Jump to content



Πρόβλημα με τις "Νέες απαντήσεις"


jpavly

Recommended Posts

Εχθές και σήμερα παρατηρήθηκε ένα παλαιό πρόβλημα με τις νέες απαντήσεις.

Αρχική σελίδα 485 νέες απαντήσεις, μετά το κλικ εμφανίζει 6-7.

Mozilla Firefox 1.0.4, WinXP Pro SP2.

Ξέρω ότι υπήρχε τέτοιο thread στο παρελθόν, αλλά δεν το βλέπω.. (διαγράφηκε?)

Αν τυχόν υπάρχει και δεν το βρήκα, παρακαλώ το administration να διαγράψει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Όταν πάτε στις νέες απαντήσεις και σας πει ότι δεν έχετε νέες απαντήσεις ή εμφανίσει πολύ λίγες, θα δείτε ότι εκεί που λέει "Η τελευταία σας επίσκεψη ήταν: ..." γράφει εκείνη την ώρα και όχι την τελευταία σας επίσκεψη. Νομίζει δηλαδή ότι μπήκατε εκείνη την στιγμή στο site και από εκείνη τη στιγμή αρχίζει και "μετράει" απαντήσεις...

Δεν ξέρω αν με καταλάβατε... :...:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat

Όταν πάτε στις νέες απαντήσεις και σας πει ότι δεν έχετε νέες απαντήσεις ή εμφανίσει πολύ λίγες, θα δείτε ότι εκεί που λέει "Η τελευταία σας επίσκεψη ήταν: ..." γράφει εκείνη την ώρα και όχι την τελευταία σας επίσκεψη. Νομίζει δηλαδή ότι μπήκατε εκείνη την στιγμή στο site και από εκείνη τη στιγμή αρχίζει και "μετράει" απαντήσεις...

Δεν ξέρω αν με καταλάβατε... :...:

αυτό ακριβώς :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το bug μου την είχε δώσει παλιότερα καθώς μου το έκανε πάρα πολύ συχνά... Ωστόσο μετά ανακάλυψα την ύπαρξη του κουμπιού "νέα θέματα" που εμφανίζει τις απαντήσεις που έγιναν στη χρονική περίοδο που του ορίζεις... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat

Όταν πάτε στις νέες απαντήσεις και σας πει ότι δεν έχετε νέες απαντήσεις ή εμφανίσει πολύ λίγες, θα δείτε ότι εκεί που λέει "Η τελευταία σας επίσκεψη ήταν: ..." γράφει εκείνη την ώρα και όχι την τελευταία σας επίσκεψη. Νομίζει δηλαδή ότι μπήκατε εκείνη την στιγμή στο site και από εκείνη τη στιγμή αρχίζει και "μετράει" απαντήσεις...

Δεν ξέρω αν με καταλάβατε... :...:

Όταν επιστρέφω κάθε απόγευμα από τη δουλειά συνήθως υπάρχουν 400-500 απαντήσεις. Δεν έχω μπει εν τω μεταξύ. Και ενώ εμφανίζει ότι υπάρχουν τόσες νέες, μετά το κλικ βγαίνουν πολύ λίγες.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.