Jump to content



Unseen's Dark Edition


unseen

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Skinny13 [Σήμερα, στις 11:06]

αυτο που πηρα ειναι 8watt και με μειωμενες στροφες βλεπω την κουρτινα που ειναι 4 μετρα μακρυα να πηγαινει απο εδω και απο κει

παντως χωρις ροοστατη δεν αντεχεται....

8 Watts με αυτή τη μοτερούκλα της φωτογραφίας?........Μήπως κάνεις λάθος?.......Μήπως είναι 80 Watts.....? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Skinny13

αυτο που πηρα ειναι 8watt και με μειωμενες στροφες βλεπω την κουρτινα που ειναι 4 μετρα μακρυα να πηγαινει απο εδω και απο κει

παντως χωρις ροοστατη δεν αντεχεται....

και απο σκονη:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Skinny13

αυτο που πηρα ειναι 8watt και με μειωμενες στροφες βλεπω την κουρτινα που ειναι 4 μετρα μακρυα να πηγαινει απο εδω και απο κει

παντως χωρις ροοστατη δεν αντεχεται....

τελεια! εψαχνα κατι δυνατο ετσι και αλλιως :D

/edit

hipro5 8W ειναι ... η δικια μου που μου γραφει 34watt επανω ειναι πολυ πιο μεγαλη!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

εδω το 410 εχει λαδι απο μονο του μεσα....

στα cascade ειναι που δεν θελουμε να παει το λαδι στο evap γιατι εχουμε πολυ χαμηλες θερμοκρασιες και το πιθανοτερο ειναι οτι θα παγωσει.

αρχηζει να μου φενεται κακη ιδεα oil sererator + r410 ...

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΛ

σε παλεττα????δεν παιζεσαι!

ποσα κιλα ειναι?

Αρχική απάντηση από hipro5

8 Watts με αυτή τη μοτερούκλα της φωτογραφίας?........Μήπως κάνεις λάθος?.......Μήπως είναι 80 Watts.....? :)

θα το κοιταξω....

παντως εγω ετσι τα ζηταω....

Link to comment
Share on other sites

Έφτασε χθες στα χέρια μου!! Τελευταίες ετοιμασίες σήμερα γιατί μου λέιπουν μερικές τρύπες στο κουτί του και στο tower που θα μεταφέρω το pc...

Αυριο βάζουμε μπρος!

’ψογος ο Χρήστος σε όλα! Του τα είπα σε πμ αλλά ήθελα να το μοιραστώ και εδώ!! Το παλικάρι δεν παίζεται!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Έφτασε χθες στα χέρια μου!! Τελευταίες ετοιμασίες σήμερα γιατί μου λέιπουν μερικές τρύπες στο κουτί του και στο tower που θα μεταφέρω το pc...

Αυριο βάζουμε μπρος!

’ψογος ο Χρήστος σε όλα! Του τα είπα σε πμ αλλά ήθελα να το μοιραστώ και εδώ!! Το παλικάρι δεν παίζεται!

Αρχική απάντηση από unseen

:o :o

το παιζει και ντροπαλος..................

αχουτο!!!!!!!!!!!

οταν ανεβω πανο ελπιζω να εισαι λιγοτερο και μην μου κριβεσε πισω απο γονιες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.