Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Καλησπερα,

 

χαριζονται τα παρακατω dvd-rw/rom IDE

 

http://www.e-shop.gr...lk-p-PER.330602

http://www.e-shop.gr...lk-p-PER.330611

 

δυστυχως δεν γνωριζω αν λειτουργουν.

 

επισης χαριζονται

3 θηκες σφραγισμενες για DVD 13 σελιδες ανα 2 dvd η μια

1 cable organizer στο κουτι του αχρησιμοποιητο  (σαν αυτο εδω μοιαζει http://www.chinawholesalegift.com/pic3/2010-7/16/cable-organizer-14311065830.jpg )

3 πακετα cable management kit σφραγισμενα

1 no name psu l c power 230W

1 Verbatim Lightscribe dvd recordable 16x x5 +1 pack σφραγισμενα

1 Verbatim dvd+r 16x x5+1 pack σφραγισμενα

1 Verbatim dvd+r double layer 8.5gb  σφραγισμενα  Δωθηκε @kourbeti

1 Verbatim dvd-r dual layer 8.5gb σφραγισμενα       Δωθηκε  @kourbeti

1 Clicktronic 1X scart plug with switch  <-----> 1x RCA plug video,2x Rca plug audio σφραγισμενο Δωθηκε @kourbeti

 

Παραλαβη μονο απο το σπιτι μου Αθηνα,Νεα Σμυρνη

 

 

Προστιθεται επισης ενα κουτι μελανι (2 εχει μεσα,CB332EE 343+343) αλλα εχει ληξει απ'οσο βλεπω.Ειναι σφραγισμενο ομως.Link εδω : http://www.compredia.eu/hp-printcartridge-color-cb332ee-343.html

Link to comment
Share on other sites

ι ενα Hdd Dock station για 3,5 και 2,5 σκληρους , μαρκας sweex ST050 με esata κτλπ ( τελευταια φορα δουλευε) με το μετασχηματιστή του , χωρις καλωδιο για data .

 

 

με ενδιαφέρει το docking station.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οπως υποσχεθηκα χαριζω μερικα πραματακια. Κατα προτιμηση χερι με χερι απο Θεσσαλονικη.

 

 

Samsung Original Bluetooth Headset BHM1700EDECXEG

 

Samsung Original EF-CI950BWEGWW Flip Cover

PES 2013 για PS 3

2χ ακουστικα ψειρες

Handsfree Samsung λευκο

 

Πιθανον να προστεθουν και αλλα στη πορεια. Θα τηρηθει σειρα προτεραιοτητας.

Έγινε επεξεργασία από leonidastra86
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το Dock εφυγε στον @acct και ο φορτιστής για το Sony στον @p_under!!! @roybatty εχεις Πμ,  εμειναν τα gamepads . Αν δεν μου τα ζητήσει κανεις μεχρι το βραδυ πανε στον καδο . @leonidastra86 θα με ενδιέφερε αν ειναι διαθέσιμο  το Samsung Original Bluetooth Headset BHM1700EDECXEG 

Έγινε επεξεργασία από Nicko
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ναι. Στειλε πμ για τις λεπτομερειες.

 

Επισης να κανω μια διορθωση, τα ακουστικα ψειρες ειναι ενα τεμαχιο.

Το αλλο τελικα ειναι hands free nokia μαυρο το οποιο μπαινει και αυτο φυσικα στη λιστα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To bluetooth εφυγε. 

Εχουμε ακομα:

 

Samsung Original EF-CI950BWEGWW Flip Cover

PES 2013 για PS 3

Ακουστικα ψειρες

Handsfree Samsung λευκο και μαυρο (δυο δηλαδη,ενα ασπρο ενα μαυρο)

Handsfree Nokia black

Και δε ξερω αν επιτρεπεται αλλα εχω και 2 βιβλια σε κατασταση καινουριου για δωσιμο:

"Ο Δρομος" του Κορμακ ΜακΚαρθυ και "Ο θειος Πετρος και η εικασια του Γκολντμπαχ" του Αποστολου Δοξιαδη. Το πρωτο βαρεθηκα να το διαβασω γιατι δεν ειναι του στυλ μου αλλα το 2ο παιδια ειναι ΦΟΒΕΡΟ βιβλιο.

 

Edit: Προσθετω και υγραντηρα χωρου Aquatic αν επιτρεπεται. Αχρησιμοποιητος αν και λιγο παλιος. 

Έγινε επεξεργασία από leonidastra86
Link to comment
Share on other sites

Να προσθεσω και εγω κατι ακομα. Χαρίζεται Μητρική Asrock 775 Socket G31M-S λειτουργική με θεματακι στο bios ( χάνει συνεχώς της ρυθμίσεις , αλλαξα παταρια , hard reset κτλπ )  χωρις πατάρια cmos και Ι/Ο Shield . Όποιος προλάβει τον κύριο είδε .  Μεταφορικά οπως πάντα ειναι του παραλήπτη .

