Jump to content



Tomb Raider: Legend


Solid Snake

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

θες φαη???

κανε searce στο google το εξις

"index of/" + mp3

και οπου η λεξη mp3 βαλε οτι αρχειο ψαχνεις ;)

μην χορτασεις μονο

Mου ανοιξες την ορεξη ρε αλεξ...

:OT: Tσεκαρε τα PM's σου.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

φαινεται αρκετα καλο!κ ισως να παιξουμε επιτελους ενα tomb με τον ενθουσιασμο των παλιων.

κατεβασα το demo κ σε 1024 κ ολα full εκτος antiallising με το ταπεινο μου συστημα ολα πανε περιφημα!!! :) :) :)

μπραβο στην eidos + crystal που δν το εκαναν βαρυ κ ασηκωτο απλα για να πηγαινουμε να παιρνουμε αλλες καρτες...

το full game θα το χω σε 3 μερες. :)

Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν θα ειναι τα γραφικα οπως βλεπετε στο demo, στο full game εχει επιλογη για ακομα καλυτερα που απαιτουν high end συστημα, ανεκαθεν τα tomb raider ητανε ελαφρια παιχνιδια ( εκτος απτην πατατα το AoD ), εξαλλου σε τετοιου ειδους παιχνιδια πανω απο 25fps δεν χρειαζονται λογω της προοπτικης τριτου προσωπου, αλλα αμα ειχε κανα crosshair στην οθονη θα αλλαζε το πραγμα :p

Btw πως ειναι ο χειρισμος, υπαρχει ΑΜΕΣΗ ανταποκριση η παει η lara σαν την γιαγια μου ? ( βλεπε tomb raider 2 )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

Βασικα δεν θα ειναι τα γραφικα οπως βλεπετε στο demo, στο full game εχει επιλογη για ακομα καλυτερα που απαιτουν high end συστημα, ανεκαθεν τα tomb raider ητανε ελαφρια παιχνιδια ( εκτος απτην πατατα το AoD ), εξαλλου σε τετοιου ειδους παιχνιδια πανω απο 25fps δεν χρειαζονται λογω της προοπτικης τριτου προσωπου, αλλα αμα ειχε κανα crosshair στην οθονη θα αλλαζε το πραγμα ........

20fps με το "next-generation features" χωρις ΑΑ στην 7800GTX μου(1280x1024), οχι και οτι καλυτερο οποτε εμεινε στο OFF.

Link to comment
Share on other sites

Τι λες βρε παιδι μου?! Ουτε η 7800GTX χωρις ΑΑ δεν τραβει ανετα next gen λοιπον!...

Να τα βλεπουν αυτοι που λεγαν για sm3 στην 6800, που μου βγαζε 5fps με next gen on..

Με Χ850 @ 530/1090 (την εχω εκει στα χαλαρα, 580/1190 δεν χρειαζονται.. )

60 fps @ 1280x1024, 6xAA, 16xAF, next gen off.

Απιστευτο game και γραφικα. Μαλλον το καλυτερο ΤR μου φαινεται...

Ειμαι already στο 34% του παιχνιδιου...

Δεν ξερω.. , επειδη παραληλα παιζω λιγο και Prince of Percia T2T, καλο παιχνιδακι δεν λεω, αλλα απο graphics, natural κινηση, rendering, η Lara ειναι σε αλλο επιπεδο!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.