Jump to content



’ντε γεια μωρέ παιδιά


Chosen

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Γεια σου Πετρο και καλη επιτυχια στη νεα σου δουλεια.

Σε περιμενουμε τον Σεπτεμβριο να μας πεις νεα.

''Η τυχη ειναι με τους τολμηρους.''

Link to comment
Share on other sites

Ax! Ωραία! Πάει κι αυτός! :p [κακίιιιιιιες!]

Αν και δεν ξέρω το λόγω που μας αφήνεις εύχομαι καλά να περάσεις και στέλνε που και που κάνα ημερολόγιο αν τουλάχιστον δεν μπορείς να μπεις γενικώς στο Λάμπη... ;)

Y.Γ.: Δλδ δεν θα έχει Καζαμία 2006; :cry: :bye:

Ρε γμτ όλη η αφρόκρεμα του forum την κάνει τελευταία (Root Πότε είπαμε εσύ; :p ). Να δω εγώ άμα φύγω τι θα λέτε... :p

(-Παιδιά σας αποχαιρετώ...

-Ζήτωωωωωω!!!! ) :p

Link to comment
Share on other sites

αφιερωμενο στον Πετρο[ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ]

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Link to comment
Share on other sites

Μικρή αλλαγή πλάνων: προφανώς η dsl θα είναι το τελευταίο πράγμα που θα ξηλωθεί απόψε.

Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας, στην Ιρλανδία πάω για δουλειά σε γνωστή εταιρία που φτιάχνει workstations, laptops, servers, κλπ.

Δίκτυο θα παίζει μόνο για τις πρώτες 2-3 μέρες που θα φιλοξενηθώ σε συγγενή της γυναίκας, αλλά μετά και μέχρι να έρθει και η γυναίκα εδώ, θα μένω κατά πάσα πιθανότητα με συγκάτοικους, και κατά συνέπεια θα ξαναβάλω dsl στο "δικό" μου σπίτι.

Για το δίκτυο στο γραφείο δεν ξέρω τι παίζει, καθώς συνήθως όσο μεγαλύτερη είναι η εταιρία, τόσο αυστηρότερο proxy έχει...

Δεν χανόμαστε βρε τσακάλια :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από soki [Σήμερα, στις 16:41]

Καλη επιτυχια Dell Piero. :)

Dell petran θές να πείς!!!!! :p

Να σου έρθουν όλα όπως τα θές πέτρο και να σε βλέπουμε on-line που και πού και UT

μπάς και σου παίρνουμε κανα frag(Χλωμό το κόβο) τώρα που θα είσαι με pstn :p

Link to comment
Share on other sites

:bye:

Καλό ταξίδι Chosen... καλή επιτυχία στην νέα σου δουλειά...

το μόνο πρόβλημα που θα αργήσεις να συνηθίσεις είναι ότι βρέχει συνέχεια... :confused: καλό κουράγιο... :T:

...εεεε και μην μας ξεχάσεις.

:bye:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.