Jump to content



ΤΑ ΞΕΣΚΙΣΕ ΟΛΑ Η ΕΛΕΝΑ.......


hipro5

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Πολυ φασαρια ρε γμτ,για το τιποτα.

Ενταξει,κερδισαμε σε μια ευροπαικη διοργανωση οσο αθλια και αν ειναι αυτη.

Αλλα προτου κερδισει η Παπαριζου,γιατι κανενας απο εσας δεν βγηκε να την κραξει?

Ή με το κραξημο θα καταφερουμε να μπουμε στην συνηδηση του Ελληνα τηλεθεατη οστε την επομενη φορα οχι μονο να μην ψηφησει αλλα και να μει δει καν την eurovision?

Και αυτη η νικη καθε αλλο παρα κακο θα κανει στην Ελλαδα διοτι και με την διοργανωση των ολυμπιακων αγωνων που καναμε αλλα και με την μεγαλη νικη της Εθνικης μας στο ποδοσφαιρο γιναμε ακομη πιο γνωστοι στον υπολιπο κοσμο και σιγα σιγα θα παψουν να μας θεωρουν ως τους "φτωχους της ευρωπης"

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από theHitma@n [Σήμερα, στις 12:13]

ΕΛΛΑΣ ΟΛΕΕΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕ.....

:happy2: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1: :happy2:

Συμφωνω με τον φιλο Slotkiller. Ρε ξεκολλατε τα μυαλα σας ρε. Η Παπαριζου(ΘΕΑ:worship: ) φταει δηλαδη που πληρωνεται 4ευρω(εδω στην Λαμια εχει 3ευρω:p) τον καφε?? Τεσπα.Το μονο που μου λειπει τωρα ειναι να δω την Εθνικη Ελλαδος να παιρνει το Μουντιαλ!!!!!! Τοτε θα τα εχω δει ολα!

Υ.Γ: Απορω γιατι δωσαμε 8 βαθμους στους σκατοαλβανους. Επειδη ερχονται στην Ελλαδα και μας κλεβουνε ,μας σκοτωνουνε, μας εκβιαζουνε κ.α. Τιποτα δεν επρεπε να τους δωσουμε, οπως καναμε με τους Τουρκους!

Ντροπη σου

Τιποτε αλλο

Και οσοι πετατε στα συννεφα με τη Παπαριζου να συνεχισεται ετσι μπας και ξεχασετε ή συνιθισετε το αγγουρι που μας χωνουν στον κ*λο

Και παλι συγχαρητηρια

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Braveheart1980 [Σήμερα, στις 11:22]

Ντροπη σου

Τιποτε αλλο

Και οσοι πετατε στα συννεφα με τη Παπαριζου να συνεχισεται ετσι μπας και ξεχασετε ή συνιθισετε το αγγουρι που μας χωνουν στον κ*λο

Και παλι συγχαρητηρια

Eνταξει ειμαι ρατσιστης, τι να κανουμε. Εσυ που δει εισαι τραβα τα'ι'σε τους, φροντισε τους και αμα την επομενη μερα σε σφαξουν σιγα μωρε. Υπαρχουν και αλλοι Ελληνες, για εναν που χαθηκε θα στεναχωρηθουμε? Σιγα
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Solid Snake [Σήμερα, στις 11:14]

Πολυ φασαρια ρε γμτ,για το τιποτα.

Ενταξει,κερδισαμε σε μια ευροπαικη διοργανωση οσο αθλια και αν ειναι αυτη.

Αλλα προτου κερδισει η Παπαριζου,γιατι κανενας απο εσας δεν βγηκε να την κραξει?

Ή με το κραξημο θα καταφερουμε να μπουμε στην συνηδηση του Ελληνα τηλεθεατη οστε την επομενη φορα οχι μονο να μην ψηφησει αλλα και να μει δει καν την eurovision?

Και αυτη η νικη καθε αλλο παρα κακο θα κανει στην Ελλαδα διοτι και με την διοργανωση των ολυμπιακων αγωνων που καναμε αλλα και με την μεγαλη νικη της Εθνικης μας στο ποδοσφαιρο γιναμε ακομη πιο γνωστοι στον υπολιπο κοσμο και σιγα σιγα θα παψουν να μας θεωρουν ως τους "φτωχους της ευρωπης"

:T: Και κατι ακομα, μας χαλασε που μας δειχνουν οι ειδησεις ΟΟΟΛΟΥ του κοσμου?. Αααααχχχ μερικους σας εχει πνηξει η μιζερια ρεεεεε. Δεν ειστε ευχαριστημενοι με τιποτα. To 94% της Ελλαδος εβλεπε Eurovision. Τι στο καλο? Ολο το 6% εδω μαζευτηκε???
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από theHitma@n [Σήμερα, στις 14:02]

Eνταξει ειμαι ρατσιστης, τι να κανουμε. Εσυ που δει εισαι τραβα τα'ι'σε τους, φροντισε τους και αμα την επομενη μερα σε σφαξουν σιγα μωρε. Υπαρχουν και αλλοι Ελληνες, για εναν που χαθηκε θα στεναχωρηθουμε? Σιγα

(Ντροπη σου!)^2

Ειλικρινα δεν ειναι ντροπη να εισαι ρατσιστης τον 21ο αιωνα?

