Jump to content



ΤΑ ΞΕΣΚΙΣΕ ΟΛΑ Η ΕΛΕΝΑ.......


hipro5

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Εγω θα πω απλως ενα μπραβο για την Παπαριζου και σε ολη την ομαδα γιατι με κατι τετοια η ελλαδα απο μια απλη και τιποτενια χωρα την ευρωπης οπως μας θεωρουσαν οι υπολοιποι, τα τελευταια χρονια εδειξε οτι υπαρχει και ειναι δυνατη!!!

Και αυτο το καταφερε ειτε με το ποδοσφαιρο ειτε με τους ολυμπιακους ειτε με την γιουροβιζιον και μακαρι να συνεχισουμε ετσι!!!!

Τωρα σχετικα με τον διαγωνισμο οντως τα δευτερα φωνητικα ηταν λιγο μαπα...αφου σε κατι φασεις μου φανηκε σαν να τραγουδουσε ο Σακης παραφωνα :p

Επισης πραγματι ειχε πολες ροκιες η φετινη eurovision αλλα δεν ηταν ασχημες. Νορβηγια ολα τα λεφτα!!!! :banging: :banging:

Καλα αυτα τα βλαμμενα απο την Latvia πως καταφεραν να φτασουν 3α ρε παιδια? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SlotKiller [Σήμερα, στις 09:51]

Πολυ μιζερια ρε γμτ.......... Ισως ο χωρος να μην ειναι ο καταλληλος γι αυτη τη συζητηση...

οσο για τον καφε που κανει 4 το τελευταιο πραγμα που φταιει ειναι αυτο...

Αλλα τι να συζητησεις τωρα.... αστο να παει στο #$@%#@%$..... ελπιζω το επομενο ποστ να μην εχει την φωτο του Τσε:getlost:

ΕΛΛΑΣ ΟΛΕΕΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕ.....

:happy2: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1: :happy2:

Συμφωνω με τον φιλο Slotkiller. Ρε ξεκολλατε τα μυαλα σας ρε. Η Παπαριζου(ΘΕΑ:worship: ) φταει δηλαδη που πληρωνεται 4ευρω(εδω στην Λαμια εχει 3ευρω:p) τον καφε?? Τεσπα.Το μονο που μου λειπει τωρα ειναι να δω την Εθνικη Ελλαδος να παιρνει το Μουντιαλ!!!!!! Τοτε θα τα εχω δει ολα!

Υ.Γ: Απορω γιατι δωσαμε 8 βαθμους στους σκατοαλβανους. Επειδη ερχονται στην Ελλαδα και μας κλεβουνε ,μας σκοτωνουνε, μας εκβιαζουνε κ.α. Τιποτα δεν επρεπε να τους δωσουμε, οπως καναμε με τους Τουρκους!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D-NAME

Θοδωρα δικια σου γιατι την ζητησες...;)

Προσεχε γιατι εσενα μπορω να ΒΡΥΣΩ χωρις να με μπαναρουν..............:p:P:P

μαλλον ηταν λαθος να ανοιξεις τετοιο θεμα hipro εδω μεσα....

Link to comment
Share on other sites

Πες τα ρε Spooky. Με αυτες τις απανοτες επιτυχιες καταφεραμε να κερδισουμε τον σεβασμο της Ευρωπης. Αυτο δεν ειναι και λιγο, απο εκει που μας ειχαν για φτυσιμο.

Link to comment
Share on other sites

SlotKiller Ξερεις οτι δεν ασχολουμε με euroμ@λ@κιες.

Εγω εχω μια απορια. Δεν το εχετε βαρεθει αυτο το τραγουδι τοσες φορες που εχει ακουστει. Δεν εχει κ πολλα λογια ουτε καμια ενδιαφερουσα μουσικη...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από theHitma@n

ΕΛΛΑΣ ΟΛΕΕΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕ.....

:happy2: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1: :happy2:

Συμφωνω με τον φιλο Slotkiller. Ρε ξεκολλατε τα μυαλα σας ρε. Η Παπαριζου(ΘΕΑ:worship: ) φταει δηλαδη που πληρωνεται 4ευρω(εδω στην Λαμια εχει 3ευρω:p) τον καφε?? Τεσπα.Το μονο που μου λειπει τωρα ειναι να δω την Εθνικη Ελλαδος να παιρνει το Μουντιαλ!!!!!! Τοτε θα τα εχω δει ολα!

