Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Δεν επιτρεπεται καν να ζητησεις κατι εσυ.

Ενημέρωση κανόνων:

για να μπορεί κάποιος χρήστης να ζητήσει κάτι πρέπει να ισχύουν ένα από τα παρακάτω:

0-6 μήνες, 100 μηνύματα

6-12 μήνες, 50 μηνύματα

12-36 μήνες, 40 μηνύματα και

36+ μήνες, 30 μηνύματα

Αν κάποιος χαρίσει πράγματα - και δεν εννοώ κατηγορίας καλωδίου ρεύματος - τότε οι παραπάνω κανόνες δεν ισχύουν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν επιτρεπεται καν να ζητησεις κατι εσυ.

Έχω δώσει κάρτα γραφικών, μαζί με την εγγύηση (5 μήνες), ο thanoulis το επιβεβαίωσε.

Υ.Γ.: Δεν δήλωσα κάποιο ενδιαφέρον (στην προκειμένη για το nintendo), απλώς επισήμανα ότι παρεξηγείτε το ύφος.

Έγινε επεξεργασία από el.biggiee
Link to comment
Share on other sites

Δεν το γνωριζα. Απο την αλλη ο καθενας τα δινει οπου θελει, μιας κ προκειται για χαρισμα κ οχι αγοραπωλησια. Και εγω ετσι κανω. Παντα προτιμω μελη με ιστορια η εστω να βλεπω οτι ειναι ενεργα στην κοινοτητα.

on a sidenote : [MENTION=10378]Infotech[/MENTION], δικια σου η οθονη, μιας κ δεν ενδιαφερθηκε αλλος.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ακομα αλλα θα στελνετε πρωτα μηνυμα εδω και μετα προσωπικο μηνυμα.Σε μελη με 5-10 μηνυματα συνολικα στο φορουμ δεν το δινω.

@Narayan τωρα ειδα το ποστ σου,αν θελεις να ερθεις να το παρεις στειλε μου πμ.

ενδιαφέρον για το ds

Link to comment
Share on other sites

Πληκτρολόγιο dsp 3000,καλη κατάσταση, δε λειτουργεί το καλα ε, με καθάρισμα ίσως στρώσει (σίγουρα χρειάζεται)

Απ' ότι βλέπω δεν το έχει ζητήσει άλλος, οπότε δηλώνω ένα κάποιο ενδιαφέρον.

Όταν γράφεις ότι δεν λειτουργεί τόσο καλά, μήπως μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος?

Περιοχή: Πειραιάς αποκλειστικά?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ακομα αλλα θα στελνετε πρωτα μηνυμα εδω και μετα προσωπικο μηνυμα.Σε μελη με 5-10 μηνυματα συνολικα στο φορουμ δεν το δινω.

@Narayan τωρα ειδα το ποστ σου,αν θελεις να ερθεις να το παρεις στειλε μου πμ.

Δεν θα με χαλουσε κι εμενα, εαν δεν το δωσεις αλλου, σιγουρα μπορω να βρω καποιον φορτιστη αν ειναι..

The only catch is οτι απο Ν. Κοσμο/Ακροπολη κοντα περναω σαββατοκυριακα, και αν εισαι κοντα σε καποιο σταθμο του Μετρο. Αν δεν κατσει κατι με τους παραπανω ενδιαφερομενους, ενημερωσε με. :flower:

Link to comment
Share on other sites

Δεν το γνωριζα. Απο την αλλη ο καθενας τα δινει οπου θελει, μιας κ προκειται για χαρισμα κ οχι αγοραπωλησια. Και εγω ετσι κανω. Παντα προτιμω μελη με ιστορια η εστω να βλεπω οτι ειναι ενεργα στην κοινοτητα.

on a sidenote : [MENTION=10378]Infotech[/MENTION], δικια σου η οθονη, μιας κ δεν ενδιαφερθηκε αλλος.

Ευχαριστώ πολύ, θα συνεννοηθούμε με pm για συνάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Ένα dvdRW IDE λευκό και 2 δίσκοι IDE 80 giga και 40 giga σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση γιατί δεν έχω να τα δοκιμάσω.

Όποιος ενδιαφέρεται παραλαβή από Ν.Κόσμο.

αν εχει μεινει το dvdrw και καποιος δισκος δηλωνω ενδιαφερον

Link to comment
Share on other sites

αν εχει μεινει το dvdrw και καποιος δισκος δηλωνω ενδιαφερον

έχει εκδηλώσει ενδιαφέρον ο washcloud για όλα τα πράγματα,συνενοηθείτε μεταξύ σας να τα μοιράσετε,

είναι το πιο δίκαιο πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

έχει εκδηλώσει ενδιαφέρον ο washcloud για όλα τα πράγματα,συνενοηθείτε μεταξύ σας να τα μοιράσετε,

είναι το πιο δίκαιο πιστεύω.

συνεννοηθηκα με τον washcloud και μου αφησε το 40αρι

Έγινε επεξεργασία από liangour
Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι βλέπω δεν το έχει ζητήσει άλλος, οπότε δηλώνω ένα κάποιο ενδιαφέρον.

Όταν γράφεις ότι δεν λειτουργεί τόσο καλά, μήπως μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος?

Περιοχή: Πειραιάς αποκλειστικά?

Ευχαριστώ

καλησπερα Λεοντα.δυστυχως ειμαι Περαια,οχι Πειραια,δλδ ανατολικα προαστια θεσσαλονικης!εχω μια ζητηση απο εδω κοντα,εαν δε κατσει να στειλω?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω που είναι η Περαία, έχω έρθει με το ποδήλατο 1-2 φορές! :)

Φυσικά και να το δώσεις στον προηγούμενο ενδιαφερόμενο.

Αν τυχόν αλλάξει κάτι ενημέρωσε με και έχω φίλο που μένει Άνω Τούμπα. :)

Link to comment
Share on other sites

Δωριζονται καρτες και θηκες για καρτες Magic the Gathering απο 7η και κυριως 9η εκδοση.

Το ντεκ ηταν κυριως μπλε και ειναι ολες σε αριστη κατασταση. Εδω και χρονια δε παιζω πια και ειναι κριμα να καθονται. Περιλαμβανονται ΠΟΛΛΕΣ σπανιες.

Θα μπορουσα να τις πουλησω και να βγαλω εναν σκασμο λεφτα αλλα η χαρα και το παιχνιδι δεν πωλουνται, χαριζονται.

Ο πρωτος που θα δηλωσει ενδιαφερον εδω θα τις παρει.

Ειμαι Θεσσαλονικη και θα πρεπει να με βολεψει να τις δωσω. Μπορω να τις στειλω και με ΕΛΤΑ κουριερ πορτα με πορτα με χρεωση του παραληπτη φυσικα.

Σε περιπτωση που καποιος ενδιαφερομενος με ταλαιπωρει θα τις παρει ο επομενος.

ΥΓ. 8 με 16 Ιουλιου θα ειμαι Κρητη, τις φερνω και εκει αμα λαχει.

Link to comment
Share on other sites

Στειλε πμ για τα υπολοιπα. Νομιζω εχουμε ηδη βρεθει εμεις ε? Με το ΜΡ3?

ναι αγορι

να ενημερωσω,πως το πληκτρολογιο δοθηκε σημερα,ευχαριστω τα παιδια που ενδιαφερθηκαν :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.