Οπως επισης και να ψευδεσαι με συκοφαντικο τροπο

Α! Ξεχασα αυτοι ειναι Αλβανοι (κακοι) . Εσυ εισαι ο μαγκας (καλος)

.............................

Αλλα , αστα αυτα και πανηγυριζε με την κολητη σου Ελενα στις καφετεριες

Τι?Δε θα πατε για καφε?

Τι ? Ουτε θα τηλεφωνηθειτε?

Τι? Ουτε τη ξερεις?

Α! Απλα περνας το χρονο σου. Μιση αληθεια . Η αλλη μιση ειναι πως περνας το χρονο σου εκει που θελουν αυτοι και οχι στα πραγματικα σου προβληματα .

Αλλα ειπαμε : Το στρουθοκαμηλιζειν εστι φιλοσοφειν.......

[Edit]

Αρχική απάντηση από theHitma@n [Σήμερα, στις 14:09]

:T: Και κατι ακομα, μας χαλασε που μας δειχνουν οι ειδησεις ΟΟΟΛΟΥ του κοσμου?. Αααααχχχ μερικους σας εχει πνηξει η μιζερια ρεεεεε. Δεν ειστε ευχαριστημενοι με τιποτα. To 94% της Ελλαδος εβλεπε Eurovision. Τι στο καλο? Ολο το 6% εδω μαζευτηκε???

Εδω εχεις δικιο. Εκεινο το μικρο και απομακρυσμενο χωριουδακι με την ανυπαρκτη ιστορια και γλωσσα χρειαζεται τη βυζου Παπαριζου για να ακουστει................

Και αν ακουστει θα γινεις καλυτερος ανθρωπος , ε?

Τοτε πρεπει να χαιρεσαι γιατι με την εν λογω κυβερνηση ακουγομαστε σε ολη την ευρωπη ( βασικος μετοχος , απογραφη , Ειρηναιος (εκτο κυβερνησης αυτος ) κτλ )

Λοιπον προς ολους εσας τους γιουροβυζαδες και ρατσιστες να βλεπετε καθε μερα δελτιο καιρου

Οταν πει οτι θα βρεξει μυαλα , βγειτε εξω

Link to comment
Share on other sites

:giveup: Ρε παιδια ενταξυ χαλαρωστε. :giveup:

Πετυχε κατι η παπαριζου αντιπροσωπευοντας την χωρα μας και λεμε ενα μπραβο. Οποιος πιστευει οτι δεν το παραδεχεται ας μην πει μπραβο...αλλα μην φτανουμε και στο αλλο ακρο να τα κατακρινουμε ολα.

Ουτε χαρη στην eurovision θα γινουμε υπερδυναμη αλλα δεν ειναι και η αιτια ολων των προβληματων μας σαν χωρα. Για συζητηση τετοιου περιεχομενου μπορει να ανοιχτει αλλο θρεντ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vasot

Και εγω το ιδιο αναρωτιεμαι.

Τα φωνητικα θυμιζαν "Ρακιτζη εποχες"

Επισης το περιεργο ειναι οτι μας ψηφισαν οι "λεγομενοι εχθροι μας" ενω κατι Ρωσιες μας εφτυσαν παντελως

Η Τουρκια εδωσε 12

Το FYRUM εδωσε 12

Αλβανια εδωσε 12

Η Αγγλια εδωσε 12

Η Ολλανδια 12

Δεν το περιμενα :unsure:

Αυτο και αν ηταν εκπληξη

Και εγω που περιμενα οτι θα βγει η Switzerland με τις τρεις ομορφουλες :inlove:

Και καλη φωνη ειχαν, και ωραια μπαλαντα ειχαν και πραγματικα ομορφες ηταν οι κοπελες

H Παπαριζου προσωπικα χωρις πλακα δεν μου αρεσει και ιδιαιτερα σαν εμφανιση

αυτη η φατσα της, σαν αλογο ειναι λιγο...Ελληνικη ομορφια *γκουχ γκουχ*

ουτε ο συνηθισμενος μαγκικος Θρασυδειλος "τα λεω εξω απο τα δοντια" και γεματο εγωισμο Ελληνικος χαρακτηρας της αλλα ουτε και σαν φωνη με ξετρελανε και τοσο

Αλλα ενταξει ο καθενας με τα γουστα του

Χαιρομαι που κερδισε η Ελλαδα αλλα οχι εξαιτιας της Παπαβιζου

Σε αυτο εχεις δικιο

Αμα υπαρχει κατι χειροτερο απο την Παπαβιζου ειναι οι παραπανω που ανεφερες

Σαλος για το τιποτα

Ναι ναι καλα οι δεκαπενταρες και δεκαοχταρες που το ψηφιζουν και τον κρατανε ψηλα

