Jump to content



You drive me crazy...(NFSU2)


Cool

Recommended Posts

Παιδιά, το Need For Speed 2 τα έπαιξε!!! Μπαίνω να οδηγήσω το αυτοκινητάκι μου και κάνει μόνο το όπισθεν και στρίβει κιόλας!!! Εγώ δεν πατάω τίποτα! Δοκίμασα μήπως φταίει το πληκτρολόγιο, αλλά τίποτα. Τι συμβαίνει??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Cool

Παιδιά, το Need For Speed 2 τα έπαιξε!!! Μπαίνω να οδηγήσω το αυτοκινητάκι μου και κάνει μόνο το όπισθεν και στρίβει κιόλας!!! Εγώ δεν πατάω τίποτα! Δοκίμασα μήπως φταίει το πληκτρολόγιο, αλλά τίποτα. Τι συμβαίνει??

Ειναι κοπια ετσι?

Link to comment
Share on other sites

για ελενξε τα κουμπια μεσα απο το παιχνιδι και βαλτα στις αρχικες ρυθμισεις. πατα το ετσι και εμενα μου ειχε κανει κατι τρελα αλλα μετα σταματησε ετσι οπως σου ειπα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι USB. Στη θύρα MIDI μπαίνει.(Είναι λίγο παλιό)

Drivers δεν υπάρχουν έχω ψάξει. :( Ακόμα και η δισκέτα που είχε μέσα, έχει ένα πρόγραμμα για να προγραμματίζεις το Joystick. Τίποτα άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Πολλα παιχνίδια σκαλώνουν με το calibration των windows.. ενα απο αυτα ειναι και το nfs2u ... είχα το ίδιο σκάλωμα με ενα τιμονάκι της Microsoft και τελικα το λυθηκε αφού έκανα Uninstall το τιμονακι και εκανα μερικα ρι-μπούτια... άλλες φορές πάλι δεν λύνεται με τίποτα γιατι το παιχνιδι αποφασίζει να προσπεράσει το calibration (ή διαβάζει ορισμένα πράγματα μόνο) και μπαίνεις στο παιχνίδι και είναι "κολημένο" αριστερα η δεξια η τελος πάντων προς τα μια κατευθυνση...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.