Jump to content



videoclub


Zul

Recommended Posts

ακουστε τι μπορει να παθει καποιος για να δει μια ταινια.

προχθες το βραδυ κατα τις 12 ειπα να δω μια ταινια και παω στο κοντινο αυτοματο videoclub βαζω την καρτα ανοιγει η πορτα παω στο 1 απο τα 4 μηχανηματα και βαζω την καρτα παταω κωδικο ολα οκ

ψαχνω για ταινια και τελικα λεω να παρω το mystic river (ασχετο ταινιαρα) παταω το κουμπι για να παρω την ταινια,μου την δινει και ολα οκ.

περιμενω να βγαλει την καρτα τιποτα,περιμενω ......τιποτα περιμενω 2-3 λεπτα τιποτα εγραφε τα στοιχεια μου ευχαριστουμε πολυ αλλα δεν ελεγε να βγαλει την καρτα.....

λεω οκ κολησε θα εχει χρονο ακυρωσεις περιμενω....τιποτα εχουν περασει πανω απο 5 λεπτα και εγω ακομα πριμενω.

οποτε λεω να φυγω αλλα απο την αλλη να φυγω και η καρτα μου να ειναι μεσα με τα στοιχεια μου,μια στις χιλιες να ξεκολισει και να μπορει οποιος θελει να παρει ταινια στο ονομα μου δεν ειναι και οτι καλυτερο.

οποτε βαζω μπροστα τα μεγαλα μεσα,βγαζω κατι χαρτακια απο την τσεπη και προσπαθω να τα βαλω στην υποδοχη μπας και καταφερω να σηκωσω λιγο την καρτα και με καποιο δαχτυλο να την βγαλω.....τελικα μετα απο λιγη ωρα τα καταφερα συνολικα εφαγα πανω απο 20 με 25 λεπτα....

και το πιο ωραιο μολις εβγαλα την καρτα κανουν restart και τα 4 μηχανηματα και καθομαι να δω τι γινετε και βλεπω στο post ιντελ celeron κατι δεν προλαβα ολα και ξαφνικα βλεπω μπροστα μου το θεικο WINDOWS XP και μεσα στα νευρα μου με πιανουν κατι γελια....(αυτοι που περναγαν απο εξω πρεπει να με περασαν για μαλα.....)

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Ω ΜΕΓΑ BILL ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΒΡΑΔΙΑ

:daisy: :daisy: :daisy: :TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ζul

και το πιο ωραιο μολις εβγαλα την καρτα κανουν restart και τα 4 μηχανηματα και καθομαι να δω τι γινετε και βλεπω στο post ιντελ celeron κατι δεν προλαβα ολα και ξαφνικα βλεπω μπροστα μου το θεικο WINDOWS XP και μεσα στα νευρα μου με πιανουν κατι γελια....(αυτοι που περναγαν απο εξω πρεπει να με περασαν για μαλα.....)

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Ω ΜΕΓΑ BILL ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΒΡΑΔΙΑ

Lol, Intel + Microsoft... ο συνδυασμός που σκοτώνει...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.