Jump to content



Tomb Raider: Legend


Solid Snake

Recommended Posts

Τα νεα screenshots της καινουριας σειρας Tomb Raider ειναι εδω :D

gamespy.com

Αντε να δουμε εαν αυτο το παιχνιδι θα αλλαξει τα δεδομενα για την εν λογο σειρα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

βασικα καταντισε βαρετο......................

μετα το χρονικο δεν υπυρχε καμια εξελιξη κινησεων η οπλων ολα παρεμιναν ηδια και βαρετα.............

δεν πιστευω παντος αυτο να εχει διαφορα...............

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Το διαφορετικο δεν ειναι παντα καλο

το πρωτο ηταν το καλητερο............

ειχε κατι ξεχοριστο εκεινη την εποχη απο εκει και μετα δεν πιστευω να αλλαξαν πολλα

μονο σε γραφικα και γρυφους που σε εκαναν να σπας το κεφαλη σου καμια φορα αλλα και παλι πανο κατο ιδια ειναι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Το διαφορετικο δεν ειναι παντα καλο

Αναλογως ρε unsto...Τα περισοτερα παιχνιδια εχουν ελιψη προτοπορειας.

Καθε χρονο -λεμε τωρα- βγαζανε καινουριο Tomb Raider χωρις αλλαγες με αποτελεσμα ο gamer να το βαριεται.

Αυτος ειναι ενας λογος να αλλαζουν τα παιχνιδια και να προσθετουν νεα χαρακτηρηστικα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Solid Snake

Αναλογως ρε unsto...Τα περισοτερα παιχνιδια εχουν ελιψη προτοπορειας.

Καθε χρονο -λεμε τωρα- βγαζανε καινουριο Tomb Raider χωρις αλλαγες με αποτελεσμα ο gamer να το βαριεται.

Αυτος ειναι ενας λογος να αλλαζουν τα παιχνιδια και να προσθετουν νεα χαρακτηρηστικα.

πολυ σωστο αυτο και ετσι πρεπει να ειναι

παρε παραδιγμα το gta απο το 1 εως το sanadreas και δες ποσο εχουν αλαξι

ετσι δεν ειναι???

εκει που λες ο μαμαει το Vice sity τσακ ερχετε το san adreas και τα βλεπεις ολα και την δεν εχει το παιχνιδη

οπως και το metal gear solid που αυτο εχει το κατι ξεχοριτο..........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

οπως και το metal gear solid που αυτο εχει το κατι ξεχοριτο..........

Ειναι η αληθεια οτι η σειρα Metal Gear Solid ειναι η αγαπημενη μου γιατι καταφερε να συνδιασει gameplay,σεναριο,μουσικη,γραφικα και πρωτοπορια και ολα αυτα με εναν τροπο μοναδικο. :inlove:

Ξερατε οτι μου αρεσει ετσι ?????

Link to comment
Share on other sites

Εμενα απο GTA 3 και περα δεν μου φανηκαν να εχουν τρελες διαφορες.

Εμενα αν παντως τα Tomb raider Μεχρι και το 4 μου αρεσαν τα αλλα 2 δεν αξιζαν. Τωρα απο οτι εχω στα videos το legends φαινεται καλο.

Αυτο που λεω ειναι οτι δεν χρειαζεται ενα game να ειναι πρωτοποριακο για να ειναι καλο, Δειτε το HL2 δεν εφερε καποιο φοβερο στοιχειο απλως οτι κανει το κανει σωστα. Το ιδιο και τα 2 τελευταια prince of percia.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Εμενα απο GTA 3 και περα δεν μου φανηκαν να εχουν τρελες διαφορες.

Εμενα αν παντως τα Tomb raider Μεχρι και το 4 μου αρεσαν τα αλλα 2 δεν αξιζαν. Τωρα απο οτι εχω στα videos το legends φαινεται καλο.

Αυτο που λεω ειναι οτι δεν χρειαζεται ενα game να ειναι πρωτοποριακο για να ειναι καλο, Δειτε το HL2 δεν εφερε καποιο φοβερο στοιχειο απλως οτι κανει το κανει σωστα. Το ιδιο και τα 2 τελευταια prince of percia.

δηλαδη ρε ασταματιτε τα gta δεν ειχαν διαφορες με δουλευεις

ας παισουμε τα 2 τελευτεα

εχω να σου ανφερο τουλαχιστον 50 διαφορες μηλαμε το παιχνιδη μηλαει απο μονο του

και με την 6800gt πανο ειναι αλλο πραμα !!!

EDIT

Αρχική απάντηση από Solid Snake

Ειναι η αληθεια οτι η σειρα Metal Gear Solid ειναι η αγαπημενη μου γιατι καταφερε να συνδιασει gameplay,σεναριο,μουσικη,γραφικα και πρωτοπορια και ολα αυτα με εναν τροπο μοναδικο. :inlove:

Ξερατε οτι μου αρεσει ετσι ?????

