλω ο ΠΡΩΤΟΣ που θα απαντησει (ΠΡΩΤΑ εδω και μετα σε πμ) για την θηκη δικια του με την προυποθεση οτι ΘΑ ΕΡΘΕΙ να το παραλαβει απο τον χωρο μου (καλλιθεα)

αποστολες κλπ το ξεχναω.

post-5513-1416077480,3659_thumb.jpg

post-5513-1416077480,4756_thumb.jpg

post-5513-1416077480,5628_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

https://www.google.gr/search?q=huawei+echolife+hg520c&client=firefox-a&hs=x3P&rls=org.mozilla:el:official&channel=fflb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=TrHFUdioD8zZPKWMgLAJ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1680&bih=885

αυτο ειναι.usb δεν εχει οπως βλεπεις.αν σε κανει εδω ειμαστε

Εχει εξοδο usb και δεχεται συσκευες.Αναλογα τωρα τι θες να συνδεσεις.

Εξω απο Θεσσαλονικη ειμαι , αν πληρωνεις μεταφορικα το πηρες.

OK. Θα το τιμήσω να κανω καμιά μόντα με την κεραία. Όποτε και αν θέλεις το στέλνεις.

Αν δεν εχεις τα στοιχεία μου απο την τελευταια συναλλαγή μας με τον HDD πεσμου να στα ξαναστείλω.

Έγινε επεξεργασία από Seaside
Link to comment
Share on other sites

Τράβηξε του ένα reset, γιατί από τότε που κόπηκε το τηλέφωνο στην Ελλάδα δεν το ξανά χρησιμοποίησα.

Προς το παρόν μονο στην πρίζα το εβαλα.

Δοκιμή με κατ'εξοχήν οταν το συνδέσουν. Εχουμε ακόμα.

Σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Jax δεν έχει έρθει ακόμα το δικό μου! (ενημέρωση)

Πάνο σόρρυ. Στάλθηκε Παρασκευή με ΕΛΤΑ συστημένο, οπότε θα παραλάβεις λογικά αύριο.

[MENTION=3673]hayabusa[/MENTION]: Παρέλαβες; γιατί δεν μπορώ να βρω το δέμα σου στο online σύστημα, αν και έχω το σωστό serial.

Link to comment
Share on other sites

Πάνο σόρρυ. Στάλθηκε Παρασκευή με ΕΛΤΑ συστημένο, οπότε θα παραλάβεις λογικά αύριο.

[MENTION=3673]hayabusa[/MENTION]: Παρέλαβες; γιατί δεν μπορώ να βρω το δέμα σου στο online σύστημα, αν και έχω το σωστό serial.

καλά ρε συ δεν έγινε και κάτι! Ευχαριστώ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

χαρίζεται steam code για το awesomenauts...

οι πρώτοι έξι που το ζητήσουν θα μπουν σε κλήρωση και θα ρίξω ζάρι το οποίο θα βγάλω φωτό και θα ανεβάσω εδώ...Sorry αλλά νομίζω ότι έτσι είναι δίκαιο...:rap:

Link to comment
Share on other sites

χαρίζεται steam code για το awesomenauts...

οι πρώτοι έξι που το ζητήσουν θα μπουν σε κλήρωση και θα ρίξω ζάρι το οποίο θα βγάλω φωτό και θα ανεβάσω εδώ...Sorry αλλά νομίζω ότι έτσι είναι δίκαιο...:rap:

Μπορώ να ποντάρω 50€ σε ντόρτια;

Link to comment
Share on other sites

Όχι ευχαριστώ, νομίζω το έχω αλλά και πάλι δε θα παίξω άρα καλύτερα καποιος που θα πιάσει τόπο. :D

Εγώ λεφτά θέλω να ποντάρω αφού το γύρισες στο μπαρμπούτι...

Link to comment
Share on other sites

χαρίζεται steam code για το awesomenauts...

οι πρώτοι έξι που το ζητήσουν θα μπουν σε κλήρωση και θα ρίξω ζάρι το οποίο θα βγάλω φωτό και θα ανεβάσω εδώ...Sorry αλλά νομίζω ότι έτσι είναι δίκαιο...:rap:

Εάν σε ενδιαφέρει να ασχοληθείς υπάρχει και αυτό:

http://www.thelab.gr/gaming/steamgifts-com-thread-98308.html

Μέσα από το Steamgifts μπορείς να κληρώνεις παιχνίδια, αλλά και να συμμετέχεις σε κληρώσεις άλλων.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.