Jump to content



Ομαδικη Αγορα dvd/cd στις 23/07/05 / 12:00


PGM

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Τιμες εγω ηδη αναφερει guys.

Οσο αναφορα την επαρχεια, μπορειτε να κανετε το εξης. Να μου δωσετε με ενα pm τα ονοματα σας και να ενημερωσω το μαγαζι οτι εισαστε απο το site και οτι θελω να εχετε τιμη ομαδικης.Μετα κανονιζετε να σας τα στειλουν!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pro [Σήμερα, στις 17:37]

θελω και γω cd... καμια 100αρα.. αλλα ειμαι κερκτρα..

θελω να ακουσω τιμες και εαν συμφαιρει καποιος να μου στειλει αντικαταβολη..

Θα είμαι 1 Αυγούστου Κέρκυρα, στα Γουβιά. Αν δε τα βιάζεσαι μπορώ να στα φέρω, αρκεί να μου καταθέσεις σε μιά Τράπεζα Πειραιώς τα χρήματα μέχρι το Σάββατο. Αν είναι πες μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

Θα είμαι 1 Αυγούστου Κέρκυρα, στα Γουβιά. Αν δε τα βιάζεσαι μπορώ να στα φέρω, αρκεί να μου καταθέσεις σε μιά Τράπεζα Πειραιώς τα χρήματα μέχρι το Σάββατο. Αν είναι πες μου.

Kαλος να ερθεις wiz αλλα τα χρειαζομαι πολυ συντομα..

παντως αν θες στηλε ενα pm οταν ερθεις..

αλλα σιγουρα θα σε πετυχω sto KING size..

Link to comment
Share on other sites

Οσο παιδια απο επαρχεια επιθυμουν να παρουν καποια dvd / cd με την τιμη της ομαδικης ας μου στειλουν με pm το ονοματεπωνυμο τους ωστε να τα δωσω στην Discimpex. Ετσι οταν θα παρουν τλφ να γνωριζουν απο το καταστημα οτι προκειται για μελη απο το Thelab.gr...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

Θα είμαι 1 Αυγούστου Κέρκυρα, στα Γουβιά. Αν δε τα βιάζεσαι μπορώ να στα φέρω, αρκεί να μου καταθέσεις σε μιά Τράπεζα Πειραιώς τα χρήματα μέχρι το Σάββατο. Αν είναι πες μου.

{off topic mode on} wizzy με τι θα ερθεις? με το avatar σου?{ off topic mode off}

Αντε παμε να πιουμε τεκιλες στο κινγκ..

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ

Επειδη δεχομαι πμ λεγωντας μου οτι θελουν 100 κομματια απο αυτα κλπ κλπ, θελω να διευκρινησω οτι εγω δεν θα αναλαβω να παρω για κανεναν dvd/cd και ουτε θα στειλω . Απλα θα δωσω τα ονοματα των παιδιων που δεν μπορουν να ερθουν ωστε να γνωριζουν στο καταστημα οτι ειναι απο το site και οτι πρεπει να σας κανουν τιμες ομαδικης αγορας...

Εσεις μετα με την σειρα σας θα παρετε τλφ και θα κανατε τις αγορες σας.

Ελπιζω να εγινα κατανοητος

Link to comment
Share on other sites

νομιζω για καλυτερη ενημερωση των χρηστων θα πρεπει να μας πειτε και ποσο θα παει το μαλλι αν πχ παραγγειλω μια 50αδα μονος μου.....γιατι οταν γινεται μια ομαδικη πρεπει ΟΛΑ τα μελη να οφελουνται και οχι ΠΑΛΙ 3-4 ατομα που τυχαινει να ειναι αθηναιοι και μπορουν να ειναι παρον στις σχετικες αγορες και κατα συνεπεια να τους κληρωνονται τα διαφορα δωρακια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM [Χθες, στις 13:16]

Λοιπον οι τιμες εχουν ως εξης:

TY +R με Χρυση επιστρωση στα 19 λεπτά + ΦΠΑ (4Χ)

TY - R με Χρυση επιστρωση στα 21 λεπτά + ΦΠΑ (4Χ)

TY - R με Ματ επιστρωση στα 18 λεπτά + ΦΠΑ (4Χ)

TY +R με Χρυση επιστρωση στα 23 λεπτά + ΦΠΑ (8Χ)

TY - R με Χρυση επιστρωση στα 25 λεπτά + ΦΠΑ (8Χ)

Το σημαντικο ειναι οτι για το site μας ολα τα προιοντα θα εχουν τιμη ομαδικης παραγγελιας. Αυτο σημαινει οτι αν καποιος θελει να παρει καποιο προιον περα απο αυτα που αναφερα παραπανω θα εχει παλι τιμη ομαδικης.

