Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Λοιπόν, προτεραιότητα έχει ο [MENTION=9203]NooDle[/MENTION], ο οποίος θα ήθελα να μου στείλει ένα ΠΜ με περιοχή/Τ.Κ. για να πάω εδώ γύρω σε ΕΛΤΑ και courier να μάθω τιμές για μεταφορικά. Αν δεν προχωρήσει, θα ενημερώσω τον επόμενο :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια οθονη Philips 17' TFT. Αλλες φορες αναβει, αλλες οχι. Οταν γουσταρει κ αναβει, δειχνει τα χρωματα μια χαρα. Δεν εχει καμενα πιξελ. Ειναι με DSUB αλλα και DVI !

Παραλαβη απο Γλυφαδα αυριο ή Βουλα απο την Δευτερα εργασιμες ωρες.

Θα δωσω αυστηρη προτεραιοτητα σε πιο παλια και ενεργα μελη.

Link to comment
Share on other sites

Χαριζεται πολυμηχανημα Epson SX 425w νομιζω ειναι το μοντελο, μαλλον χαλασμενο..

Δεν θυμαμαι ακριβως τι βλαβη ειχε, δινεται με εγχρωμα μελανια μεσα, δεν θυμαμαι την πληροτητα τους, κασετα μαυρου μελανιου δεν εχει, χρειαζεται..

Παραλαβη απο Περιστερι..

Μόλις παρέλαβα. Ευχαριστώ πολύ το Δημήτρη. :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια οθονη Philips 17' TFT. Αλλες φορες αναβει, αλλες οχι. Οταν γουσταρει κ αναβει, δειχνει τα χρωματα μια χαρα. Δεν εχει καμενα πιξελ. Ειναι με DSUB αλλα και DVI !

Παραλαβη απο Γλυφαδα αυριο ή Βουλα απο την Δευτερα εργασιμες ωρες.

Θα δωσω αυστηρη προτεραιοτητα σε πιο παλια και ενεργα μελη.

Αν καταφέρω και την φτιάξω θα με βολέψει τρελά αυτό το DSUB και DVI!

Αν πάλι όχι... την χαρίζω και δοκιμάζει κάποιος άλλος.

Μπορώ να την έχω;

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα ενα NintedoDSi το οποιο ειναι σε αγνωστη λειτουργικη κατασταση.Ανοιγει αλλα κλεινει αμεσως λογο μπαταριας μιας και δεν υπαρχει ο φορτιστης του.Εχει και κατι γρατζουνιτσες αλλα κατα τα αλλα φαινεται να ειναι μια χαρα.Οποιος εχει φορτιστη και το θελει ερχεται Νεο Κοσμο απο Δευτερα και το παιρνει.Εχει μεσα και ενα παιχνιδι lego batman.

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα ενα NintedoDSi το οποιο ειναι σε αγνωστη λειτουργικη κατασταση.Ανοιγει αλλα κλεινει αμεσως λογο μπαταριας μιας και δεν υπαρχει ο φορτιστης του.Εχει και κατι γρατζουνιτσες αλλα κατα τα αλλα φαινεται να ειναι μια χαρα.Οποιος εχει φορτιστη και το θελει ερχεται Νεο Κοσμο απο Δευτερα και το παιρνει.Εχει μεσα και ενα παιχνιδι lego batman.

Αν δεν υπάρξει άλλος ενδιαφερόμενος θα το ήθελα... έχω όλα τα DS εκτός του απλού DSi οπότε και μη λειτουργικό να είναι θα συμπληρωθεί η συλλογή.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται asous gt9800 512mb reference μη λειτουργική

σε άτομα από Αθήνα μόνο, συνάντηση στον ηλεκτρικό Άνω Πατησίων

http://techgage.com/reviews/asus/en9800gtx_512mb/asus_en9800gtx_01.jpg

Έγινε επεξεργασία από Ali8inoS
Link to comment
Share on other sites

Βρηκα ενα NintedoDSi το οποιο ειναι σε αγνωστη λειτουργικη κατασταση.Ανοιγει αλλα κλεινει αμεσως λογο μπαταριας μιας και δεν υπαρχει ο φορτιστης του.Εχει και κατι γρατζουνιτσες αλλα κατα τα αλλα φαινεται να ειναι μια χαρα.Οποιος εχει φορτιστη και το θελει ερχεται Νεο Κοσμο απο Δευτερα και το παιρνει.Εχει μεσα και ενα παιχνιδι lego batman.

Υπαρχει ακομα αλλα θα στελνετε πρωτα μηνυμα εδω και μετα προσωπικο μηνυμα.Σε μελη με 5-10 μηνυματα συνολικα στο φορουμ δεν το δινω.

@Narayan τωρα ειδα το ποστ σου,αν θελεις να ερθεις να το παρεις στειλε μου πμ.

Έγινε επεξεργασία από argy1
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ακομα αλλα θα στελνετε πρωτα μηνυμα εδω και μετα προσωπικο μηνυμα.Σε μελη με 5-10 μηνυματα συνολικα στο φορουμ δεν το δινω.

Σεβαστό απλώς κάπως έτσι αποτρέπεις αυτά τα μέλη να δώσουν οτιδήποτε. Και εννοώ οτί παρεξηγείτε το ύφος που το λες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.