Υ.Γ: Απορω γιατι δωσαμε 8 βαθμους στους σκατοαλβανους. Επειδη ερχονται στην Ελλαδα και μας κλεβουνε ,μας σκοτωνουνε, μας εκβιαζουνε κ.α. Τιποτα δεν επρεπε να τους δωσουμε, οπως καναμε με τους Τουρκους!

Ρε αυτό το ηλίθιο ΥΣ θα σου έλεγα να το σβήσεις αλλά δεν στο λέω.

Με αυτή την λογική να πάρουν πίσω το 12 οι γερμανοί για τον β παγκόσμιο

να πάρουν πίσω το 12 οι βέλγοι με τις διοξύνες

να πάρουν πίσω το 12 οι skopianoi γιατί θέλουν να γίνουν μακέδονες

να πάρουν πίσω το 12 οι άγγλοι που οδηγούν δεξία

να πάρουν πίσω το 12 οι κύπριοι γιατί μας λένε καλαμαράδες

Edit: 8 δώσαμε στην Malta 10 δώσαμε στην αλβανία.

Υπάρχει σύστημα televoting προφανώς. Το 12 είναι defacto cyprus άρα οι αλβανοί έδωσαν το 10 αράκι τους στην χώρα τους και μαγκία τους.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο και στην Latoya Jackson που ξερει να τραγουδαει υπεροχα

αλλα και κυριως να βγαζει τα β*ζια της

Και την Μαdonna και την Jeniffer Lopez και ολα τα Αμερικανικα ¨"αθωα" ειδωλα που τοσο εμπνεουν τοσο τον Ελληνικο λαο οσο και την Ευρωπη

Ολες Οι "Παρθενες" Μαριες με το "τοσο" ταλεντο.....

Αντε να χωσουμε και μερικα αστερακια στην σημαια μας τωρα

Μπραβο Ρεεεεε Μπραβο Ρεεε

Και του χρονου εις ανωτερα :shifty:

Και με την Παπαβιζου με μια καπ*τα για καπελο να ναι της μοδας και με ενα κοκκινο φαναρι παραμασχαλα και με ταμπελα ειμαι "τραγουδιστης\τραγουδιστρια" κολλημενη στο μετωπο

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! :worship: :innocent: :whistling :shifty::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spooky [Σήμερα, στις 12:10]

Εγω θα πω απλως ενα μπραβο για την Παπαριζου και σε ολη την ομαδα γιατι με κατι τετοια η ελλαδα απο μια απλη και τιποτενια χωρα την ευρωπης οπως μας θεωρουσαν οι υπολοιποι, τα τελευταια χρονια εδειξε οτι υπαρχει και ειναι δυνατη!!!

Και αυτο το καταφερε ειτε με το ποδοσφαιρο ειτε με τους ολυμπιακους ειτε με την γιουροβιζιον και μακαρι να συνεχισουμε ετσι!!!!

συγνώμη αλλά αυτό είναι η μέγιστη αφέλεια που έχω ακούσει τελευταίως για να μην πω τίποτα χειρότερο

δηλαδή επειδή πήραμε την γιουροβίζιον η ελλάδα είναι δυνατή και θα σταματήσει η ευρωπαική ένωση την οικονομική επιτήρηση στην ελλάδα (λόγω της περίφημης απογραφής)?

επειδή κάναμε καλούς και πανάκριβους ολυμπιακούς η ευρωπαική ένωση δεν θα επιβάλλει ξανά πρόστιμα στην ελλάδα που καταστρατηγεί το ευρωπαικό δίκαιο και τις ερωπαικές οδηγίες (δύο πρόχειρα παραγίγματα βασικός μέτοχος ή επιβολή προστίμων στον ΟΤΕ για θέματα ευρυζωνικότητας)?

επειδή πήραμε το ευρωπαικό θα σε προτιμήσουν να σε προσλάβουν σε μία δουλειά ή να σε δεχτούν σε ένα πανεπιστήμιο στο εξωτερικό σε σχέση με έναν γερμανό ή έναν ολλανδό ή έναν άγγλο?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR [Σήμερα, στις 10:21]

hitman αμα δεν διναμε τοσα λεφτα για τα promo tours, και αλλα τοσα που θα δωσουμε για να στηθει η eurovision (και η παπαριζου :p) του χρονου στην ελλαδα σιγουρα δεν θα ητανε τοσο f*cked up η οικονομια μας, κλασσικοι ελληνες ολα τα λεφτα στο γλεντι και για τα υπολοιπα who cares :(:mad:

Τα λεφτα ετσι και αλλιως δεν τα ειχαμε δωσει και για τα promo tours και για την παπαριζου? Τουλαχιστον αφου βγηκε πρωτη επιασαν και τοπο.

