Jump to content



Ομαδικη Αγορα dvd/cd στις 23/07/05 / 12:00


PGM

Recommended Posts

Αμαρτολε σαν πολυ δεν τραβηξε? Αν θελεις ερχεσαι στη ομαδικη ή μου δινεις το ονομα σου να μπεις στην λιστα. Δεν υπαρχει τιποτα αλλο να συζητησουμε. Ποικιλια προιοντων θα δεις στο επισημο site του καταστηματος και τιμες ομαδικης μπορεις να μαθεις απο αυτους μεσω ενος απλου τηλεφωνηματος. . -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

σωστά όχι και κινέζος ...

...είναι ψηλός για κινέζος κοντός για βορειοευρωπαίος όχι τόσο μελαμψός για μεσόγειος ρε μπας και είναι ο E.T.A. (extra terrestrial admin)!!!!

ο διπλανός σου ;-)

Στις 12 εκεί τελικα;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sa1901

Πάντως η διαφορά με τις τιμές του e-shop είναι 2 στα 100 δισκάκια. Δεν ξέρω κατά πόσο σας φαίνεται συμφέρον να χαλάσετε χρόνο και βενζίνη για να πάτε στην Αμφιθέα. Ίσως συμφέρει κάποιον που θέλει 500+ δισκάκια...

http://www.e-shop.gr/search_ana.phtml?brand=TAIYO%20YUDEN

επιτελους και ενας που σκεφτεται και λιγο αλλα και ψαχνει....ομαδικες σαν και αυτες γινονται για τα ματια του κοσμου...το κερδος για καποιον που θα παραγγειλει ειναι μηδαμινο εως ελαχιστο και σε ορισμενες περιπτωσεις θα μπει και μεσα...πχ αν εγω παρω απο disk implex θα πληρωσω και παραπανω γιατι θα μου χρεωσει 12 ευρω courier ενω το e-shop θα μου τα φερει με 3 ευρω...

αλλα κατα τα αλλα ομαδικη...ευκαιρια

Link to comment
Share on other sites

απο 0,36 μέχρι 0,25 ειναι αρκετά μεγάλο επι τοις εκατό για όποιον ξέρει να μετρά φίλε...

και σε όλες τις τιμές η %διαφορά μετρά αν σου δώσω κάτι 10E και κάποιος άλλος 7Ε θα το σκεφτείς αλλα στο δίφραγκο δε σου φαίνεται πόσο μάλλον στο ,36 έτσι?

λάθος σκέφτεσαι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

...τις τιμες ομαδικης μπορεις να μαθεις απο αυτους μεσω ενος απλου τηλεφωνηματος. . -

Τις τιμές μπορείτε να τις δείτε από το site της Disk Impex. Είναι αυτές που γράφει για τα 300+ κομμάτια. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

απο 0,36 μέχρι 0,25 ειναι αρκετά μεγάλο επι τοις εκατό για όποιον ξέρει να μετρά φίλε...

και σε όλες τις τιμές η %διαφορά μετρά αν σου δώσω κάτι 10E και κάποιος άλλος 7Ε θα το σκεφτείς αλλα στο δίφραγκο δε σου φαίνεται πόσο μάλλον στο ,36 έτσι?

λάθος σκέφτεσαι

Ξέχασες το ΦΠΑ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

απο 0,36 μέχρι 0,25 ειναι αρκετά μεγάλο επι τοις εκατό για όποιον ξέρει να μετρά φίλε...

και σε όλες τις τιμές η %διαφορά μετρά αν σου δώσω κάτι 10E και κάποιος άλλος 7Ε θα το σκεφτείς αλλα στο δίφραγκο δε σου φαίνεται πόσο μάλλον στο ,36 έτσι?

λάθος σκέφτεσαι

οντως ξεχασες το φπα..μαλλον εθελημενα...

ποσο θα κοστισει στον αμαρτολο μια παραγγελια απο disk implex μιλαμε για 100αδα

+r (x8) 27,37 + 12 ευρω courier 39.37

-r (x8) 29.75 + 12 ευρω μεταφορικα 41,75

απο e-shop

+r(x8) 31.86 +3 ευρω μεταφορκα 34,86

-r(x8) 34.22 +3 ευρω μεταφορικα 37,22

4χ το eshop δεν εχει για να συγκρινω

και στις 2 περιπτωσεις το e-shop ειναι φθηνοτερο..

τα πραγματα αλλαζουνε σε περιπτωση που δεν υπαρχει e-shop point σε καποια πολη,

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos

επιτελους και ενας που σκεφτεται και λιγο αλλα και ψαχνει....ομαδικες σαν και αυτες γινονται για τα ματια του κοσμου...το κερδος για καποιον που θα παραγγειλει ειναι μηδαμινο εως ελαχιστο και σε ορισμενες περιπτωσεις θα μπει και μεσα...πχ αν εγω παρω απο disk implex θα πληρωσω και παραπανω γιατι θα μου χρεωσει 12 ευρω courier ενω το e-shop θα μου τα φερει με 3 ευρω...

αλλα κατα τα αλλα ομαδικη...ευκαιρια

μάλλον δεν είσαι σοβαρός. ή έχεις απίστευτο χρόνο για πέταμα.

συγγνώμη, σου είπε εσένα κανείς να πάρεις? σε έχει υποχρεώσει κάποιος να τα πάρεις από disk impex?

