Jump to content



Πείτε Ό,τι Θέλετε v8


Recommended Posts

Έχεις δίκιο. Εγώ όμως γιατί μπερδεύτηκα και δούλεψα σήμερα; Βέβαια στο δικό μου σπίτι που φτιάχνω έκανα δουλειά, οπότε μάλλον δεν μετράει.

Link to comment
Share on other sites

15 λεπτά πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

Έχεις δίκιο. Εγώ όμως γιατί μπερδεύτηκα και δούλεψα σήμερα; Βέβαια στο δικό μου σπίτι που φτιάχνω έκανα δουλειά, οπότε μάλλον δεν μετράει.

 

stone-cold.gif

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

Λόγια σπουδαίων ανδρών:

 

 

Spoiler

mits-1200x668.jpg.0db4fb99e75c903375ed7b5880cbcd41.jpg

 

 

Καλημέραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ezgif.com-crop(3).gif.66f3d89d5804c823df51e091fa986c12.gif

 

Η Μεγάλη Εβδομάδα ήταν μια καλή ευκαιρία για καλημέρες, γιατί μια ψυχή δεν μπορούσε να πει "ΓουΤουΧουΣου, ΓουΤουΣουΣου, ΓουΤουΦουΣου" και άλλα τέτοια αρκτικόλεξα.

 

:hehe:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, το μέλος p55 έγραψε:

ezgif.com-crop(3).gif.66f3d89d5804c823df51e091fa986c12.gif

 

Η Μεγάλη Εβδομάδα ήταν μια καλή ευκαιρία για καλημέρες, γιατί μια ψυχή δεν μπορούσε να πει "ΓουΤουΧουΣου, ΓουΤουΣουΣου, ΓουΤουΦουΣου" και άλλα τέτοια αρκτικόλεξα.

 

:hehe:

 

image.gif

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.