Jump to content



LN2 INSIDE ..................BEWARE


eleven

Recommended Posts

Αυτα ειναι!! Επιτελους ενα σοβαρο συστημα ψυξης!! Μπραβο παιδια!!

Γιατι εχω την εντυπωση οτι στην φωτο που καθεται ο Χρηστος στον υπολογιστη, χαμογελανε μεχρι και τα μουστακια του???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από jax7480

Χεχε, ετοιμασου γιατι αυριο ερχεται το "πακετο"....

ρε ετοιμαζομαι εγω ... αλλα αν δεν μου κανουν τι χαρη τα CPU τι να κανω. νομιζεις δεν θα ειχα san diego 4200+ αν επαιζε σιγουρα στους -πολλους?

στον fx57 ελπιζω και αναμενω... δεν αξιζει να παω σε κομμενο FX τωρα πια, και ετσι οπως παει το revΕ ουτε σε FX ακοφτο δεν αξιζει

Link to comment
Share on other sites

και τι δεν θα δινα για να μουν παρον σε κατι τετοιο, πρεπει να ηταν ολα τελεια... υγρο αζωτο ειναι αυτο ? δεν ξερω πολλα απο εχτρεμε κοολινγκ! :...:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

:look: :-O :drool: :flag:

Μηχάλη σπίτι σου τα κάνετε αυτα?!?! :boxed: Την επώμενη φορά αν είμαι πάνω φωνάχτε μέ! :p :mobile1:

Mπράβο παιδιά τι αλλο να πώ.... λολ

Οχι ρε τρελος εισαι ...............

με τον μικρο αν τρεχει μες τα ποδια μας μονο για τετοια ειμαστε

Στη γιαφκα της Inte.............eeeeeeee στο σπιτι του Χρηστου ηθελα να πω εγιναν ολα

Νομιζω και μαι δοκιμη με ΑΜΔ ειναι επιβεβλημενη .Ηδη γινονται οι απαραιτητες ενεργειες για την υλοποποιηση (ακα ΖΑΧΟΣ)

Ολα τα απαραιτητα υλικα υπαρχουν η τελος παντων θα μαζευτουν

Το κοστος της δοκιμης δεν το ξερω ακριβως αλλα να σκεφτεις οτι ενα δοχειο για ΛΝ2 εχει 400 το 10λιτρο(χωρις το περιεχομενο) Αυτο που ειχαμε ηταν 30 λιτρα Παντως περισοτερα μπορει να μας πει ο Χρηστος στο θεμα

Οι τιμες απο τα υπολοιπα εξαρτηματα ειναι γνωστες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eleven

Οχι ρε τρελος εισαι ...............

με τον μικρο αν τρεχει μες τα ποδια μας μονο για τετοια ειμαστε

Στη γιαφκα της Inte.............eeeeeeee στο σπιτι του Χρηστου ηθελα να πω εγιναν ολα

A ok :p

Link to comment
Share on other sites

’ντε παιδιά, να πιάσετε και -273! Έτσι για να δείξετε σε μερικούς μερικούς οτι όλα είναι δυνατά άμα υπάρχει μεράκι και οτι never is enough όπως λέει και άλλος γνωστός master του Forum! :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

[psychopath mode ON] Το απολυτο 0 (-273οC) με τι μπορουμε να το χτυπησουμε?

sorry, με τιποτα

Αρχική απάντηση από jax7480

Θα δουλευει τιποτα εκει? [psychopath mode OFF]

lol, επισης τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.