Jump to content



Guild Wars


Tig@s

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από greekfragma

ΧΩΘΕΙΤΕ ΧΩΘΕΙΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

:happy2: :jump1: :happy2:

θα σας περιμενουμε βρε παιδια.......και μεις εξεταστικη εχουμε σε 20μερες.μην ανησυχειτε........ισα να παρουμε λιγο χρωμα....δεν θα καουμε:rofl::hehe::rofl:

λολ!! Να πάρετε να πάρετε!!

Edit τι είναι αυτό ρε tiga??Κάλα αυτές εκεί είναι ακομά πιο hot απο το λ2:worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

τιγκα......βαλτην σε βιντεακι να χορευει τσιφτετελι να λιωσουν ολοι........ετσι να κλεισουν καποια στοματα:devil:

(καλα ρε τιγκα..........με τα ρουχα την εβαλες σκριν?βγαλε πρωτα τις πανοπλιες....μουχαχαχαχα)

:whistling

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMeS

λολ!! Να πάρετε να πάρετε!!

Edit τι είναι αυτό ρε tiga??Κάλα αυτές εκεί είναι ακομά πιο hot απο το λ2:worship: :worship: :worship:

αααααα κάτσε δεν έχεις δει τίποτα ακόμα:drool:

:drool: :slap: :drool:

Link to comment
Share on other sites

πορώθηκα άσχημα τώρα .. αχ τι μου κάνετε αααααα

άμα δεν φάω τελικά το ban από την blizzard τότε πολύ σύντομα

Έχω μερικές ερωτήσεις , όπως έχει honor system και γενικά τι θετικά έχει ως pvp ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg [Σήμερα, στις 12:13]

πορώθηκα άσχημα τώρα .. αχ τι μου κάνετε αααααα

άμα δεν φάω τελικά το ban από την blizzard τότε πολύ σύντομα

ΕΛΑ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΦΑΝΤΑΡΕ:devil:

μουχαχαχαχαχαχ.......ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ.....ΨΗΝΩ ΤΟΝ ΖΥΞΟΥΛΑ ΤΩΡΑ:clap:

:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

ΨΗΝΩ ΤΟΝ ΖΥΞΟΥΛΑ ΤΩΡΑ:clap:

:daisy:

Zyx άμα πας σφύρα να το πάρω και εγω να αρχίσουμε μαζί ..ποπο θα αρωστήσω τελείως με εσάς

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

Zyx άμα πας σφύρα να το πάρω και εγω να αρχίσουμε μαζί ..ποπο θα χρωστήσω τελείως με εσάς

ΡΕ δεν παιζω αλλο Online τερμα. παλι στο wow θα γυρισεις προδοτη. μια με ati μια με alliance τωρα αφηνης και το wow σε λιγο σε βλεπω και με intel. ελπιζω να μην πιασει αυτη η αρρωστια σε ολοι την λαρσα. εχουμε και καλα παιδια εκει :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

ΡΕ δεν παιζω αλλο Online τερμα. παλι στο wow θα γυρισεις προδοτη. μια με ati μια με alliance τωρα αφηνης και το wow σε λιγο σε βλεπω και με intel. ελπιζω να μην πιασει αυτη η αρρωστια σε ολοι την λαρσα. εχουμε και καλα παιδια εκει :p

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ρε τρελε πρεπει να λεει τρελα το game και σωστο pvp οχι με πουστιες...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ρε τρελε πρεπει να λεει τρελα το game και σωστο pvp οχι με πουστιες...

δεν σε πιανω. τι προβλημα εχει το pvp στο wow? ρε ξεκιναει το 1,5 patch αμερικα battleground κτλ ctf κτλ. και δεν με νοιαζουν τα γραφικα. εγω τα γραφικα του wow τα βρισκο αψογα. η μουσικη ειναι τρελα. εχει ιστορια και υποθεση το game και το εχει φτιαξει η blizzard. δεν ποσο καιρο κυκλοφορη και δες ποσα patch και ποσο εχει αλλαξη το game. εγω την βρισκο στο wow. εκτος και αν μου πουλησει ο φαρμα τον 60αρι που εχω αχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.