Ε και δεν νομιζω πια οτι η eurovision θα γονατισει την οικονομια μας. Οι Ολυμπιακοι ναι το καταλαβαινω αλλα λογω αυτων μας εμαθε ολος ο κοσμος και εχουν μεινει και τοσα εργα οποτε πιστευω τα αξιζανε τα λεφτα τους. Και στο κατω κατω εκει που ειχαμε φτασει ρε παιδια μονο αν τα σκασουμε χοντρα σε διαφορα πραγματα θα μπορεσουμε να παρουμε τα πανω μας.

Link to comment
Share on other sites

hitman αμα δεν διναμε τοσα λεφτα για τα promo tours, και αλλα τοσα που θα δωσουμε για να στηθει η eurovision (και η παπαριζου :p) του χρονου στην ελλαδα σιγουρα δεν θα ητανε τοσο f*cked up η οικονομια μας, κλασσικοι ελληνες ολα τα λεφτα στο γλεντι και για τα υπολοιπα who cares :(:mad:

θα προτιμουσα 2383249248734 φορες να πηγαινανε αυτα τε λευτα στην οικονομια και παιδεια της χωρας παρα στο "ονομα" της, εξαλλου καλυτερα να ερχεται ο ξενος ελλαδα να μορφωθει αυτος και το παιδι του και να μην του ΒΙΑΖΟΥΝ το πορτοφολι παρα να γινομαστε η χωρα του (μπισο)γλεντιου, θα πλακωσουνε τριπλασιες αδερφες του χρονου παρτε το χαμπαρι ! θυμαται κανεις τα ρεζιλικια σε καποιο νησι που ειχανε γινει σκνιπα ολοι οι ξενοι και κυκλοφορουσανε γυμνοκωλοι επειδη λεγανε σε ενα site " in greece EVERYTHING is allowed "

νταξει ωραιο το σουβλακι ωραια τα μπουζουκια ωραιο το θεατρο δεν λεω το αντιθετο αλλιως θα ημουνα καφρος, αλλα αμα γινονται επεισιδια οπως το παραπανω προτιμω να μην παταει κανενας ξενος και να μην ειμαστε περρισοτερο γνωστοι ουτε και απτην ζανζιβαρη

Link to comment
Share on other sites

Ρε πρέπει να στείλουμε τις Τρύπες και να αρχίσουν να τρέχουν να κρυφτούν οι άλλοι... :p

Πάντως εμένα αυτό που τσαντίζει πάρα πολύ τα τελευταία χρόνια που βλέπω λίγο ευρωβυζί είναι που δε στέλνουμε ένα τραγούδι στη γλώσσα μας. Κάποιες χώρες στείλανε στη γλώσσα τους, γιατί όχι και εμείς; Πολύ ωραία γλώσσα έχουμε και πολύ καλύτερα πράγματα μπορούτμε να στείλουμε άμα θέλουμε. Κατα τη γνώμη μου έπρεπε να στείλουμε ελληνικό τραγούδι με μπουζούκια. Όχι οτι μου αρέσουν απλώς πιστεύω εκπροσωπούν καλύτερα την Ελλάδα από τραγούδια του τύπου "my number one" και έχουν και προοπτικές επιτυχίας. Οι ξένοι τα γουστάρουν κάτι τέτοια απλά εμείς νομίζουμε πως θέλουν να τους δίνουμε πάντα το δικό τους... Αυτή είναι η γνώμη μου και δεν σκοπεύω να ασχοληθώ άλλο με αυτό το "γεγονός"...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dpresv

συγνώμη αλλά αυτό είναι η μέγιστη αφέλεια που έχω ακούσει τελευταίως για να μην πω τίποτα χειρότερο

δηλαδή επειδή πήραμε την γιουροβίζιον η ελλάδα είναι δυνατή και θα σταματήσει η ευρωπαική ένωση την οικονομική επιτήρηση στην ελλάδα (λόγω της περίφημης απογραφής)?

