Jump to content



LN2 INSIDE ..................BEWARE


eleven

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

μια απο το team :)

Yγ. Esdee ασε τις δικαιολογιες με τους επεξεργαστες και κανε καμια κατασταση. Εγω σηκωσα το τηλεφωνο παραγγειλα εναν 3,6 και να τα αποτελεσματα. Και ενα χαρτονι που να λεει intel αν βαλεις σε αζωτο θα παει :p

post-60-1416071916,6643_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

αυτα... Ολες οι αλλες φωτος πανω κατω ιδιες ειναι. Τωρα που εγινα κολλητος με τον τυπο που μου εδωσε το αζωτο θα μου δινει οποτε εχει διαθεσιμη αυτην την δανικη μπουκαλα. Γυρω στα 60-70 ευρω βγηκε το κοστος. Θα ανοιξω και ενα thread εξω :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

μια απο το team :)

Yγ. Esdee ασε τις δικαιολογιες με τους επεξεργαστες και κανε καμια κατασταση. Εγω σηκωσα το τηλεφωνο παραγγειλα εναν 3,6 και να τα αποτελεσματα. Και ενα χαρτονι που να λεει intel αν βαλεις σε αζωτο θα παει :p

intel? καλα για τι με εχεις? εμενα πετυχε η εγχειρηση σε αντιθεση με σενα :p

εστω οτι σηκωνω το τηλ και παραγγελνω εναν san diego, η εναν venice (καλα καλα ομολογω περιμενω εναν venice 3500 για το 'μικρο' DFI) . ποιος θα αντεξει το αζωτο.

δεν αξιζει να παω σε newcastle εστω και κομμενο fx. (προς το παρον)

το ειπα και ξερετε οτι οτι λεω γινεται, περιμενω να δω το cold bug του fx57, αν εχει παμε για 'καλο' 55 αλλιως fx57 και μου στελνουν δωρο και τα εσωρουχα σας.

το LN2 ειναι ενα τηλ μακρια. :D

Link to comment
Share on other sites

ρε Βαγγελη... μεχρι να σου ρθει ο 57 ο dothan θα εχει μπει με τα δυο ποδια στο 19sec...

μηπως να βρουμε κανενα venice? αν και φοβαμαι οτι το ln2 δεν θα το αντεξει :wall:

οχι βεβαια οτι θα αγγιξεις το 20sec, αλλα να μεινουμε εστω... κοντα :bye:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SlotKiller [Σήμερα, στις 14:48]

ρε Βαγγελη... μεχρι να σου ρθει ο 57 ο dothan θα εχει μπει με τα δυο ποδια στο 19sec...

μηπως να βρουμε κανενα venice? αν και φοβαμαι οτι το ln2 δεν θα το αντεξει :wall:

οχι βεβαια οτι θα αγγιξεις το 20sec, αλλα να μεινουμε εστω... κοντα :bye:

cold bug...............????????????

:whistling :whistling :whistling :whistling :whistling :whistling

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

λογια.... εγω περιμενω... ;)

θες να παραγγειλω την μπουκαλα την 30lt και να την νοιικιασω για 5μερες και το μονο που να κανω ειναι 4leds στο DFI με τους ****winchester,

εφυγε και ο voudas και δεν μπορουσε να μου αφησει το CPU :(

Αρχική απάντηση από SlotKiller

ρε Βαγγελη... μεχρι να σου ρθει ο 57 ο dothan θα εχει μπει με τα δυο ποδια στο 19sec...

μηπως να βρουμε κανενα venice? αν και φοβαμαι οτι το ln2 δεν θα το αντεξει :wall:

οχι βεβαια οτι θα αγγιξεις το 20sec, αλλα να μεινουμε εστω... κοντα :bye:

o venice δευτερα ξεκιναει το ταξιδι απο US... θα τον παγωσω οσο μπορω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee

o venice δευτερα ξεκιναει το ταξιδι απο US... θα τον παγωσω οσο μπορω

αντε ρε μαν να μας φτιαξεις λιγο!!!

3500+ να υποθεσω? ή μηπως 3200+?

Αρχική απάντηση από unseen

κι αυτοι δεν εχουν bug στους -70?

νομιζω πως ναι :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

κι αυτοι δεν εχουν bug στους -70?

-90 δουλεψε ο 3800+ που δοκιμασε ο PC ICE

Αρχική απάντηση από SlotKiller

αντε ρε μαν να μας φτιαξεις λιγο!!!

3500+ να υποθεσω? ή μηπως 3200+?

3500+ ειπαμε ειναι για το 'μικρο' DFI, αλλα οχι τοσο μικρο. για τα τεστ σε μνημες και γενικα δοκιμαστικο για οτιδηποτε πριν μπει στο 'μεγαλο' DFI

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.