Jump to content



Ενας ευτυχής κάτοχος της NIKON D-70 DSLR


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Dagalidis

Eλα βρε... μη ζηλεύεις.... :D

Μια απόφαση είναι όλα..

το ξερω, αλλα για καλη digi - cam με βλεπω για 6μηνο+

προς το παρον Exilim Z3 :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deadlock7 [Σήμερα, στις 17:24]

Eκει που εισαι μπορεις να βγαλεις,εμεις απο Αθηνα τι να βγαλουμε?Ααα και κατι αλλο,οταν πας να δεις την κοπελιτσα του avatar για να τη ξαναβγαλεις.....call me plz:p

Bρε αυτή η κοπελίτσα στο AVATAR είναι μία πορνοστάρ που βρήκα τυχαία στο Internet... :D

Eίχε και πολλές άλλες φωτογραφίες που είναι αυστηρώς ακατάλληλες για να γίνουν ΑVATAR... :p

Aμάν ποιά με το AVATAR, όπου το έχω βάλει όλοι μου ρωτούν το ίδιο πράγμα....:D

Link to comment
Share on other sites

Δηλ. νταγκ την έβαλες στο άβαταρ σε μία απέλπιδα προσπάθεια να σε αφήσουν ήσυχο και να περνάς απαρατήρητος? Πάντως έχει πολύ πλάκα το πρώτο ποστ ο τίτλος σε συνδυασμό με τις φωτογραφίες της ΚΟΝΙΚΑ ΜΙΝΟΛΤΑ.

Μεγειά

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικη και απο μενα!!Αντε να σε δουμε τι σοι "φωτογραφος" εισαι??Γιατι δικαιολογιες του στυλ "δεν ειναι καλη η φωτογραφια" δεν πιανουν σε σενα!!Μεγεια!!!Αν και σε λιγοτερο απο μηνα μολις μαθεις να την χειριζεσαι καλα σε βλεπω να αγοραζεις κανενα φακο 300αρι!!!

Μεγεια Μεγεια Μεγεια και παλι!!(και εγω ζηλευω)!!!

Link to comment
Share on other sites

Bρε παιδιά αυτοί στην PIXMANIA είναι απίστευτοι......

Εχθές το πρωί στις 9+10 πμ. έκανα την παραγγελία και σήμερα στις 4+30 ΠΑΡΕΛΑΒΑ από ΓΑΛΛΙΑ...... :jump: :clap: :T:

Παρακολουθήστε το Οδηπορικό της παραγγελείας όπως καταγράφηκε από την DHL και λέβετε υπόψιν ότι οι ώρες που αναγράφονται ισχύουν για κάθε χώρα ξεχωριστά..... :D

May 26, 2005 11:55

Paris - France Shipment picked up

May 26, 2005 14:39

Paris - France Departing origin

May 26, 2005 18:50

Paris - France Departed from DHL facility in Paris - France

May 26, 2005 19:40

Paris - France Arrived at DHL facility in Paris - France

May 26, 2005 20:05

Paris - France Departed from DHL facility in Paris - France

May 26, 2005 21:17

Paris - France Departed from DHL facility in Paris - France

May 27, 2005 01:23

Brussels - Belgium Arrived at DHL facility in Brussels - Belgium

May 27, 2005 03:36

Brussels - Belgium Departed from DHL facility in Brussels - Belgium

May 27, 2005 09:00

Athens - Greece Arrived at DHL facility in Athens - Greece

May 27, 2005 09:38

Athens - Greece With delivery courier

May 27, 2005 14:17

Athens - Greece With delivery courier

May 27, 2005 16:55

Athens - Greece Shipment delivered

Tι να πώ είναι φοβερά γρήγοροι και πολύ εξυπηρετικοί....:T:

Η μηχανή έφτασε - και πραγματικά είναι μία κούκλα.

Αφού την επεξεργαστώ λιγάκι και φορτήσω τις μπαταρίες της, έχω πολύ παιχνίδι να κάνω μέχρι να μάθω όλα αυτά που έχει.....

Θα σας δώσω αρκετό υλικό από αύριο.....

Πάω να την ζαχαρώσω λιγάκι ακόμη γιατί απόψε θα κοιμηθούμε αγκαλίτσα...... :daisy: :zzz:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Χθες, στις 22:50]

Δαγκαλιδη, εχεις κανει μακραν την καλυτερη επιλογη απο αυτες που ειδα οτι εψαχνες.:T:

Φίλε μου ZARA σε ευχαριστώ.. :daisy:

Εκανα καλή επιλογή αλλά έχω πολύ δρόμο να τραβήξω μέχρι να την μάθω αφού από Φωτογραφία ξέρω ελάχιστα ....

Στην αρχή όλα auto και σιγά σιγά θα μάθω να βγάζω φωτογραφίες και όχι ΠΑΖΛ..... :D

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε και παρε απο ενα σοβαρο βιβλιοπωλειο 2-3 βιβλια περι φωτογραφιας, στο ενα χερι το βιβλιο στο αλλο τη μηχανη... Toυλαχιστον εμενα με βοηθησε αρκετα αυτο, σε 3-4 μηνες δε θα πιστευεις τι θα τραβας :)

Link to comment
Share on other sites

Οταν την πήγα το απόγευμα σπίτι δεν ήξερα τι να πρωτοκάνω, και τράβηξα μια φώτο στα Default και όλα στο Auto ....:D

Eχει τόσα κουμπάκια και menu που χάνεσε στην κυριολεξία....:blink:

Δεν ξέρω ούτε εαν είχα σωστό Focus και ούτε White Balance έκανα....:innocent:

Ετσι έβγαλα ότι βρήκα μπροστά μου,,, :D

post-153-1416071954,4646_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να σου πω οτι ζηλευω τοσο πολυ..που δεν θα ξαναμπω στο Thread σου ετσι για να σκασεις!:D .Περα απο την πλακα,πραγματικα ειναι εργαλειο κοσμημα..θα περνουσα απειρες ωρες μαζι της!Αν θελεις μπορω να της κραταω παρεα τις ωρες που θα λειπεις..:o

Link to comment
Share on other sites

ωραια ωραια!Δεν τραβας και μια βραδυνη??Βαλτα στο αυτο (λιγο δυσκολο εως απιθανο να την βγαλει χαλια!!)Αν την κανεις στο αυτο δες και τι ισο εβαλε!!Μεγεια και παλι!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.