Jump to content



Εδώ ζητάμε συγγνώμη


hipro5

Recommended Posts

Ζητάω συγγνώμη από όλο το φόρουμ (και την Kodak Z1012IS μου) γιατί από φωτογραφία δεν ξέρω μια και δεν έχω αξιωθεί να μάθω και ούτε βλέπω να τα καταφέρνω (ανεπείδεκτος μαθήσεως ΤΕΛΕΙΩΣ):sorry:

Link to comment
Share on other sites

θελω να ζητησω συγγνωμη απο τον παστελιδη γτ δεν χρησιμοποιησα τον καταλληλοτερο χαρακτηρισμο σε ενα ποστ μ κ ισως τον προσβαλλα [φυσικα χρησιμοποιησα καλοπροαιρετα τον χαρακτηρισμο απλα ισως να παρερμηνευτηκε] :daisy:

Link to comment
Share on other sites

και εγώ με τη σειρά μου να ζητήσω συγνώμη στον Jerry007 για την κάρτα που έφαγε.

ΙΡΘΑΙ ΤΩ ΤΑΙΛΟΣ, ΕΙΡΘΑΙ ΤΟ ΤΕΛΩΣ!!!

Ο Αστροβλαβος ζητησε συγνωμη για καρτα.....

Κατι παει πολυ στραβα στον κοσμο μας Νικο Τσαμτσικα!

post-1498-1416073716,8489_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

SLN-άκο μου......

:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:

Link to comment
Share on other sites

SLN-άκο μου......

:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:

:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:

:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:

Apology accepted,

Παραθέτω φωτό από την φαντασία μου αυτή τη στιγμή

horse-running-beach.jpg

Έγινε επεξεργασία από DJD
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συγνώμη στον jpavly που αρπαχτήκαμε τελευταία φορά για ένα lock.

Πραγματικά ήταν το τελευταίο πράμμα που ξεχήλισε το ποτίρι εκείνη την μέρα και ξέσπασα πάνω του

Link to comment
Share on other sites

Ζητώ συγνώμη από τον Αστρολάβο για αυτήν την φωτογραφία που δημοσίευσα στο ποθ.

Λέτε να με συγχωρέσει αν βάλω εδώ το νούμερο του iphone του και πατήσω έντερ;;; χμμμμμ:innocent:

Έγινε επεξεργασία από alexis2044
Link to comment
Share on other sites

κανόνισε να γράψεις ιστορία σαν ο πρώτος newsposter που έφαγε ban από την administrator του.

Τώρα αποκαλύπτονται όλα

Έγινε επεξεργασία από dellman
Το Original post :p
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.