Jump to content



---ΕΝΑΣ ΝΤΑΒΑΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΑΣ(λεγε με ΟΤΕ)>>>MAJOR και FINAL UPDATE<<<---


greekfragma

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Σήμερα, στις 18:28]

Και εμενα με 512 προσβαση και το τσαμπε του ram εχω συνδιασει κ κατεβαζω με 55-58Κ

;) ετσιιιιιιιι;)

φτου να μην το ματιαξουμε:boxed:

(το παρον θρεντ καλυτερα να μην το δει κανας οτετζης και αρχισουν παλι τα κουλα οι ταχυτητες.....):flex:

Αρχική απάντηση από Psychokiller [Σήμερα, στις 18:30]

Εβαλες τελικα τα γκαζακια που λεγαμε ε? Το ηξερα οτι θα επιανε :D

:whistling

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εδω και 3 μερες τις ωρες αιχμης σερνομαι.......30-35ΚΒ/s και αρκετα υψηλα pings.

μιλησα ξανα με εναν αλλον υπευθυνο του οτε και με ενημερωσε για την κατασταση του δσλαμ κολωνου............σαφως και ο κυριος Β που ειχα μιλησει τις προαλλες αν θυμαστε με ειχε ενημερωσει για 50 ατομα στην 512.........

ο σημερινος κυριος αρκετα πιο ειλικρινης απο οτι καταλαβα μου ειπε οτι η αριθμος συνδρομητων 512 ειναι 98 και το ευρος του δσλαμ ακουσον ακουσον.......4.8Mbps...........

μισο να κανω μια διαιρεση να δω αν ειμαι καλυτερα εδω με 4.8Μ για 100 ατομα ή 9Μ με 400ατομα στην 384......

χμμμμμμμ....ΚΑΙ ΤΑ 2 ΣΚ@Τ@ ειναι!!!!!

επομενη κινηση και τελικη απο την μερια μου γιατι δεν μπορω αλλο με το 121 και το 1242.........θα μαζεψω ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ που ανηκουν στο δσλαμ να βαρεσουμε μια ομαδικη καταγγελια στελνοντας ενα υπομνημα παραπονων στα κεντρικα του οτε μηπως και ιδρωσει κανενα αφτακι...........

ΑΝΤΕ ΡΕ ΒΙΒΟΝΤΙ ΕΠΕΚΤΕΙΝΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΥΨΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.........ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡω ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

:TD:

Link to comment
Share on other sites

τον ΟΤΕ τον θεωρώ πιο σοβαρό από τη vivόδι πάντως.

από κει και πέρα, και στο 512 έχει πέσει η τιμή, οπότε ο κάθε νέος χαρούμενος χρήστης πάει και το βάζει (ειδικά αν είναι και φοιτητής).

οπότε μπορεί και να σού λεγε αλήθεια ο υπάλληλος του οτέ, και να αυξήθηκαν.

δεν είναι κάτι static οι συνδρομητές.

εγώ θα σού λεγα να κάνεις μια καταγγελία στην ΕΕΤΤ να ζητήσεις περισσότερο bandwidth και καλύτερα ping (το ping είναι χαμηλή ποιότητα υπηρεσιών, δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις VoIP και online gaming, άρα μειωμένη λειτουργικότητα).

Βέβαια ο ΟΤΕ νομίζω είναι καλυμμένος (έχει ρήτρες στο συμβόλαιο που σου λέει ότι δεν είναι υποχρεωμένος για full bandwidth, τώρα για ping δε θυμάμαι αν λέει κάτι σχετικό).

Οπότε παίζει γενικά να μην καταφέρεις τίποτα, αλλά κάνε την κίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.