επειδή κάναμε καλούς και πανάκριβους ολυμπιακούς η ευρωπαική ένωση δεν θα επιβάλλει ξανά πρόστιμα στην ελλάδα που καταστρατηγεί το ευρωπαικό δίκαιο και τις ερωπαικές οδηγίες (δύο πρόχειρα παραγίγματα βασικός μέτοχος ή επιβολή προστίμων στον ΟΤΕ για θέματα ευρυζωνικότητας)?

επειδή πήραμε το ευρωπαικό θα σε προτιμήσουν να σε προσλάβουν σε μία δουλειά ή να σε δεχτούν σε ένα πανεπιστήμιο στο εξωτερικό σε σχέση με έναν γερμανό ή έναν ολλανδό ή έναν άγγλο?

Υπαρχει και ενας αυλος λογαριασμος στο ενεργητικο μιας εταιρειας που λεγεται "ΦΗΜΗ ΚΑΙ ΠΕΛΑΤΕΙΑ" ΑΝ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ...............................

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dpresv [Σήμερα, στις 10:32]

συγνώμη αλλά αυτό είναι η μέγιστη αφέλεια που έχω ακούσει τελευταίως για να μην πω τίποτα χειρότερο

δηλαδή επειδή πήραμε την γιουροβίζιον η ελλάδα είναι δυνατή και θα σταματήσει η ευρωπαική ένωση την οικονομική επιτήρηση στην ελλάδα (λόγω της περίφημης απογραφής)?

επειδή κάναμε καλούς και πανάκριβους ολυμπιακούς η ευρωπαική ένωση δεν θα επιβάλλει ξανά πρόστιμα στην ελλάδα που καταστρατηγεί το ευρωπαικό δίκαιο και τις ερωπαικές οδηγίες (δύο πρόχειρα παραγίγματα βασικός μέτοχος ή επιβολή προστίμων στον ΟΤΕ για θέματα ευρυζωνικότητας)?

επειδή πήραμε το ευρωπαικό θα σε προτιμήσουν να σε προσλάβουν σε μία δουλειά ή να σε δεχτούν σε ένα πανεπιστήμιο στο εξωτερικό σε σχέση με έναν γερμανό ή έναν ολλανδό ή έναν άγγλο?

Οχι ρε συ δεν ειπα οτι ειναι η λυση σε ολα τα προβληματα μας...δεν ειμαι τοσο αφελης η κατι χειροτερο....ουτε οτι θα αυξησουν την οικονομια μας. Απλα εκει που την ελλαδα δεν την ηξερε κανενας και την ειχαν του κλοτσου και του μπατσου ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ καταφερνουμε καποια πραγματα και αρχιζουν να μας υπολογιζουν περισσοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vasot

Μπραβο Ρεεεεε Μπραβο Ρεεε

Και του χρονου εις ανωτερα :shifty:

Και με την Παπαβιζου με μια καπ*τα για καπελο να ναι της μοδας και με ενα κοκκινο φαναρι παραμασχαλα και με ταμπελα ειμαι "τραγουδιστης\τραγουδιστρια" κολλημενη στο μετωπο

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! :worship: :innocent: :whistling :shifty::rolleyes:

εισαι υπερβολικος...και φτανουν σε βαθμο γελοιοτητας αυτα που λες...!

Δεν μπορω να καταλαβω τους περισσοτερους απο εσας,,,,,ναι μεν βγηκε πρωτη αλλα το ενα,αλλα το αλλο,αλλα....αλλα....αλλα..

ελεος......να χαρω κατι ελληναρες......για μπουνιες εισαστε....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης [Σήμερα, στις 10:37]

εισαι υπερβολικος...και φτανουν σε βαθμο γελοιοτητας αυτα που λες...!

Δεν μπορω να καταλαβω τους περισσοτερους απο εσας,,,,,ναι μεν βγηκε πρωτη αλλα το ενα,αλλα το αλλο,αλλα....αλλα....αλλα..

Οσο υπερβολικοι ειναι αυτοι αλλο τοσο ειμαι και εγω

Ολη μας η ζωη μια υπερβολη εχει καταντησει οποτε με υπερβολη και σαρκασμο απανταω

αμα ειχες καταλαβει θα εβλεπε ολη αυτη την ωρα το μονο που κανω ειναι να κοροιδευω τα ΧΑΛΙΑ ΜΑΣ και πως καταντησαμε

ελεος......να χαρω κατι ελληναρες......για μπουνιες εισαστε....

