Jump to content



Ομαδικη Αγορα dvd/cd στις 23/07/05 / 12:00


PGM

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από totally_wired

’σε που κάποιος από την επαρχία είχε και μια μοναδική ιδέα να μετατρέψει την diskimpex σε phonesales.... Έλεος... Δεν ξέρω ποίος ήταν ούτε θέλω να μάθω, ούτε καν θέλω να μάθω τους λόγους γιατί το έκανε... Απλά ήταν κάτι πραγματικά εξωφρενικό και κατά την γνώμη μου εξέθεσε το forum.

με το πετας ενα φρουτο, και μετα να το παιζεις δηθεν αδιαφορος μαλλον εκθετεις και τον εαυτο σου...αν ξερεις κατι πες να μαθουμε και εμεις αλλιως ....σιλανς

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από amartolos

με το πετας ενα φρουτο, και μετα να το παιζεις δηθεν αδιαφορος μαλλον εκθετεις και τον εαυτο σου...αν ξερεις κατι πες να μαθουμε και εμεις αλλιως ....σιλανς

Μα τι θες να μάθεις? Νομίζω αυτό που λέω είναι σαφέστατο για όποιον το έκανε. Τι να πω παραπάνω; Απλά λέγοντας phonesales εννόω ΟΧΙ ΑΥΤΟΥΣ που κάλεσαν την diskimpex, αλλά ΑΥΤΟΝ που ήθελε το αντίθετο, δηλαδή να τον καλέσει η diskimpex.

Link to comment
Share on other sites

Εγω men οσα ειπα τα ειπα ειρωνικα και για πλακα χωρις να θελω να εκθεσω το φορουμ.....:giveup:

Εμαθα οτι τα 10 cd που διναν δωρο τα καναν 10 dvd για εμας.....:giveup:

@TOTALY_WIRED:Και αυτα που λες περι phonosales....εγω ημουν αυτος που με καλεσαν για να παραγγειλω.... απλα επειδη δεν μου δινοταν η δυνατοτητα να τους παρω εγω απο εκει που ημουν....

Μια εξηπηρετηση εγινε......:mad:

Απλα ξεχαστε ολο το σκινικο που εγινε...ΕΛΕΟΣ:TD:

Edit:..Και κατι αλλο...δεν ειμαι ουτε τσ@τσος για να ριξω την Disk impex ,ουτε θα κατσω να ζητιανεψω τα 10-20 dvd που διναν δωρο,,,,,:hi:

:dots:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.