Jump to content



Tablet για εκπαιδευτικό


Snips

Recommended Posts

Αξίζει; (Voucher απο ψηφιακή μέριμνα).

Κύρια εργασία θα είναι για τα διάφορα του σχολείου και μόνο με  MS OFFICE. Κυρίως στην Αγγλική γλώσσα.

Τα λοιπα surfing, Mail, κλπ κλπ..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν αξίζει σαν "μηχανή". Δεν ειδα κάτι ακόμα. Προφανώς και υπολογίζω γύρω στα 350 με 400.

Εως τώρα η δουλειά γινόταν σε laptop του 2008 (σκυλί). Αλλά μόνο με τα 200, δεν βλέπω τι μπορώ να πάρω ώστε να την βοηθήσω να κάνει καλύτερα της δουλειά της. 

Οσο να ναι, το tablet έχει άλλη φορητότητα, από οποιοδήποτε notebook laptop κλπ

Έγινε επεξεργασία από Snips
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα στοχευα σε κανα lenovo ideapad λαπτοπ , με 5500u ΄....αντε και 5300u . 

Γυρο στα 500ε εχουν οποτε με την μεριμνα θα πηγαινες στα 300 .

Αλλα οπως σου ειπα , τα μεγαλα μαγαζια εχουν ηδη +200ε στις τιμες τους οποτε σε κλεβουν στα μουτρα  . 

Αν παλι δεν εβρισκα , γιατι οπως και να το κανουμε κανεις δεν εχει ορεξη να φαει μια ολοκληρη μερα για ερευνα αγορας , θα πηγαινα σε οτι φτηνοτερο μου δινουν τσαμπα με το κουπονι και μονο  😛

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 25/5/2022 at 8:02 ΜΜ, το μέλος kpetros έγραψε:

Εγω θα στοχευα σε κανα lenovo ideapad λαπτοπ , με 5500u ΄....αντε και 5300u . 

Γυρο στα 500ε εχουν οποτε με την μεριμνα θα πηγαινες στα 300 .

Αλλα οπως σου ειπα , τα μεγαλα μαγαζια εχουν ηδη +200ε στις τιμες τους οποτε σε κλεβουν στα μουτρα  . 

Αν παλι δεν εβρισκα , γιατι οπως και να το κανουμε κανεις δεν εχει ορεξη να φαει μια ολοκληρη μερα για ερευνα αγορας , θα πηγαινα σε οτι φτηνοτερο μου δινουν τσαμπα με το κουπονι και μονο  😛

 

Μας κλέβουν λόγω των πρόσθετων προδιαγραφών του Υπουργείου: διετή ελληνική εγγύηση, ελληνικό Λ/Σ, πρόγραμμα προστασίας από ιούς κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα και σε λύσεις chromebook. Σε κάποιους συναδέλφους που με ρωτούσαν τι να κάνουν το voucher, αυτό πρότεινα. Έχεις έναν συνδυασμό tablet (κάποια κάνουν flip με touch screen και χρησιμοποιούνται σαν tablet) και laptop αλλά με chrome OS, που σημαίνει έχεις εφαρμογές Android.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Όσα είναι δήθεν δωρεάν με την επιταγή είναι μέτρια και στοιχίζουν πολύ λιγότερο των 200 ευρώ. Η κανονική τους τιμή ανέρχεται το πολύ στα 160-170.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.