Jump to content



Εδώ ζητάμε συγγνώμη


hipro5

Recommended Posts

Συγνώμη από το HTC μου που αποφάσισε χθες βράδυ στις 3.30 τα ξημερώματα όταν άνοιξε να με ειδοποιήσει για χαμηλή μπαταρία στην τσέπη μου, αποφάσισε να πάρει τηλέφωνο τον hayabusa :hehe:

Να πάρεις iPhone:p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη από το HTC μου που αποφάσισε χθες βράδυ στις 3.30 τα ξημερώματα όταν άνοιξε να με ειδοποιήσει για χαμηλή μπαταρία στην τσέπη μου, αποφάσισε να πάρει τηλέφωνο τον hayabusa :hehe:

αχαχααχχαχαχαχαχαχαχα τωρα το πηρα πρεφα αυτο.αχχαχα.

Τουλαχιστον ο αλλος ηταν ξυπνιος , η τον πηρε η μπαλα κ αυτον ;:hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

λολ, τώρα ειδα τα ποστ σας...οχι ρε χαμμένε, ξύπνιος ήμουνα όπως κάθε φυσιολογικός άνθρωπος στις 3.30 το ξημέρωμα :hehe: ...btw, ακομα χρωστάω ένα χέρι ξύλο στον παβλυ...μετά θα περάσω και από εδώ να ζητήσω συγνώμη :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
τράκαρες τη Σουδέζα; :rolleyes:

φτου φτου φτου.1βδομάδα μόνο του το άφησα το μωρό.

αργησες να την βγαλεις?

:hehe:

απλά έχει να κάνει με την ημέρα και τον υπερβάλλοντα ζήλο που δείχνω κάποιες στιγμές χωρίς να σκέφτομαι λίγο πιο ανοιχτά. για όλα βέβαια φταίει η κούραση και η ταλαιπωρία από το ταξίδι, η μέση μου που πονάει, και το μάτι που αποφάσισε οτι είναι ιδανικές μέρες να πάθει μόλυνση.:suicide:

Link to comment
Share on other sites

πλά έχει να κάνει με την ημέρα και τον υπερβάλλοντα ζήλο που δείχνω κάποιες στιγμές χωρίς να σκέφτομαι λίγο πιο ανοιχτά.

ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΑΝΟΙΧΤΑ???

πχ...αργησε να την βγαλει?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Δε ντρέπεστε λιγάκι όλοι σας........1μιση χρόνο τώρα ούτε μια συγγνώμη......

εγώ μια συγγνώμη στον [MENTION=1061]spc[/MENTION]

έπρεπε να είμαι πιο ακριβής για να μην του σπάσω τα νεύρα λίγο πριν φύγει από το γραφείο.

:hug: εσπισάκ :hug:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.