Jump to content



Blacklight δωματίου


ATi

Recommended Posts

Όπως λέει και ο τίτλος έχω έναν γνωστό που θέλει να αγοράσει μια λάμπα blacklight δωματίου. Πού θα βρώ τέτοιες λάμπες;

Υπάρχουν σε καταστήματα φωτιστικών ή πρέπει να ψάξω κάπου πιο εξειδικευμένα;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos [Σήμερα, στις 14:17]

βαλε blacklight στο δωματιο και μια γκομενα να φορεσει λευκο string,,,θα τα δεις ολα..

εμενα δεν θα με χαλουσε παντως!!! :hehe: :hehe: :hehe::nerd:
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos [Σήμερα, στις 14:17]

βαλε blacklight στο δωματιο και μια γκομενα να φορεσει λευκο string,,,θα τα δεις ολα..

Tι ασπρο ρε?:mad: Σε τετοιες περιπτωσεις πας και αγοραζεις πορτοκαλι στριγκακι (ακα uv αμα βρεις:innocent: )και τοτε μπορεις να πεις πως τα ειδες ολα:cool: .Και το καλητερο της φασης ειναι οταν της δωσεις το πορτοκαλι ''κορδονα'' και της πεις να αλλαξει.....:jump: :jump: :drool:

:fist::fist::fist::fist::fist:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos [Σήμερα, στις 22:14]

ασε που μετα την πραξη θα καταλαβεις αμεσως αν εσπασε η οχι το προφυλακτικο..το πεος σου θα μοιαζει με φακο... :D

Καλα αυτη η ατακα ηταν ολα τα λεφτα!!!!!! Θεος!!! :worship: :worship:

Ακους εκει θα μοιαζει με φακο....:rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos

βαλε blacklight στο δωματιο και μια γκομενα να φορεσει λευκο string,,,θα τα δεις ολα..

Εγώ ξέρω ότι για να τα δεις όλα η γκόμενα δεν πρέπει να φοράει τίποτα.

Τελικά στο Τι-Πού-Πόσο πέφτουν οι καλύτερες ατάκες, θα φτιάχνω πιο συχνά θέματα. LOL

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.