Jump to content



Πια κινητά για αγορά?


firefox

Recommended Posts

Λόγο αναβάθμισης θα βγει ένα ποσο και με αυτό θα πρέπει να γίνουν επιλογές συσκευών οι οποιες ενδεχομένως μετά να πάνε προς πώληση. Θα ήθελα να μου γράψετε κινητά τα οποια έχουν περαση και δεν θα δυσκολευτούν να πουληθούν.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για το off-topic αλλα επειδη εχω μπει και εγω στην διαδικασια αναβαθμισης αυτες τις μερες θα ηθελα να μου πειτε αν εχετε ακουσει κατι για το Motorolla V3 (για οσoυς δεν το ξερουν ειναι αυτο στις αφισες που υπαρχουν παντου στο δρομο). Το βασικο κριτηριο μου ειναι να ειναι μικρο και γενικοτερα τσεπης κινητο. Για αυτο εχω καταληξει στο Nokia 6230i και στο Motorolla.

Καμμια γνωμη για το ποιο απο τα 2 ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

Συγνωμη για το off-topic αλλα επειδη εχω μπει και εγω στην διαδικασια αναβαθμισης αυτες τις μερες θα ηθελα να μου πειτε αν εχετε ακουσει κατι για το Motorolla V3 (για οσoυς δεν το ξερουν ειναι αυτο στις αφισες που υπαρχουν παντου στο δρομο). Το βασικο κριτηριο μου ειναι να ειναι μικρο και γενικοτερα τσεπης κινητο. Για αυτο εχω καταληξει στο Nokia 6230i και στο Motorolla.

Καμμια γνωμη για το ποιο απο τα 2 ?

Το v3 έχω να το δω απ'την comdex, αλλά είχε εντυπωσιακό design και καλή αίσθηση στο χέρι. Τώρα για λεπτομέρειες δεν ξέρω (μπαταρία κλπ) πάντως είναι λίγο πλατύ νομίζω (μάλλον πλατύτερο του nokia).

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ! η μνημη του V3 8α εχει γεμισει σε μια βδομαδα,δεν κανει για tech τυπους .Το 6230 παιρνει RS-MMC σε hot swap

Καλυτερα να αποφυγεις το 3G

το 6680 μου μπορει να χασει ολη τη μπαταρια του μεσα σε 2 ωρες αναμονης οταν δεν πιανει σημα(αντι για 3-4 μερες)

τα ιδια και το 6230 του αδερφου μου

απο δυνατοτητες ειμαι πολυ ευχαριστημενος και ειναι πολυ βελτιωμενο σε σχεση με το 6600 που ειχα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.