Jump to content



Χρόνια Πολλά στο φίλτατο Feanorian82


sotiris

Recommended Posts

Χρόνια πολλά ρε amdά - scorpionά, ό,τι επιθυμείς;)

Ελπίζω με την εμπειρία που έχεις αποκτήσει όλ' αυτά τα χρόνια να κάνεις και κάνα σοβαρό overclock στο pc και να βάλεις και κάνα σοβαρό OS :D:p

Link to comment
Share on other sites

Αίσχος.Ντροπή! Τόσα χρόνια πολλά και ούτε ένα ευχαριστώ.

Εγώ αρνούμαι να σου ευχηθώ. Μια φόρα είπα να σε θυμηθώ κ εγώ και μου έσβησες την καταχώρηση.

[Χίος mode on] Κ*λοπαιδαρά, που καταχράστηκες το adminiliki σου στο hors και φιμώνεις τα μέλη του [/mode off]

:p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Battosai

Αίσχος.Ντροπή! Τόσα χρόνια πολλά και ούτε ένα ευχαριστώ.

Εγώ αρνούμαι να σου ευχηθώ. Μια φόρα είπα να σε θυμηθώ κ εγώ και μου έσβησες την καταχώρηση.

[Χίος mode on] Κ*λοπαιδαρά, που καταχράστηκες το adminiliki σου στο hors και φιμώνεις τα μέλη του [/mode off]

:p :P :p

Συμφωνώ και επαυξάνω.......:D:p

Δεν είναι δυνατόν, λέγω, να βρισκόμαστε μπροστά σε φαινόμενα κατάχρησης εξουσίας και λογοκρισίας από άντμιν και ο λαός να μένει άπραγος.........

Τι δηλαδή, επειδή είναι άντμιν θα μας σβήνει και τα πόστ; Σε λίγο θα μας ......καβαλήσει κιόλας :D :D :p

’τιμη εξουσία.........:D:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.