Jump to content



ΠΟΙΟΝ ISP ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ


helloween

Ποιόν ISP προτιμάτε ??  

85 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Εγω ειμαι ο μοναδικος μεχρι στιγμής με telepassport (ISDN 64) η οποια ομως μεχρι στιγμης ειναι powered by HOL. Στα μελλοντικα μου σχεδια εάν δεν μου κατσει το φοιτητικο adsl ειναι το Vivodi Full LLU 512 +VoIP.

Link to comment
Share on other sites

HOL dsl 384, αλλά τελευταία(μετά την εξαγορά της ?) κάνει νερά σαν να παίζει κόφτης κάποιες ώρες στα 256.

Με βλέπω να δοκιμάζω altecnet μιας και οι πληροφορίες που έχω εκ των έσω μιλάνε για καλοστημένο δίκτυο με καλό εξοπλισμό και αρκετό διαθέσιμο bandwidth.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

HOL dsl 384, αλλά τελευταία(μετά την εξαγορά της ?) κάνει νερά σαν να παίζει κόφτης κάποιες ώρες στα 256.

Με βλέπω να δοκιμάζω altecnet μιας και οι πληροφορίες που έχω εκ των έσω μιλάνε για καλοστημένο δίκτυο με καλό εξοπλισμό και αρκετό διαθέσιμο bandwidth.

Το support τους μερικές φορές είναι βλαμμένο. Αλλά πάντα αμα πούν ότι θα σε πάρουν τηλέφωνο σε πέρνουν. Και σε κινητό ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Otenet 384/128 εδώ και 2 χρόνια.Σε γενικές γραμμές καλά (39k+ ftp,30-34k+- p2p)

Αν εξαιρέσουμε 2 μεγάλες 'κοιλιές" πριν 20-25 μέρες, καλά τα πάει...και μπορείς να πεις ότι θες στο support...θα το δεχτούν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.