Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

πριν 23 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:
  On 23/6/2017 at 4:34 ΜΜ, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Θηκη εξωτερικου δισκου 3.5". Περιεχει το USB της, ομως αγνοειται ο μετασχηματιστης τον οποιο καπου αφησα και δε βρισκω με τιποτα . Παρολα αυτα βρηκα εναν ιδιων χαρακτηριστικων (θυμαμαι οτι ελεγε 12v dc). Πιστευω οτι θα λειτουργησει με αυτον, αλλα δε παιρνω και ορκο. Για 2 λογους. Πρωτος , δεν ειναι ο δικος του μετασχηματιστης, και 2ος...
...πριν λιγο καιρο δε δουλεψε ξαφνικα το κουμπακι on/off, οποτε εβγαλα το δισκο (ο οποιος δουλευει κανονικα), και απο τοτε την εχω και καθεται.
Αν καποιος γνωριζει, μπορει να την χρησιμοποιησει λογικα, το μονο θεματακι της φαινεται το on/off διακοπτακι. Ειναι μαρκας Verbatim.

Λειπει επισης το μικρο το καπακι που κουμπωνει πισω, αυτο ομως δεν επηρεαζε επι χρονια τη λειτουργια. Βασικα το καπακι καπου το ειχα δει, ομως εχει σπασει και δε κουμπωνει. Αν καποιος θελει τη θηκη , το ψαχνω! 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

τα υπόλοιπα είναι διαθέσιμα για όποιον τα θέλει :) 

Aν δεν θέλει κανείς την θήκη, θα την ήθελα όπως και το πλαστικό καπάκι μπας και το φτιάξω και κουμπώνει!:)

Στέλνω πμ στοιχεία!

Έγινε επεξεργασία από orderlover
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δίνω καλώδιο utp 50 μέτρων (cat 5e αν θυμάμαι σωστά).

Είχα πάρει στο παρελθόν ολόκληρη κουλούρα και μετά από μια εγκατάσταση περίσσεψε.

Σίγουρα όλο και κάποιος θα το χρειάζεται.

 

Επίσης, αν έχει κανείς σε ράφι i3,i5,i7 σειράς 6xxx (6th gen) η έστω Celeron τον θέλω για να αναβαθμίσω το bios μιας mobo που (ο έξυπνος) ξέχασα να το κάνω όταν έπρεπε. Τον cpu τον δίνω πίσω επιτόπου, no worries.

 

Μένω Αθήνα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος ronin13 έγραψε:

Παρελαβα απο τον @tommybertsen και τον ευχαριστω πολυ!

Μόλις ετοιμαζόμουν να το γράψω και με πρόλαβες :) 

Να είσαι καλά, καλοδούλευτο το ρουτεράκι :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 ώρες, το μέλος DJman έγραψε:

Αν οντως ειναι Γλυφαδα , τοτε παραχωρω την θεση μου, γιατι ειναι δυσκολο να κατεβω προς τα εκει, μιας και ειμαι Μαρουσι :)

με κόστος κάτω από 30 λεπτά το μέτρο, αν δεν το έπαιρνες όλο, μόνο οι βενζίνες για το πήγαινε έλα θα ήταν περισσότερες από την αξία του καλωδίου.

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, rip_noob said:

Έφυγε και το RE, λένε οτι είναι χάλια βέβαια :hehe:

Ευχαριστώ πολύ, το εκτιμώ ιδιαίτερα!

 

Δεν με πειράζει αν βγει λίγο μάπα. :hehe: Δεν έχω κανένα από τη σειρά, ενώ έχω το Devil May Cry 4. Οπότε, προτίμησα να δοκιμάσω αυτό για να έχω άποψη, αν και το DmC μάλλον είναι πιο δημοφιλές.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.