Jump to content


εικονες απο corsair-xpert-xl + FX55


def

Recommended Posts

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Shidokanjohn

Αν σου ελεγα οτι ειναι μνημες με τιμη ιδια σαν και αυτες του κιλου θα το πιστευες?

οι δικες σου οι μνημες τι τσιπακι φορανε και τι μαρκα ειναι;

Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα η γνωμη μου ειναι οτι οι μνημες ειναι κορυφη, αν και δεν ξερω και πολλα απο μνημες.

οσο για το αλλο, φυσικα μπορεις να παρεις αλλες μνημες και να φτασεις σε μεγαλη συχνοτητα και με 2-2-2-5 οπως αυτες του def, οπως ειπε και ο nos-dio. το θεμα ομως ειναι θα τυχεις σε καλο τσιπακι και θα κλοκαρει καλα? το ρευμα που θα δινεις? μετα απο καιρο θα υπαρχουν προβληματα? ενω με τις μνημες του λευτερη πιστευω θα πανε πολυ καλα σε O/c. χωρις προβληματα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN [Σήμερα, στις 21:21]

παιδια εμενα η γνωμη μου ειναι οτι οι μνημες ειναι κορυφη, αν και δεν ξερω και πολλα απο μνημες.

με τις μνημες του λευτερη πιστευω θα πανε πολυ καλα σε O/c. χωρις προβληματα.

βαλτες επανω.......σκιστες στο κλοκαρισμα και μετα βγες να πεις οτι οντως ειναι κορυφη οι μνημες.......οσοι ενδιαφερονται για μνημες ξερεις τι λενε αυτη τη στιγμη??????

''ΑΝΤΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΣΕ ΜΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΛΕΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΣΟΥ ΑΠ ΕΞΩ............ΚΛΟΚΑΡΕ ΤΕΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΑΜΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΟΥΜΕ''

Αρχική απάντηση από tristeno [Σήμερα, στις 21:22]

Ναι και η τιμή που θα πιάσεις όταν πας να πουλήσεις Value Ram θα είναι πάλι του κιλού :p

σωστο και αυτο.

τριστενο εχεις πμ.......

Link to comment
Share on other sites

ας έβρισκα και εγώ μερικες value ram του κιλού με bh5 και δεν πρόκειται να τις πούλαγα ούτε με σφαίρες .. Πάντος από τις καλές και επώνυμες μνήμες θα προτημούσα OCZ κυρίως λόγο άψογου RMA. Καλές δεν λέω οι corsair με τα λαμπάκια τους κτλ αλλά πιστεύω πληρώνεις πάρα πολλά γιαυτά τα extra και δεν clockaroun όπως OCZ, Gskill κτλ.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι δικες μου οι μνημες για να σου απαντησω. του λευτερη ειναι, αν γουσταρει τις κλοκαρει, αν δεν γουσταρει δεν τις κλοκαρει. εγω εξεφρασα αυτο που ειδα με τις λιγοστες γνωσεις μου επανω στις μνημες. και δεν ειπα ΟΤΙ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ σε ο/c. ειπα ΠΙΣΤΕΥΩ οτι ΘΑ πανε καλα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN [Σήμερα, στις 21:38]

δεν ειναι δικες μου οι μνημες για να σου απαντησω. του λευτερη ειναι, αν γουσταρει τις κλοκαρει, αν δεν γουσταρει δεν τις κλοκαρει. εγω εξεφρασα αυτο που ειδα με τις λιγοστες γνωσεις μου επανω στις μνημες. και δεν ειπα ΟΤΙ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ σε ο/c. ειπα ΠΙΣΤΕΥΩ οτι ΘΑ πανε καλα.

πίστευε και μη ερεύνα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παληκαρια να ρωτησω κατι,εχει μερες που παρακολουθω τις θερμοκρασιες μου στις μνημες απο τα πανελ τους στην πανω μνημη η θερμοκρασια μετα απο 3 ωρες μου δειχνει 44c και στην κατω που ειναι πιο κοντα στον επεξεργαστη 46c ειναι φυσιολογικες οι θερμοκρασιες αυτες;να βαλω κανενα ανεμηστηρα να χτυπαει πανω τους τι προτεινετε;

Link to comment
Share on other sites

Ναι κατά τύχη αγόρασε ο Γιάννης τις BH5 και κατα τύχη τις μούρλανε στις μοντες ο ...master για να βγάλουν τα νούμερα που έβγαλαν. Όπου εβλεπε κενό πάταγε και απο ένα πυκνωτάκι έτσι για να γουστάρουμε...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σορρυ αλλα να κανω μια ψιλο :OT: ερωτιση?

Ο τιτλος αυτου του θεματος λεγεται "εικονες απο corsair-xpert-xl + FX55"

Νταξει εικονες της μνημης ειδα,αλλα που ειναι οι φωτος της CPU? :wassat: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN

στην πρωτη σελιδα ως επισσιναπτωμενο αρχειο.

σωστος Γιωγρη,μην μας αποκαλουνε και απατεωνες

:T: :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

σωστος Γιωγρη,μην μας αποκαλουνε και απατεωνες

:T: :T: :T:

ELEOS ELEOS χαλαρωσε λιγακι....ποιον τον νοιαζει αν εχεις FX55 ή τις ταδε μνημες?Σε παρακολουθω μερες και ειλικρινα δεν σε καταλαβαινω.......

ωραια!Εχεις FX55....ε και?τι εγινε?ο μοναδικος εισαι?

εχεις μνημες tccd.....ε και?εχεις καλυτερο pc?τι εγινε?

σε ειπε κανενας ψευτη?σε ειπε κανενας απατεωνα?εγω δεν ειδα πουθενα κατι τετοιο...καθεσαι και ασχολεισαι με πραγματα και καταστασεις τα οποια τα δημιουργεις μονος σου.......ενα πραγμα σαν να τσακωνεσαι με τον εαυτο σου.......χαλαρωσε πια...και στο κατω κατω τι σε νοιαζει τι λενε οι αλλοι για σενα?Αμα εχεις κατι καλο,το εχεις παρει για την παρτη σου και για τον εαυτο σου...οχι για τους αλλους.....ας σταματησεις λοιπον να λες οτι εχεισ FX55+μνημες.....4μηνες το λες...το εχουμε εμπεδωσει....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.