Jump to content



Ομαδικη Αγορα dvd/cd στις 23/07/05 / 12:00


PGM

Recommended Posts

Αγαπητοι labιτες,

Εχει περασει μεγαλο χρονικο διαστημα απο την τελευταια μας ομαδικη παραγγελια για dvd και cd οποτε σκεφτηκα να οργανωναμε μια στις 23/07/05. 1 εβδομαδα ειναι παραπανω απο αρκετη πιστευω ωστε να δουν ολοι αυτο το θρετ και να βαλουμε ολοι τις παραγγελιες μας. Τιμες και dvd/cd που παιζουν θα τα μαθω οσο τον δυνατον νωριτερα. Το καταστημα ειναι το γνωστο σε ολους " Disc Impex" στην Αμφιθεας.

υ.γ σας παρακαλω δηλωστε συμμετοχη γιατι ο Cherryman με πριζει εδω και ποσο καιρο.Βλεπεται θελει ο κακομοιρης να εφοδιασει ολο τον κοσμο στις παραλιες με τα υπεροχες μουσικες συλλογες του. Αν και ασπρουλιαρης εχει μεγαλη ζητηση.........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Ήθελα και εγώ αλλά είμαι Καλαμάτα,εκτός αν μαζέψει τπτ και η Καλαμάτα και αποφασίσει κάποιος να τα στύλει κάτω....!!!!!

Αυτό το "Αν μαζέψει..." είναι συμαντικό,γιατι...δεν θα μαζέψει:p

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον οι τιμες εχουν ως εξης:

TY +R με Χρυση επιστρωση στα 19 λεπτά + ΦΠΑ (4Χ)

TY - R με Χρυση επιστρωση στα 21 λεπτά + ΦΠΑ (4Χ)

TY - R με Ματ επιστρωση στα 18 λεπτά + ΦΠΑ (4Χ)

TY +R με Χρυση επιστρωση στα 23 λεπτά + ΦΠΑ (8Χ)

TY - R με Χρυση επιστρωση στα 25 λεπτά + ΦΠΑ (8Χ)

Το σημαντικο ειναι οτι για το site μας ολα τα προιοντα θα εχουν τιμη ομαδικης παραγγελιας. Αυτο σημαινει οτι αν καποιος θελει να παρει καποιο προιον περα απο αυτα που αναφερα παραπανω θα εχει παλι τιμη ομαδικης.

Τιμες για cd δεν ρωτησα, επειδη εχει αρκετες μαρκες οποτε θα δουμε εκει τι μας κανει "κλικ"

Το Σαββατι ανοιγουν στις 11 οποτε θα προτεινα να βρεθουμε στις 12 γιατι μετα ολο και καποιος θα εχει κανονισει κανενα μπανακι κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM [Σήμερα, στις 13:16]

Το Σαββατι ανοιγουν στις 11 οποτε θα προτεινα να βρεθουμε στις 12 γιατι μετα ολο και καποιος θα εχει κανονισει κανενα μπανακι κλπ κλπ.

Θα μοιραστούν GPS-data γι'αυτό ή υπάρχει ευκολότερος τρόπος? :rolleyes:

(μπορεί να ξέρετε όλοι, αλλά εγώ δεν έχω ξαναματασυμμετάσχει :p)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.