Jump to content



Tomb Raider: Legend


Solid Snake

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από planetman

Κι εγώ το ξεκίνησα σήμερα και το παιχνίδι φαίνεται κορυφή. Αλλά έχω πρόβλημα με τον ήχο, έχω παράσιτα. Ξέρει κανείς τί φταίει;

Σιγουρα η onboard soundcard που "μπουκωνει".Τα ειχα κι εγω και με την προσθηκη αλλης λυθηκαν ολα.

Υ.Γ. Ενας ακομη λογος να τελειωσει κανεις το παιχνιδι καθως και το Croft Manor ειναι το ξεκλειδωμα πολλων εξτρας ενα εκ των οποιων ειναι κι ενα πολυ ομορφο μαγιω που φοραει η δις Croft! :T:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

παιδες , εχω κολλησει εκει που πολεμαω ενα τερας...εχω στην κατοχη μου ενα τεραστο μαγνητο-ηλεκτρικο οπλο και την αμαντα απο πανω να μου τα πριζει...πως το νικαω?

Link to comment
Share on other sites

Αν κοιταξεις γυρω γυρω θα παρατηρησεις σε καθε τοιχο απο ενα διακοπτη.Κατεβασε τους

,τεσσερεις ειναι.Θα παιξει ενα βιντεακι.Μετα θα πρεπει με το οπλο αυτο να χτυπησεις τις 4εις μεγαλες σφαιρες ωστε να πανε πισω οταν καταφερεις να τις εχεις ολες συγχρονως πισω τοτε ασε το οπλο και πατα το q ωστε να παρεις το αντικειμενο που βρισκεται πανω απο το κεφαλι σου (με το e το τραβας) .

Link to comment
Share on other sites

Ενας απο τους ταφους κουνιεται.Φερε τον μεχρι το σημειο που κρεμεται μια *****ια ωστε

να σκαρφαλωσεις πανω στο σκοινι και αυτο το πραγμα να κατεβαινει προς τα κατω,ωστε η καμπανα αριστερα να ανεβαινει,σκοπος σου ειναι να συγκρουστει η καμπανα με τον πολυελαιο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από steve_m

Ενας απο τους ταφους κουνιεται.Φερε τον μεχρι το σημειο που κρεμεται μια *****ια ωστε

να σκαρφαλωσεις πανω στο σκοινι και αυτο το πραγμα να κατεβαινει προς τα κατω,ωστε η καμπανα αριστερα να ανεβαινει,σκοπος σου ειναι να συγκρουστει η καμπανα με τον πολυελαιο.

thansk mate

κατι τετιο εκανα αλλα δεν χτυπαγε η κολο καμπανα........

παλουκι το τερας.......

επισεις κολισα παλι στους παγους με τα χαζο αλματα ενα λαθος και σσσσσσσσσσσσσσσ DEAD

Link to comment
Share on other sites

Σωτήριος ο Λάμπης....

αν δεν είχα δει την επισήμανση για το performance boost του unsto Θα πούλαγα την κάρτα(7600GS) σήμερα....

κάτι ακόμα, υπάρει κανα fix/patch για τον ήχο?

έχω ένα σχεδόν διαρκές τσικ τσικ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

Σωτήριος ο Λάμπης....

αν δεν είχα δει την επισήμανση για το performance boost του unsto Θα πούλαγα την κάρτα(7600GS) σήμερα....

κάτι ακόμα, υπάρει κανα fix/patch για τον ήχο?

έχω ένα σχεδόν διαρκές τσικ τσικ

Αρχική απάντηση από forwardS

να υποθέσω ότι έχεις creative κάρτα ήχου? Από όσο ξέρω δεν υπάρχει ακόμα κάποιο fix ή έστω workaround για το πρόβλημα που αναφέρεις αν και δεν είσαι ο μόνος που το έχει.

εγω παλη με την x-fi fps ειμαι μια χαρα χωρις κανενα προβλημα....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.