Jump to content



Ομαδικη Αγορα dvd/cd στις 23/07/05 / 12:00


PGM

Recommended Posts

καλά 10 ευρώ δεν πρόκειται να έχεις κέρδος σε καμία περίπτωση

οι τιμές που δόθηκαν είναι ίδιες για όσους πάρουν 100+(διόρθωση οι τιμές είναι ίδιες με αυτές για αγορές 300+,1 λεπτό επιπλέον για είναι για 100+)

συμφέρει όσους πάρουν λιγότερα, αυτό άλλωστε είναι και το νόημα της ομαδικής

το καλό στην συγκεκριμένη περίπτωση είναι οτι θα σου κάνει την ίδια τιμή αν πας και άλλη μέρα και πεις το όνομα σου, που θα έχεις δώσει πριν στον PGM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από amartolos

τα κοψανε??η σε ριξανε οι φιλοι σου??

πλακα τελος

δεν ειπα οτι δεν σε πιστευω ,(για την συγκεκριμενη περιπτωση) απλα αναφερομουνα σε αλλες σχετικες αγορες που ειχανε δωθει δωρακια....μου κανει εντυπωση που δεν γνωριζεις σχετικα...

κι εγώ που ήμουνα στην πιο παλιά ομαδική, δωράκι ήταν μια θήκη "πτυσσόμενη" της mitsui για 10cd. εντάξει, ελπίζω να μην έκανες θέμα για κάτι τέτοιο... έλεος δηλαδή!

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΛΦ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ 210-9404079.

Βασικη προυποθεση ειναι να μου εχουν δωσει το ονοματεπωνυμο τους μεσω pm ωστε να μπουν στην λιστα που θα δωσω στο κατστημα.

Το ξερω οτι γινομαι κουραστικος και λεω συνεχεια το ιδιο πραγμα αλλα οταν δεχεσαι pm που να γραφει " εγω θελω 100 dvd ¨" και τιποτα αλλο , δεν εχω να κανω τιποτα αλλο απο το να τα ξαναγραψω!..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

κι εγώ που ήμουνα στην πιο παλιά ομαδική, δωράκι ήταν μια θήκη "πτυσσόμενη" της mitsui για 10cd. εντάξει, ελπίζω να μην έκανες θέμα για κάτι τέτοιο... έλεος δηλαδή!

Εγώ πήρα 2 τέτοιες :o :o

Αλλά δεν τους είπα ότι είμαι από το lab ή τίποτα, με είδαν ομορφόπαιδο και μου έδωσαν 2.

Σοβαρά τώρα, 1η φορά ακούω για δωράκια κλπ, θα προτιμούσα, αν έχει παιχτεί τέτοιο σκηνικό και ξέρετε λεπτομέρειες να τις αναφέρετε και όχι να πετάτε άδεια για να πιάσετε γεμάτα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

κι εγώ που ήμουνα στην πιο παλιά ομαδική, δωράκι ήταν μια θήκη "πτυσσόμενη" της mitsui για 10cd. εντάξει, ελπίζω να μην έκανες θέμα για κάτι τέτοιο... έλεος δηλαδή!

κριμα που δεν ησουνα και οταν μοιραζανε αντιγραφικα....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Αλλά δεν τους είπα ότι είμαι από το lab ή τίποτα, με είδαν ομορφόπαιδο και μου έδωσαν 2.

Προφανώς διέκριναν οι άνθρωποι τις αυξημένες ανάγκες ''αποθήκευσης'' (δεν νομίζω να περίμενες να μην το σχολιάσω - έχω μάλιστα την εντύπωση ότι ποστάρεις μόνο γι αυτό τον λόγο :p)

Αρχική απάντηση από RootX

Σοβαρά τώρα, 1η φορά ακούω για δωράκια κλπ, θα προτιμούσα, αν έχει παιχτεί τέτοιο σκηνικό και ξέρετε λεπτομέρειες να τις αναφέρετε και όχι να πετάτε άδεια για να πιάσετε γεμάτα.

Θυμάμαι πάντως ότι προ μερικών μηνών, σε αντίστοιχη ομαδιή με το pctechnology, έδιναν 5-10 DVD+R 8X JC

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Εγώ πήρα 2 τέτοιες :o :o

Αλλά δεν τους είπα ότι είμαι από το lab ή τίποτα, με είδαν ομορφόπαιδο και μου έδωσαν 2.