Μιλησε ο Ελληνας τωρα,

Ο "Βαραω" "ο Greek soublaki".....Ελα ρε τραμπουκε :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vasot [Σήμερα, στις 10:38]

Βρε Ο Γυφτος οσο και να πλυθει γυφτος μενει

Ολοι οι Δυτικοι μας ξερουν "ως οι φτωχοι της Ευρωπης"

Το Ουζμπεκισταν της Ανατολικης Ευρωπης

Το μονο που ξερουμε ειναι διασκεδαση κατα τα αλλα στα "τετοια" τους μας γραφουν και ουτε η γνωμη μας μετραει για αυτους γιατι δεν εχουμε πραγματικη δυναμη

Μονο φιγουρα ξερουμε να κανουμε

Δεν νομιζω οτι ειναι τοσο μαυρα τα πραγματα...και στο κατω κατω ο γυφτος ηταν γυφτος απο πριν. Εμεις δεν ειμασταν γυφτοι...γιναμε λογω συγκιριων. Οποτε αν πληθουμε θα ξαναγινουμε ανθρωποι.

Τον τελευταιο καιρο ομως εκτος απο φιγουρα καταφεραμε και κατι αλλο οπως και πολλεσ αλλες φορες. Οτι αν θελουμε κατι το καταφερνουμε...μπορει με τα χιλια ζορια αλλα το καταφερνουμε και το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spooky [Σήμερα, στις 10:44]

Δεν νομιζω οτι ειναι τοσο μαυρα τα πραγματα...και στο κατω κατω ο γυφτος ηταν γυφτος απο πριν. Εμεις δεν ειμασταν γυφτοι...γιναμε λογω συγκιριων. Οποτε αν πληθουμε θα ξαναγινουμε ανθρωποι.

Τον τελευταιο καιρο ομως εκτος απο φιγουρα καταφεραμε και κατι αλλο οπως και πολλεσ αλλες φορες. Οτι αν θελουμε κατι το καταφερνουμε...μπορει με τα χιλια ζορια αλλα το καταφερνουμε και το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο!!!!

Εγω απο την αλλη αυτο που βλεπω ειναι μια τρυπα στο νερο

Δεν βοηθησε και τιποτα

Η οικονομια παει ακομα σκατα και παμε να καταντησουμε να χασουμε την ταυτοτητα μας αλλα και το ποσο ψευτικοι καταντησαμε

Τοσο ηθικα, πνευματικα κλπ

Αμα προσπαθησουμε πραγματι κατι κανουμε κουτσα στραβα...αλλα πως το κανουμε ειναι το θεμα και τι κερδιζουμε εκτος απο διαφημιση της Αμερικανιας μας

Εγω βλεπω οτι αυτος που μονο κερδισε πραγματικα απο ολα αυτα ηταν η Παπαριζου, η φιλεναδα της η παρουσιαστρια και ο ΕΤ2...κανεις αλλος

Τελοσπαντων ειναι πως το βλεπει κανεις

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SlotKiller [Σήμερα, στις 12:34]

Υπαρχει και ενας αυλος λογαριασμος στο ενεργητικο μιας εταιρειας που λεγεται "ΦΗΜΗ ΚΑΙ ΠΕΛΑΤΕΙΑ" ΑΝ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ...............................

βασικά, όχι δεν μου λέει κάτι... πόσοι δηλαδή παραπάνω τουρίστες μπορούν να έρθουν λόγω της γιουροβίζιον? επίσης δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να αλλάξει προς το θετικό από αυτά που ανέφερα παραπάνω και από χίλια δύο άλλα πράγματα που θα έπρεπε να μας απασχολούν. κι όμως μας απασχολούν τα (ομολογουμένως υπέρχα) βυζιά της παπαρίζου. άρτος και θεάματα κανονικά και με το νόμο. πουλάνε στον κοσμάκη που δεν μπορεί να σταθεί στα πόδια του ως μέγιστη εθικνή επιτυχία την νίκη σε έναν αβάσταχτης ελαφρότητας διαγωνισμό (όπως ειπώθηκε και παραπάνω) για να ξεχνάει τα προβλήματά του.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.