Jump to content


Δακτυλιος στην Αθηνα.


Vadergr

Recommended Posts

Ξερει κανεις λεπτομερειες για μεγαλο και μικρο δακτυλιο και ποιες ωρες ισχυουν.

Μπηκα στην εργατια και πρεπει καθε μερα να πηγαινω απο Γαλατσι στην Καλλιθεα (με τρενο ξερω,για αμαξι να μου πειτε).

Πηγαινω Θησεως στο υψος κοντα στον ηλεκτρικο.Ξερει κανεις καμμια διαδρομη με την λιγοτερη κινηση/μποτιλιαρισμα?

way off topic ε? :giveup:

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι θα δουλευω σε εγκαταστασεις της εταιρειας και απλα τα γραφεια ειναι στην θησεως.Λογικα πολλες φορες θα φευγουμε απο εκει για να παμε στα εργα οποτε θα χρειαζομαι και το αμαξι μου (στην περιπτωση που δεν μου δωσει απο την αρχη η εταιρεια).

Βρηκα μια λυση αλλα κανω τον γυρο της αθηνας σχεδον.Ποταμι,δεξια στην εξοδο για πειραια,αναστροφη στην μεσα παραλιακη και μετα αριστερα την θησεως απο την αρχη.

Αλλα ειναι μεγαλο μανικι...

Λυσεις τυπου ,κεντρο ,συγγρου και δεξια στην θησεως ειναι λιγο παραξενες γιατι θα τρωω ολο το κεντρο της αθηνας αλλα και τον δακτυλιο.

Εχω τρελλαθει ρε γαμωτο... Μολις πουλησα και το ελικοπτερο μου.Αλλα που να το ξερα! :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr

Το θεμα ειναι οτι θα δουλευω σε εγκαταστασεις της εταιρειας και απλα τα γραφεια ειναι στην θησεως.Λογικα πολλες φορες θα φευγουμε απο εκει για να παμε στα εργα οποτε θα χρειαζομαι και το αμαξι μου (στην περιπτωση που δεν μου δωσει απο την αρχη η εταιρεια).

Βρηκα μια λυση αλλα κανω τον γυρο της αθηνας σχεδον.Ποταμι,δεξια στην εξοδο για πειραια,αναστροφη στην μεσα παραλιακη και μετα αριστερα την θησεως απο την αρχη.

Αλλα ειναι μεγαλο μανικι...

Λυσεις τυπου ,κεντρο ,συγγρου και δεξια στην θησεως ειναι λιγο παραξενες γιατι θα τρωω ολο το κεντρο της αθηνας αλλα και τον δακτυλιο.

Εχω τρελλαθει ρε γαμωτο... Μολις πουλησα και το ελικοπτερο μου.Αλλα που να το ξερα! :D

νομιζω οτι θα βολευε απο Γαλατσι Εθνικη-Ποσειδωνος-Συγγρου-Θησεως

Καλο κουραγιο αν δεν εχεις air-condition τωρα το καλοκαιρι, απο Ηλιουπολη Θησεως χανω 3κιλα σε υγρα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee

νομιζω οτι θα βολευε απο Γαλατσι Εθνικη-Ποσειδωνος-Συγγρου-Θησεως

Καλο κουραγιο αν δεν εχεις air-condition τωρα το καλοκαιρι, απο Ηλιουπολη Θησεως χανω 3κιλα σε υγρα

Εχμμμ, αφου φτανω ποσειδωνος για ποιον λογο να μην παρω κατευθειαν την θησεως και να ανεβαινω?Η αλλη λυση που ελεγα ηταν ποταμι,Πετρου Ραλλη,πειραιως και στριβω νωρις αριστερα για θησεως.Αλλα φοβαμαι οτι απο εκει υπαρχει κινδυνος για κινηση το πρωι.

Αρχική απάντηση από Myralis

Πόσο το πούλησες και γιατί δεν έβαλες εδώ αγγελία??? Ήθελα ενα να πηγαινω εκδρομές με τους φίλους μου....

www.ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ.gr :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr

Εχμμμ, αφου φτανω ποσειδωνος για ποιον λογο να μην παρω κατευθειαν την θησεως και να ανεβαινω?Η αλλη λυση που ελεγα ηταν ποταμι,Πετρου Ραλλη,πειραιως και στριβω νωρις αριστερα για θησεως.Αλλα φοβαμαι οτι απο εκει υπαρχει κινδυνος για κινηση το πρωι.

Η θησεως εχει φαναρια... Συγγρου οχι, αναλογος και το υψος βεβαια!

www.ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ.gr :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.