Link to comment
Share on other sites

1 cable organizer στο κουτι του αχρησιμοποιητο  (σαν αυτο εδω μοιαζει http://www.chinawholesalegift.com/pic3/2010-7/16/cable-organizer-14311065830.jpg )

3 πακετα cable management kit σφραγισμενα

 

 

Aν υπάρχουν διαθέσιμα τα παραπάνω με ενδιαφέρουν. . .

Link to comment
Share on other sites

 

Εχουμε ακομα:

 

Samsung Original EF-CI950BWEGWW Flip Cover

Handsfree Samsung λευκο

Υπαρχουν ακομα?

 

--------------------------------ΕΠΙΣΗΣ ΧΑΡΙΖΩ -----------------------------------------------

2 σερβερ motherboard dell ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΗ λειτουργικη κατασταση στο αρχικο κουτι τους.Μονο οι μητρικες.

Βαρος 2,4 κιλα με συσκευασια (η καθε μια)

Διστασεις 65χ50χ8

Μοντελο 1 = Dell NJ023

Μοντελο 2= Dell NJ022

Κανω και αποστολες

Έγινε επεξεργασία από DJman
Link to comment
Share on other sites

@mpoumpis, καθάρισε το inbox σου δεν μπορείς να λάβεις μηνύματα. 

 

@mpoumpis, καθάρισε το inbox σου δεν μπορείς να λάβεις μηνύματα. 

@tragikos, Συγγνώμη φίλε μου!Μπορείς να μου στείλεις!!

Εχουμε ακομα:

 

Samsung Original EF-CI950BWEGWW Flip Cover

 

@leonidastra86, ενδιαφέρομαι άμεσα που βρίσκεσαι;

Link to comment
Share on other sites

Σπιτι μου  :lol:

 

Περα απο τη πλακα, αποψε Θεσσαλονικη, αυριο Καβαλα και απο μεθαυριο παλι Θεσσαλονικη.

 

Στειλε πμ!

Έγινε επεξεργασία από leonidastra86
Link to comment
Share on other sites

@Nicko, με ενδιαφέρει η μητρική αν δεν έφυγε.

@leonidastra86, με ενδιαφέρουν τα βιβλία αν υπάρχουν ακόμα και ο υγραντήρας αν δουλεύει.

Χαρίζω:

  • θήκη για Sony Ericsson Xperia Arc (κάνει για ARC LT15i/X12 ~ ARC S LT18i/X13) Κάποιος που έχει αυτό το κινητό μόνο παρακαλώ
  • Πολυμηχάνημα LexMark X3330 άγνωστη λειτουργική κατάσταση, λογικά υπάρχουν και τα drivers (σαν σκάνερ σίγουρα λειτουργει ίσως εκτυπώνει κ όλας απλα έχει να χρησιμοποιηθει χρόνια οποτε δεν γνωρίζω την τωρινή της κατασταση. Τελευταια φορά λειτουργούσαν τα παντα)
  • 10 mini stylus pen σε διάφορα χρωματάκια η φωτό είναι από το Internet οπότε κάποια χρώματα ίσως να είναι διαφορετικά ή δεν υπάρχουν (αν υπάρξουν και άλλοι ενδιαφερόμενοι θα προσπαθήσω να ζητήσω και άλλα από την αντιπροσωπία που μου τα χαρίζουν)
  • Ένα άρωμα adidas Ice Dive 100ml αυτό από δώρο αλλά επειδή είχα ήδη 2 τέτοιες καθετε (στο κουτάκι του καινουριο)

Για το πολυμηχάνημα όποιος δηλώσει ενδιαφέρων θα του το στείλω με το καινούριο έτος καθώς θα φύγω για τις γιορτές και δεν μπορώ να το πάρω μαζί μου. Για τα άλλα 2 αν υπάρξει μέχρι την τετάρτη ενδιαφερόμενος μπορώ να του τα στείλω αλλιώς και αυτά από το καινουριο χρόνο.

Edit: Και το πολυμηχάνημα θα προσπαθήσω μέχρι τετάρτη(πρωί) αν ενδιαφερθεί να το στείλω, αν μπορέσω πάντα.

Εξοδα αποστολής αναλαμβάνει προφανώς ο ενδιαφερόμενος :p

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

 

@leonidastra86,  με ενδιαφέρουν τα βιβλία αν υπάρχουν ακόμα και ο υγραντήρας αν δουλεύει.

 

Υπαρχουν, Θεσσαλονικη? Στειλε πμ για τα περαιτερω.

Έγινε επεξεργασία από leonidastra86
Link to comment
Share on other sites

@BasiliCeLew, Αθήνα είσαι;

 

Υπάρχουν 2 καπάκια για scanner HP (μόνο τα καπάκια).

Το ένα είναι από HP scanjet 3570c και σκανάρει film 35mm και το άλλο είναι από HP scanjet 3670 και επίσης σκανάρει film 35mm.

 

Ας τα πάρει κάποιος, γιατί είναι κρίμα να πάνε στον κάδο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.