Jump to content



Asus P5WD2+DDR2+530/640


ea6gka

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

στη πρωτη φωτο , η ψυκτρα αυτη βρισκει στο πλαστικο και το γερνει ελφρως απο το ζορι προς τη μερια των μνημων, αν νομιζω καλα εχεις βαλει παστα στις μνημες και εφαρμοζουνε απολυτα. Κατι παιζει δεν εξηγειτε αλλιως , στη δικια μου δεν ειναι στο ιδιο υψος ο πυρηνας και οι μνημες. Στο ψυκτρα της Leadtek εχει στις μνημες ενα "σκαλοπατι χαλκο" περισσοτερο ωστε να πατανε εκει πανω οι μνημες ?

πχ καπως ετσι εννοω το σκαλοπατι

______/----\_____/----\______

Link to comment
Share on other sites

και μενα της λεαδτεκ εχει σκαλοπατι.Σκαλοπατι εχει επισης και το αρτικ.

οντως το γερνει λιγο.Για αυτο τον λογο απο την αλλη μερια το εχω φαει λιγο το πλαστικο του αρτικ εγω.Αλλα το οτι το γερνει λιγο δεν σε εμποδιζει να το βαλεις επανω,πχ την πρωτη βδομαδα που το ειχα ηταν ετσι και εγερνε λιγο το χαλκινο ψυχτρακι...

Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν σου εφαρμοζει...Εχει καποια προβληματα λογω της ιδιαιτεροτητας της καρτας αλλα οχι να μην εφαρμοζει..

Μηπως εχεις αλλη εκδοση αρτικ χωρις σκαλοπατι??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

ρε συ εισαι σιγουρος οτι ειναι rev 2.0 η δικια σου?

ποιος γιορταζει?

δεν ξερω καν τι rev ειναι...

Αυτο που ξερω ειναι οτι ειναι ολο χαλκος απο κατω...

[γυφτος mode on]Δεν γιορταζει κανενας..αν γιορταζε θα ελεγε:Σα δεν ντρεπονται γιορταρες μερες[γυφτος mode off]

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

ρε συ εισαι σιγουρος οτι ειναι rev 2.0 η δικια σου?

ποιος γιορταζει?

χρηστουγεννα δεν εχουμε?

μην μου δινεται σημασια χρειαζομαι διακοπες, οπως και οι μηχανικοι της arctic

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.