αν εμάς μας τη βαρέσει και πάμε να τα πάρουμε στην Ιαπωνία έχεις κάποιο πρόβλημα?

Οι εξυπνάδες του τύπου δείτε το eshop κλπ είναι μπούρδες.

Η ίδια η disk impex δίνει στο site resellers για tayio:

http://www.diskimpex.gr/ty_athens.htm

(και το eshop ανάμεσά τους).

Εγώ προσωπικά προτιμώ να τα πάρω από τον εισαγωγέα.

Το αν συμφέρει ή όχι, είναι δικό μου θέμα και εξαρτάται από διάφορους παράγοντες, όπως π.χ. η κατανάλωση του αυτοκινήτου μου.

Και συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις παίρνεις και για 2-3 φιλαράκια οπότε συμφέρει;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos

οντως ξεχασες το φπα..μαλλον εθελημενα...

ποσο θα κοστισει στον αμαρτολο μια παραγγελια απο disk implex μιλαμε για 100αδα

+r (x8) 27,37 + 12 ευρω courier 39.37

-r (x8) 29.75 + 12 ευρω μεταφορικα 41,75

απο e-shop

+r(x8) 31.86 +3 ευρω μεταφορκα 34,86

-r(x8) 34.22 +3 ευρω μεταφορικα 37,22

4χ το eshop δεν εχει για να συγκρινω

και στις 2 περιπτωσεις το e-shop ειναι φθηνοτερο..

τα πραγματα αλλαζουνε σε περιπτωση που δεν υπαρχει e-shop point σε καποια πολη,

ωραία τώρα διάβασε και τα παραπάνω που σού γραψα, ισχύουν ακόμη ( δεν είχα δει το τελευταίο σου post;) )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

Η ίδια η disk impex δίνει στο site resellers για tayio:

http://www.diskimpex.gr/ty_athens.htm

Ειδικά ο ένας εκ των resellers μπορεί να μην έχει τις καλύτερες τιμές αλλά πλερώνοντας κατιτίς παραπάνω σου γεμίζει και τα δισκάκια :p

Εκτός αυτού, έχεις την χαρά της προσωπικής επαφής με μία από τις πιο ενδιαφέρουσες θηλυκές παρουσίες Αθηνών και περιχώρων :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Ειδικά ο ένας εκ των resellers μπορεί να μην έχει τις καλύτερες τιμές αλλά πλερώνοντας κατιτίς παραπάνω σου γεμίζει και τα δισκάκια :p

Εκτός αυτού, έχεις την χαρά της προσωπικής επαφής με μία από τις πιο ενδιαφέρουσες θηλυκές παρουσίες Αθηνών και περιχώρων :p

farmaki by spc:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Ειδικά ο ένας εκ των resellers μπορεί να μην έχει τις καλύτερες τιμές αλλά πλερώνοντας κατιτίς παραπάνω σου γεμίζει και τα δισκάκια :p

Εκτός αυτού, έχεις την χαρά της προσωπικής επαφής με μία από τις πιο ενδιαφέρουσες θηλυκές παρουσίες Αθηνών και περιχώρων :p

Σπάστα και ξαναρίχτα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

farmaki by spc:p

έλα βρε, πλακίτσα κάνουμε :D

Αρχική απάντηση από totally_wired

Σπάστα και ξαναρίχτα

βάλε το ''μυαλό'' :whistle2: σου να δουλέψει (αν δεν ξέρεις βέβαια την κατάσταση δεν θα καταλάβεις)

Αρχική απάντηση από ea6gka

συριε την ψηλη τη καστανη λες?

μία είναι η θεά της Στουρνάρη :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 15:46]

βάλε το ''μυαλό'' :whistle2: σου να δουλέψει (αν δεν ξέρεις βέβαια την κατάσταση δεν θα καταλάβεις)

ΕΔΙΤ

OK Κατάλαβα.

Όμως γιατί έχω την εντύπωσει ότι όποτε περνάω από εκεί βλέπω μια γιαγιά να κάθεται να πλέκει?

Link to comment
Share on other sites

Μια που τωρα ειδα το θεμα και εχετε φαει 4 σελιδες σε κουβεντουλα αντι για ποστ παραγγελειας, να πω οτι οντως επαιζαν κληρωσεις τα παλια τα χρονια... Για να καταλαβετε 1η +2η ομαδικη απο το pctech... Ειχε γινει κληρωση 1 DVD-R πλεξτορ 3 CD-R 52Χ πλεξτορ 3DVD-rom πλεξτορ. Εκτοτε οι κληρωσεις "καταργηθηκαν"... γιατι και οι τιμες των δισκων κατρακυλισαν... Οταν γινονταν κληρωσεις εκανε το δισκακι 1ευρω και κατι ψιλα (1.5 εκαστο αν θυμαμαι και "ομαδικη τιμη" 500+ = 1.25) ή κατι τετοιο... ειχανε περιθωρια για κερδος δηλαδη... Τωρα στα 18 λεπτα τι θελετε να κληρωσουν??? την θηκη mitsui και πολυ ειναι...

Ενας γνωστος gay ειχε κερδισει και cd-r το οποιο δουλευει ακομα παρολο που εχει φαει πτωση... Ατσσσσσσααααα ο gays

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.