αλα ρε συ τη μου λες το νικ σου κανει μπαμ:D :D :D

πολυ καλο παιχνιδη και τα εχει ολα πολυ καλος ειχος game play και το σεναριο απεχτο

κανονισε για καμια κοπια απο ολα για pc version οκ???

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαινω.

Το Prince Of Persia ηταν πρωτοποριακο οταν βγηκε.Το 2ο απλως ακολουθησε.

Αυτο που θελω να πω ειναι οτι στη σημερινη εποχη εχουμε στη διαθεση μας εκατονταδες παιχνιδια.Το κακο ειναι οτι σχεδον ολα και σε ολους τους τομεις (sport-adventure-action κτλ...) αντιγραφουν το ενα το αλλο...Και καπως πρεπει να ξεχωρισουμε τα καλητερα παιχνιδια.Και τα ξεχοριζουμε με την μοναδικοτητα τους.

Για παραδειγμα το HL2 σε εβαζε στο "πετσι" του ρολου με ενα τροπο φανταστικο.Και αυτο το εκανε διασημο περα απο το "φραντσαιζ" και την ανεπτυγμενη μηχανη γραφηκων.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

δηλαδη ρε ασταματιτε τα gta δεν ειχαν διαφορες με δουλευεις

ας παισουμε τα 2 τελευτεα

εχω να σου ανφερο τουλαχιστον 50 διαφορες μηλαμε το παιχνιδη μηλαει απο μονο του

και με την 6800gt πανο ειναι αλλο πραμα !!!

........

Τα γραφικα προφανως δεν πιανονται. Δεν ειμαι φανατικος των GTA αλλα τα επαιξα ολα μετα το 3 και το στυλ δεν αλλαξε, απλα υπηρξαν βελτιωσεις , τωρα αν εσυ θεωρεις το GTA SA πρωτοποριακο τι να πω.

Αρχική απάντηση από Solid Snake

Σε καταλαβαινω.

Το Prince Of Persia ηταν πρωτοποριακο οταν βγηκε.Το 2ο απλως ακολουθησε.....

Εγω θα ελεγα οτι απλως ηταν τελειο στον τομεα του, πρωτοποριακα ειναι λιγα games. πρωτοποριακο ηταν το Deus Ex, το Thief, το Black and White....... Αλλο πρωτοποριακο και αλλο καλο game, δεν πανε αυτα τα 2 μαζι παντα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Τα γραφικα προφανως δεν πιανονται. Δεν ειμαι φανατικος των GTA αλλα τα επαιξα ολα μετα το 3 και το στυλ δεν αλλαξε, απλα υπηρξαν βελτιωσεις , τωρα αν εσυ θεωρεις το GTA SA πρωτοποριακο τι να πω.

ειναι ρε συ ............

πιο αλλο παιχνιδη εχει τετιο σκινικο???

Link to comment
Share on other sites

κατι που περναγε απτο μυαλο μου ανα 10 λεπτα παιχνιδιου απ'την αρχη μεχρι το σημειο που το εφτασα στο 77% ( για το San Andreas λεω ) " καλο αλλα οχι MAFIA " ;) GTA εχει τυχει να τα παιξω ολα και πιστεψτε την πιο πολλη προκληση και διασκεδαση παρειχαν το 1 και το 2, ψαξτε και στο site της rockstar τα εχει τζαμπα για download, το 3 καλο με αρκετες αποστολες αλλα με προβλημα στον κωδικα, ΣΕΡΝΟΤΑΝΕ σε καποιες φασεις οτι συστημα και να ειχες + ελεινα γραφικα αν το συγκρινες με το mafia που βγηκε πανω κατω ιδια περιοδο ( σεπτεμβριος-οκτωβριος 2002) + GTP AI, κ σε αυτο τον τομεα ΟΛΑ τα gta ΠΑΣΧΟΥΝ

gameplay wise το 3 το vice city κ το SAN andreas παιζονται ακριβως με τον ιδιο τροπο ενω η "φιλοσοφια" ειναι ολοιδια με αυτην του 1 που βγηκε το '99, εμενα προσωπικα αυτο με εχει κουρασει

τεσπα ξεφυσαμε εντελως :p, το καινουργιο tomb raider λει θα εχει καλυτερο κ πιο ανταποκρισιμο χειρισμο οχι οπως τα παλιοτερα που η lara ειχε συνδρομο down, κατι τετοι επρεπε να ειχε φτιαχτει εδω και χρονια αλλα δεν πειραζει, καμια πληροφορια για nude raider patch ? :inlove::p :P

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

καμια πληροφορια για nude raider patch ? :inlove::p :P

πανο σε αυτο κατι ειχα βρει για το tomb raider 1 και το chronical

τωρα για τα αλλα δεν ξερω αλλα θα δω και θα σε ηδοποιησω;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

heheheh roger that :p btw δειτε με τι ασχολουνται στο tomshardware :hehe: :hehe: :hehe:

http://www.tomshardware.com/game/20050806/index.html

καλο αλλα δεν λεει τιποτα πουθενα που θα τα βρουμε και εμεις.............

εχεις καμια ηδεα???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.