Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Βρήκα κάτι καλούδια στην ντουλάπα μου και μιας και έβαλα κάτι πράγματα για πώληση βρήκα και κάποια άλλα τα οποία χαρίζονται!

Πάμε ένα ένα...

1)walkman cd player\discman sony mp3 compatible.

img20130525021556.jpg

2)Modem router Thomson speedtouch st780wl.

img20130525021525.jpg

img20130525021538.jpg

3)Ένα modem παλιό αγνώστων προς εμένα στοιχείων, Blaster(χωρίς μετασχηματιστή).

img20130525021434.jpg

img20130525021509.jpg

4)Ασύρματο τηλέφωνο Sagem.

img20130525021417.jpg

5)Optical switch selector.

Τα πράγματα δεν γνωρίζω σε τι κατάσταση μπορεί να είναι αλλά τελευταία φορά, δούλευαν.Δεν υπάρχει χρόνος να τεσταριστούν αλλά κανονίζουμε άμα θέλει κάποιος σπίτι μου, το ελέγχει και άμα του κάνει και δε δουλεύει και μπορεί να το φτιάξει, δικό του! : )

Πάμε ένα up για όποιον ενδιαφέρεται...

Link to comment
Share on other sites

Να υπενθυμίσω:

Ενημέρωση κανόνων:

για να μπορεί κάποιος χρήστης να ζητήσει κάτι πρέπει να ισχύουν ένα από τα παρακάτω:

0-6 μήνες, 100 μηνύματα

6-12 μήνες, 50 μηνύματα

12-36 μήνες, 40 μηνύματα και

36+ μήνες, 30 μηνύματα

Αν κάποιος χαρίσει πράγματα - και δεν εννοώ κατηγορίας καλωδίου ρεύματος - τότε οι παραπάνω κανόνες δεν ισχύουν.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται ενα παλιο κουτί ειναι ενα μοντελο turbo-x. Ειναι παλιό μπορει καπου το 2003. Δεν μπορω να βαλω τωρα φοτο. Με απλά λογια ειναι το κουτί (δεν εχει τα πλαστικά μπροστα που ειναι στo cd drive επειδη ειχαν πιαστει και οι 3 θεσεις.Δεν ενοω την προσοψη,ενοω τα καλύματα) Κανει για πειράματα, οπως μετατροπή σε ψησταριά..:p

Τα παρακάτω δεν ξερω ποια ειναι λειτουργικά γιατι δεν τα εχω δοκιμάσει

Εχει πάνω και ενα τροφοδοτικό λιγα watt απο τα φθινά τα 300αρια,ενα usb hub 4 θυρες, που το κουμπώνεις στις θυρες usb της μητρικης και αυτο καθεται πισω.

μητρική socket 478 αν δε κανω λάθος με την ψυκτρα και τον επεξεργαστή και μια πλακέτα ραμ 400αρα και ενα dvd drive (oxi rw) Επαναλαμβανω δεν ξερω τι λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται πολυμηχάνημα/fax HP PSC 2210 (χωρίς καλώδιο τροφοδοσίας & δεδομένων).

Το μηχάνημα είναι κολλημένο και δεν έχω υπομονή να το επαναφέρω.

Βρίσκεται Πάτρα. :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει ο δίσκος.

Σου στέλνω π.μ.

Να ευχαριστήσω και δημοσίως το συνονόματο φίλο Mιχάλη και για το δικό του δωράκι το οποίο εκτιμήθηκε πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.