Jump to content



Tomb Raider: Legend


Solid Snake

Recommended Posts

Προσωπικά έχω ξενερώσει πολύ με το παιχνίδι!!!!

Είναι πάρα πολύ καλό αλλά ........

Μια ζωή ήμουν της άποψης ότι δεν με ενδιαφερουν τόσο πολύ τα γραφικά σε ένα παιχνίδι, αλλά το gameplay. Στην περίπτωση αυτού του παιχνιδιού διαψεύδω τον ίδιο μου τον ευατό

Το gameplay του παιχνιδιού είναι πάρα πολύ καλό.

Στα γραφικά όμως............

Τι το θέλουν το next generation ??????????

Απο την ώρα που έχω δει τα γραφικά με το next generation technology δεν μου πάει η καρδιά να το βάλω off.Το παιχνίδι έχει γραφικάρες με σκιές παντου, επιπλέον στοιχέια στο περιβάλλον, για την Lara δεν το συζητάμε.

Ώραια όλα αυτά αλλά έχω 6600GT και η σκληρή πραγματικότητα είναι οτι το παιχνίδι με 6600GT έτσι δεν πάιζεται (εδώ ο άλλος λέει με 7800 είχε 20 frames)

Τί να λέμε και εμείς?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

To παίξα τελευταία

Ναι μεν καλυτερο απο το 3 αλλά

γινεται βαρετό απο ένα σημείο και πέρα

Eξάλλου είναι απο τα παιχνίδια που δεν έχουν καθόλου διάρκεια

το τελειώνεις μια φορά και πάπαλα

Η ιδια παλια συνταγη της σειρας με καποιες καλυτερες τροποποιησεις

Οσο για το Νext generation αχρειαστο ειναι

μιλαμε για καρτες επομενης γενιας τυπου G80 γιατι με τις λυσεις που κυκλοφορουν αυτη την στιγμη στην αγορά δύσκολα τα πράγματα, αλλά και οταν βγούν αυτές οι κάρτες ποιός θα κάτσει να το ξαναπαίζει ;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

τελευταίο τέρας κάνω 2-3 φορές τα σωστά χτυπήματα δεν μπορώ να το χτυπήσω 4 ,

εδω και 2 απογεύματα.

Σπαστικοί ήταν όλοι οι μεγάλοι και λίγα τα επίπεδα

έφυγε πολύ γρήγορα

σε 8 ωρες και 36 λεπτα

Link to comment
Share on other sites

παιδες ειμαι σε ενα σημειο εξω απο τον ναο του βασιλια Αρθουρου και μου κανει ντου ενα νεροφιδο..πος το νικαω?απεναντι εχει κατι καμπανες....

Link to comment
Share on other sites

Βαράς συνεχόμενα με τα πιστόλια μία από τις καμπάνες. Κάποια στιγμή το φίδι σταματάει να κυνηγάει τη λάρα και κοιτάει σα μαγνητισμένο την καμπάνα που χτυπάει. Μόλις συμβεί αυτό πρέπει πολύ γρήγορα να ρίξεις το λάσο - γάντζο στο μοχλό που είναι δίπλα από την καμπάνα και να τον τραβήξεις, πέφτει το κλουβί και χτυπάει το φίδι. Επανέλαβε σε όλα τα κλουβιά και τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σούρσιμο όμως στο framerate δεν νομίζετε ?

Δεν είναι δα και Oblivion !!!!

Πάει.... πια οι προγραμματιστές παιχνιδιών μάλλον με copy paste δουλεύουν...

Link to comment
Share on other sites

Σουρσιμο εχει μονο με τα next gen settings on αν τα εχεις κλειστα το παιχνιδια παει πολυ καλα 55-80 fps.

@Smith : εισαι παλι στη Βολιβια? αν ναι τοτε πρεπει με τη σπαθα που πεταει laser να φας το τερας!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από steve_m

@Smith : εισαι παλι στη Βολιβια? αν ναι τοτε πρεπει με τη σπαθα που πεταει laser να φας το τερας!

x4 και κάθε φορά που ξαπλάρει το τέρας και βγάζει θαυμαστικό να το πλησιάζεις και να πατάς Ε για να βγάλει τελικό χτύπημα

πες το ολο στον ανθρωπο μην ντρεπεσαι

Link to comment
Share on other sites

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

πραγματικα το απολαυσα!:clap: :clap:

μακαρι να ταν κ λγιο πιο πολυ.:hi:

οπως και να χει πιστευω πως ειχε πολλα στοιχεια απο το 1 κ 2.

δεν ξερω πως να το περιγραψω :jump: :jump:

απεχτο!!!!!!!!!

Γραφικαρες..ωραια μερη..καινουργια πραγματα κ μια ΛΑΡΑ :upside: :upside:

που δν χορταινω να την κοιταω!!!!!!

να κανω μια ερωτηση???η μαμα της Λαρα ζει ακομα?γιατι κατι ειπε η Αμαντα στο τελος για μια τοποθεσια Αβαλον κ η Λαρα μετα ειπε στους αλλους να ετοιμασουν τα πραγματα..

να περιμενουμε κι αλλο????:flex:

μα φυσικα!!!!!:daisy:

(γιατι παρολο που εχω τερματισει το παιχνιδι μου λει 87%??)

τι θελει να βρω κ ολα τα μυστικα?? :nerd:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.