Σοβαρά τώρα, 1η φορά ακούω για δωράκια κλπ, θα προτιμούσα, αν έχει παιχτεί τέτοιο σκηνικό και ξέρετε λεπτομέρειες να τις αναφέρετε και όχι να πετάτε άδεια για να πιάσετε γεμάτα.

βρε rootx σοβαρα τωρα ΟΥΤΕ ΕΣΥ θυμσαι για τα recorders που δοθηκαν(στις πρωτες ομαδικες,δεν ξερω αν μετα τα εκοψαν) πλακα κανουμε?κανεις δεν ξερει τιποτα??ολοι το παιζουνε κινεζοι??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Θυμάμαι πάντως ότι προ μερικών μηνών, σε αντίστοιχη ομαδιή με το pctechnology, έδιναν 5-10 DVD+R 8X JC

Μπορεί, αλλά αν δεν με απατά η μνήμη μου, το pctechnology είναι pctechnology και το thelab είναι thelab, το thread αφορά ομαδική του thelab και τα σχόλια του amartolou αναφέρονται σε θεωρίες συνωμοσίας που κάποιοι από εμάς ξέρουμε κάτι και το κρύβουμε.

Link to comment
Share on other sites

τα ιδια τα παλικαρια που τα ειχανε παρει το ειχανε αναφερει(''καποιοι ειχαμε και τυχερα''' ειχε σχολιασει καποιος απο τους παροντες)...ουτε κρυφο το κρατησαν ουτε τιποτα ...μονο εγω διαβασα δηλαδη αυτο το thread?/

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos

βρε rootx σοβαρα τωρα ΟΥΤΕ ΕΣΥ θυμσαι για τα recorders που δοθηκαν(στις πρωτες ομαδικες,δεν ξερω αν μετα τα εκοψαν) πλακα κανουμε?κανεις δεν ξερει τιποτα??ολοι το παιζουνε κινεζοι??

Μα σε μία ομαδική έχω πάρει μέρος, αυτή του lab, που να θυμάμαι τι παίχτηκε σε ομαδική που δεν ήμουν????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Μα σε μία ομαδική έχω πάρει μέρος, αυτή του lab, που να θυμάμαι τι παίχτηκε σε ομαδική που δεν ήμουν????

ε ωραια ,αφου δεν θυμασαι η δεν ησουνα παρον τι ασχολεισαι??

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η διαφορά με τις τιμές του e-shop είναι 2 στα 100 δισκάκια. Δεν ξέρω κατά πόσο σας φαίνεται συμφέρον να χαλάσετε χρόνο και βενζίνη για να πάτε στην Αμφιθέα. Ίσως συμφέρει κάποιον που θέλει 500+ δισκάκια...

http://www.e-shop.gr/search_ana.phtml?brand=TAIYO%20YUDEN

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos

κληρωνανε στους παροντες ειπα πιο πανω.....αν θες να το πω πιο chic!!!

Προφανώς, σε ποιους θα κληρώνανε, στη γιαγιά μου;

Αρχική απάντηση από RootX

Μπορεί, αλλά αν δεν με απατά η μνήμη μου, το pctechnology είναι pctechnology και το thelab είναι thelab, το thread αφορά ομαδική του thelab και τα σχόλια του amartolou αναφέρονται σε θεωρίες συνωμοσίας που κάποιοι από εμάς ξέρουμε κάτι και το κρύβουμε.

Δεν ήθελα να πιστέψω ότι το πάμε εκεί....

Αν εννοεί αυτό ο amartolos, ας μην το συνεχίσουμε, είναι γελοίο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos

ε ωραια ,αφου δεν θυμασαι η δεν ησουνα παρον τι ασχολεισαι??

όταν με προκαλείς λέγοντας ότι κάνω τον κινέζο, προφανώς και θα απαντήσω, δεν ήξερα ότι θα σου ζητήσω και άδεια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

όταν με προκαλείς λέγοντας ότι κάνω τον κινέζο

Ρε παιδιά ήμαρτον δλδ, δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά!

Κινέζος ο RootX????? Τον έχετε δει ποτέ από κοντά; :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.