Jump to content



Πιστωτικό 730 ευρώ τι προτείνετε ?


Jimaki MBG

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

Έχω ένα πιστωτικό 730 ευρώ από κότσο, από doa Samsung Galaxy s20 , τι προτείνετε να πάρω? Με ενδιαφέρει ο snapdragon 865 που είχε. Έχω μείνει πίσω στα κινητά. Το s22 έχει exynos 2200.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Link to comment
Share on other sites

56 λεπτά πριν, το μέλος Jimaki MBG έγραψε:

Καλησπέρα σε όλους,

Έχω ένα πιστωτικό 730 ευρώ από κότσο, από doa Samsung Galaxy s20 , τι προτείνετε να πάρω? Με ενδιαφέρει ο snapdragon 865 που είχε. Έχω μείνει πίσω στα κινητά. Το s22 έχει exynos 2200.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

 

Αν σε ενδιαφέρει μόνο ο συνδυασμός snapdragon και samsung πας σε S21fe

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, το μέλος Lamogio έγραψε:

 

Αν σε ενδιαφέρει μόνο ο συνδυασμός snapdragon και samsung πας σε S21fe

 

Έψαξα λίγο χτες  και είδα το xperia 1  iii με καλά specs και snapdragon. Σε προσφορά το έχουν και βγαίνει στα λεφτά μου. Δε ξέρω αν αξίζει βέβαια. Προηγούμενη εμπειρία με την παλιά σειρά Ζ της Sony πάντως ήταν πολύ καλή. Δε κολλάω σε Samsung απλά σκέφτομαι την καλύτερη επιλογή.

Έγινε επεξεργασία από Jimaki MBG
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, το μέλος Jimaki MBG έγραψε:

 

Έψαξα λίγο χτες  και είδα το xperia 1  iii με καλά specs και snapdragon. Σε προσφορά το έχουν και βγαίνει στα λεφτά μου. Δε ξέρω αν αξίζει βέβαια. Προηγούμενη εμπειρία με την παλιά σειρά Ζ της Sony πάντως ήταν πολύ καλή. Δε κολλάω σε Samsung απλά σκέφτομαι την καλύτερη επιλογή.

 

Είναι πολύ καλή επιλογή, το μόνο αρνητικό δεν ξέρω τι υποστήριξη έχει από update γιατί είναι ήδη ενός χρόνου συσκευή. Εκτός αν δεν σε νοιάζει το κομμάτι αυτό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα Xperia είναι καλοφτιαγμενα, ελαφριά μια και είναι σχεδόν stock Android και παίρνουν σχετικά άμεσα security updates. Δυστυχώς σε διάρκεια ενημερώσεων είναι λίγο χειρότερα από Samsung με ~2 χρόνια.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραία ευχαριστώ παίδες, τείνω προς σονυ, έχουμε κάτι άλλο εξίσου αξιόλογο? Η ξιαομι έχει κάνα δυνατό?

Έγινε επεξεργασία από Jimaki MBG
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος Jimaki MBG έγραψε:

Ωραία ευχαριστώ παίδες, τείνω προς σονυ, έχουμε κάτι άλλο εξίσου αξιόλογο? Η ξιαομι έχει κάνα δυνατό?

 

Το 12Χ είναι σε αυτά αυτά τα χρήματα αλλά δεν θα το επέλεγα σε καμία περίπτωση αντί του Sony.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.