και οχι εξαιτιας της <<<<ταλαντουχας φωνης του και τον ΤΡΟΜΕΡΩΝΝΝννν τραγουδιων του >>>

αλλα εξαιτιας της εμφανισης που πουλαει...Τι να κανουμε αυτη η εμφανιση πουλαει στις μικρες καλος η κακος

Χωρις ομως αυτες ενα μηδενικο ειναι

Αν και οι ιδιοι\ιδιες που τρεχουν και προσκυνουν τον Ρουβα ειναι και οι ιδιοι συνηθως που προσκυνουν την Καλομοιρα, την Βισση, τον Περικλη, την Βανδη κλπ

και ολα τα Ζοντοβ*λα

Ενα εχω καταλαβει

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΙΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΑ ΨΩΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΣΑΡΕΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ "ΤΟΥΒΛΑ" ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΖΟΥΝ

και εμείς στους Τούρκους δε δώσαμε τίποτα.....

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το flame σας :D

Δεν θα παίξω όμως, συγκρατούμαι :)

Πρέπει να είμαι ο μοναδικός στην ελλάδα που δε μου αρέσει η παπαρίζου εμφανισιακά.

Σε όσους - όσες το λέω μου λένε είναι θεά, κουκλάρα και δε συμμαζεύεται.

Πραγματικά απορώ...

μουσικά επιθυμώ να μη σχολιάζω τέτοιους διαγωνισμούς ανείπωτης χαράς και ευτυχίας;)

πάντως η χαρά είναι πολύ θετικό συναίσθημα, μεγαλώνει και ο μέσος όρος ζωής, οπότε αν τέτοιοι διαγωνισμοί μας δίνουν χαρά, why not?

Link to comment
Share on other sites

σαν Ελληνας νιωθο υπερηφανος που πηραμε την πρωτη θεση,αλλα ρε παιδια θα ξεχαστη οπως τοσα αλλα γεγονοτα,υπαρχουν τοσα αλλα θεματα που πρεπει να μας προβληματησουν:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vasot

H Παπαριζου προσωπικα χωρις πλακα δεν μου αρεσει και ιδιαιτερα σαν εμφανιση

αυτη η φατσα της, σαν αλογο ειναι λιγο...Ελληνικη ομορφια *γκουχ γκουχ*

ενταξει γουστα ειναι αυτα..εδω μια φιλη της μητερας μου η οποια μετραει 100+ κιλα- ειπε οτι δεν της αρεσει η παπαρριζου επειδη ειναι χοντρη!!!!δεν κοιταει τον ευατο της που ειναι σαν φαλαινα...το κομπλεξ σε ολο του το μεγαλειο..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos

ενταξει γουστα ειναι αυτα..εδω μια φιλη της μητερας μου η οποια μετραει 100+ κιλα- ειπε οτι δεν της αρεσει η παπαρριζου επειδη ειναι χοντρη!!!!δεν κοιταει τον ευατο της που ειναι σαν φαλαινα...το κομπλεξ σε ολο του το μεγαλειο..

πω πω κακιες:p :P :p

Link to comment
Share on other sites

εγώ προσωπικά δεν είπα ότι είναι η πηγή των προβλημάτων μας, ούτε και οι υπόλοιποι νομίζω... είπα ότι είναι ένας τρόπος να αποσπάται ο κόσμος από τα προβλήματά του. είπα ότι αντί να μας απασχολούν σοβαρότερα πράγματα μας απασχολεί αυτή η αηδία.

Υ.Γ. πάντως μη λέμε και μ@λακίες, η παπαρίζου σαν γκόμενα είναι κ@υλα!

Link to comment
Share on other sites

Πω πώ μιλάμε δεν παίζεστε ορισμένοι ,

Δεν είπε κανείς ότι η Eurovision είναι το 2ο woodstock , ούτε ότι ήταν η υπερτατη εθνικη επιτυχία

και διπλωματική κίνηση 3 Ηπείρων ,

ούτε ότι θα λύθουν όλα τα προβλήματα μας , αλλά ναι ήταν κάτι το οποίο δεν θα γίνει ούτε αυριο ούτε μεθαυριο ούτε σε 1 μήνα ,

ΣΕ γενικές γραμμές δεν γίνεται κάθε μέρα , Οπότε μην κάνετε λές και ήσασταν διαγωνιζόμενοι και βγήκατε τελευταίοι και ζηλευετε :p:P .

Ενα καλό ήτανε έγινε . απο κεί και πέρα τελειωσε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

ΕΛΕΝΑ μπορει να ξεσκισε αλλα....... αυτο που με ενδιαφερει πιο πολυ ειναι το ποιος ξεσκιζει την ΕΛΕΝΑ!!!!!

φτανει αλλο δεν μπορω.Ζωγραφιζεις σημερα:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.