Jump to content



ΠΟΙΟΝ ISP ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ


helloween

Ποιόν ISP προτιμάτε ??  

85 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Από μένα οι ψήφοι είναι Panafonet για την PSDN επειδή είναι τζάμπα με το κινητό και ALTEC για την ISDN επειδή το περιοδικό computer active έχει καρτούλες των 15 ευρώ με 2 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε η Vivodi ειναι η πρωτη σου επιλογη (το λεει κ η Ελενα :p ) εσυ γιατι την εβαλες τελευταια? :hehe:

Vivo 1024 εδω κ ολα αψογα τους τελευταιους μηνες,αν χαλασει ξανα ομως εστω κ για μια μερα θα την αλλαξω .-

Link to comment
Share on other sites

Οτενετ για DSL και Panafonet για dial-up...

Για τον ΟΤε δεν μπορώ ακόμη να εκφέρω γνώμη, αλλά μου άρεσε που στην τηλεφωνική τους υποστήριξη απαντάνε γρηγορα και είναι ευγενικοί...βέβαια δεν μου έλυσαν το πρόβλημα που είχα...

Για την Panafonet έχω ανάμικτες εντυπωσεις...σύνδεση πάντοτε στα 52 και υψηλές ταχύτητες download 4,5-5,5 αλλά πολύ συχνά τρώει γερα κολλήματα (ακόμη και εντός της ίδιας ημέρας)και δεν ανοίγει ούτε ιστοσελίδα...κι αυτό μπορεί να συμβαίνει για 2-3 μέρες...

Συνολικά μάλλον απογοητευμενος από την τελευταία...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.