Τιμες για cd δεν ρωτησα, επειδη εχει αρκετες μαρκες οποτε θα δουμε εκει τι μας κανει "κλικ"

Το Σαββατι ανοιγουν στις 11 οποτε θα προτεινα να βρεθουμε στις 12 γιατι μετα ολο και καποιος θα εχει κανονισει κανενα μπανακι κλπ κλπ.

http://www.diskimpex.gr/firstlook.htm

Μάλλον συμφέρει αυτούς που θα πάρουν απο 100 και κάτω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos [Σήμερα, στις 00:06]

νομιζω για καλυτερη ενημερωση των χρηστων θα πρεπει να μας πειτε και ποσο θα παει το μαλλι αν πχ παραγγειλω μια 50αδα μονος μου.....γιατι οταν γινεται μια ομαδικη πρεπει ΟΛΑ τα μελη να οφελουνται και οχι ΠΑΛΙ 3-4 ατομα που τυχαινει να ειναι αθηναιοι και μπορουν να ειναι παρον στις σχετικες αγορες και κατα συνεπεια να τους κληρωνονται τα διαφορα δωρακια...

Καταρχην εγω πει τοσες φορες οτι ολα τα μελη ειτε παρουν 1 δισκακι ειτε 100 θα εχουν τιμη ομαδικης ογαρας. Ετσι μου ειπαν στο μαγαζι , ετσι σου λεω.

Κατα δευτερον , σε ποια δωρακια αναφερεσαι ? Εγω σε μια ομαδικη εχω παει και δεν πηραμε τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

Καταρχην εγω πει τοσες φορες οτι ολα τα μελη ειτε παρουν 1 δισκακι ειτε 100 θα εχουν τιμη ομαδικης ογαρας. Ετσι μου ειπαν στο μαγαζι , ετσι σου λεω.

Κατα δευτερον , σε ποια δωρακια αναφερεσαι ? Εγω σε μια ομαδικη εχω παει και δεν πηραμε τιποτα!

κατι cdr dvd plextor κτλ.....ελα τωρα που κανεις πως δεν ξερεις...

Link to comment
Share on other sites

Λεγοντας τον αριθμο 3456 , οπως λεει και στην σελιδα του site περνεις 10 cd gold δωρο..

ολα αυτα θα ισχυουν και στην ομαδικη?

Πχ. εγω που θελω μονο 100 cd θα τα παρω σε τιμη

0,12(αν δεν εχει καμια καλυτερη προσφορα η ομαδικη.) +φπα19% = 100*0,12*19%=14,28+ εξοδα αποστολης σε επαρχεια.. με συμφερει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM [Σήμερα, στις 02:32]

Φιλαρακι στο ξαναλεω αλλη μια φορα! Εχω παει σε μια ομαδικη και δεν πηραμε κανενα δωρο. Ειτε το πιστευεις ειτε οχι.....

τα κοψανε??η σε ριξανε οι φιλοι σου??

πλακα τελος

δεν ειπα οτι δεν σε πιστευω ,(για την συγκεκριμενη περιπτωση) απλα αναφερομουνα σε αλλες σχετικες αγορες που ειχανε δωθει δωρακια....μου κανει εντυπωση που δεν γνωριζεις σχετικα...

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που κάποιος τρέχει, κάνει τηλέφωνα, κρατάει λίστες με ονόματα τότε δεν έχω κανένα πρόβλημα εάν το μαγάζι δώσει 10dvd παραπάνω σε αυτόν που το κανόνισε. Έτσι δουλέυει η αγορά. Από την στιγμή που θα έχω κέρδος 10 ευρώ τι με νοιάζει εάν θα κάνουν δώρο στον τάδε. Προσωπικά εγώ δεν λειτουργώ έτσι (δηλαδή εάν έπερνα κάτι θα το έδινα αναλογικά στον καθένα (και πιστεύω πως αυτό συμβαίνει και εδώ)) αλλά δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα με κάποιον που θα τα κράταγε. Ο χρόνος είναι το πολυτιμότερο αγαθό και όποιος τον ξοδεύει για το συνολικό καλό τότε πρέπει να αμοίβεται.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.