Jump to content



Εδώ ζητάμε συγγνώμη


hipro5

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ζηταω συγνωμη βαθυτατα απο το πισι μου που δεν το κλεινω ποτε.ολο παιζω και το κουραζω και δεν το αφηνω να κοιμηθει.αλλα του συμπεριφερομαι ενταξει και μου ξηγιεται στο πολυ κιριλε.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ζητάω συγγνώμη από το P.C. μου που εδώ k 6 μήνες λέω πως θα το κάνω να μην είναι σαν boll με μακαρόνια k δεν βρίσκω το κουράγιο να τα ξαναξηλώσω όλα για να περάσω πάλι τα καλώδια...

επίσης ζητάω συγγνώμη σε οποια κοπέλα έχει φάει άκυρο από 'μένα το τελευταίο τρίμηνο "ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ, ΣΕΒΑΣΤΕΊΤΕ ΤΟ"...

..."ΟΥΤΕ GAY ΕΙΜΑΙ!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ζητω συγνωμη απο τις εταιριες παιχνιδιων που κατεβαζω τζαμπα :to_pick_ones_nose3:

ζήτα συγγνώμη και από τους moderators του thelab......ποτέ δε ξέρεις ποιός θα σε έβρει πρώτος.....οι εταιρίες ή η Δ.Ο του thelab:hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ζητώ ταπεινά συγνώμη από το λαό του Λάμπη, που τον πρόδωσα, όταν παραφέρθηκα σε ένα νήμα με θέμα τις τιμολογήσεις για τις τεχνικές εργασίες.

Σε αυτή τη δήλωση μεταμέλειας, όμως, δεν ανακαλώ την άποψή μου για το καλάμι των φοιτητών των σχολών 5ετούς φοίτησης, το οποίο ξεκινάει από το Καστελόριζο, και φτάνει στην Ισλανδία...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Συγνώμη από το HTC μου που αποφάσισε χθες βράδυ στις 3.30 τα ξημερώματα όταν άνοιξε να με ειδοποιήσει για χαμηλή μπαταρία στην τσέπη μου, αποφάσισε να πάρει τηλέφωνο τον hayabusa :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη από το HTC μου που αποφάσισε χθες βράδυ στις 3.30 τα ξημερώματα όταν άνοιξε να με ειδοποιήσει για χαμηλή μπαταρία στην τσέπη μου, αποφάσισε να πάρει τηλέφωνο τον hayabusa :hehe:

xaxaxaxaxaxaxaxax :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.