Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

WD2000JB-00KFA0 ide  >>>> 1 bad sector

 

Seagate Barracuda 7200.7  >>>>> 15 bad sector (αν θυμάμαι καλά)

ST380817AS

 

Gigaset E450

Ασύρματο με την βάση του.Η συσκευή μετα από πτώση είναι κάπως και δεν ανάβει η οθόνη.

Η μπαταρία της συσκευής η βάση και το τροφοδοτικό του είναι κομπλέ.

 

Θα προτιμούσα από Αθήνα γιατί με τα ωράρια μου δεν προλαβαίνω τα ταχυδρομεία :(

Link to comment
Share on other sites

@rastafari, με ενδιαφερει ο ide  WD2000JB-00KFA0 αν μπορεί  να σταλεί κατά την παράδοση του δικού σου για να βολεύει και το ταχυδρομείο :) (αν γινεται και μονο )

 

αλλιώς στον επόμενο :)

 

Μα και φυσικά γίνεται!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

WD2000JB-00KFA0 ide >>>> 1 bad sector

 

Αν δεν κάτσει με τον @BasiliCeLew, θα τον ήθελα τον σκληρό.

Θα αντικαταστήσει αυτόν

 

 

την παρακάτω εικόνα αντίκρυσα μόλις μου είπαν να κοιτάξω ένα pc που κολλάει συνέχεια και κάνει 15' για boot!!!!!

Τι να πρωτοκοιτάξεις??? Τα σφάλματα ανάγνωσης? Τους προβληματικούς τομείς?? Ή τις ώρες λειτουργίας????

 

HDD_OS.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Κάτι κάνω λάθος με το search στο thread.

Ναι κάνει. Νομίζω ότι και η άλλη μνήμη που φοράει ότι είναι jetram οπότε θα συνεργαστούν άψογα.

Που ακριβώς Τάυρο είσαι; Στείλε pm ή κάνε ένα post αν μπορείς.

Link to comment
Share on other sites

Χαριζεται διπλο χοντρο ψυγειο υδροψυξης

Ειναι http://www.modthebox.com/review368_4.shtml αυτο  που δοκιμαζουν αλλα σε ασημι χρωμα.

Επισης ενα δορυφορικο πιατο μαλλον τζιμπερντινι (μαλλον) με 2 lnb .

Βρισκομαι Θεσσαλονικη παραδιδω Θεσσαλονικη εκτος το συζηταμε.

Επειδή δεν έχω βγάλει άκρη με τα post, @2cpu τελικά υπάρχουν τα πράγματα ή όχι, γιατί με ενδιαφέρουν Θεσσαλονίκη είμαι κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Ok, απλά εχουν μεσολαβήσει αρκετά άλλα post και δεν καταλάβαινα ποιος δίνει τι ..και ποιος τι έχει πάρει. Για το ψυγείο και το πιάτο ενδιαφερόμουν ,δεν ξέρω τι άλλο έδινες. Αφού δώθηκαν εντάξει, σε ευχαριστώ για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται η κάρτα tv-radio tuner στο κουτί της με όαλ τα παρελκόμενα : http://www.e-shop.gr/crypto-mpeg-4-pc-tv-radio-p-PER.603513 

 

Παραλαβές παραδόσεις: Παλιο Φάληρο, Αγιο Δημήτριο, Μικρολίμανο.....

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται το κουπόνι που δίνει η Nvidia με τις ακριβές της κάρτες για ΕΝΑ από τα games: Assassins Creed Unity, Far Cry 4, The Crew.

Επίσης χαρίζεται SSD, Samsung 128GB SATA2 (3.0Gbps), με εγγραφές περί τα 1.9TB (97% health). Θα προτιμούσα να πάει σε κάποιον που δεν έχει SSD γενικά.

Το drive θα αποσταλεί μετά τα Χριστούγεννα εκτός αν βρω χρόνο νωρίτερα και το στείλω από εδώ. Έξοδα αποστολής του παραλήπτη (κανά 5ευρω).
 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται το κουπόνι που δίνει η Nvidia με τις ακριβές της κάρτες για ΕΝΑ από τα games: Assassins Creed Unity, Far Cry 4, The Crew.

Επίσης χαρίζεται SSD, Samsung 128GB SATA2 (3.0Gbps), με εγγραφές περί τα 1.9TB (97% health). Θα προτιμούσα να πάει σε κάποιον που δεν έχει SSD γενικά.

Το drive θα αποσταλεί μετά τα Χριστούγεννα εκτός αν βρω χρόνο νωρίτερα και το στείλω από εδώ. Έξοδα αποστολής του παραλήπτη (κανά 5ευρω).

 

Ζαχαρία θα ήθελα το drive για τον υπολογιστή του αδερφού μου, αν γίνεται. 

Έγινε επεξεργασία από p_under
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.