Jump to content



Recommended Posts

Τι εννοείς φίλε μου? Είμαι νέος εδω γύρω.. :)

Edit: Wallpaper assassin creed (#667699) - Wallbase.net

Αν κάνεις ενα search για "Assassins Creed" στο Desktop Wallpapers - wallbase.net (αν καίγεσαι σαν εμενα :p)θα βρείς πάρα πολλά. ;)

ευχαριστώ !:clap:

ποιος καίγεται? οχι πάντως εγώ :p:tomato:(tnx για το site :T:, :offtopic2:απο τα ποιο ωραία story σε παιχνίδι )

Link to comment
Share on other sites

New Desktop!

desktop4a.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Και το wallpaper σε ανάλυση 3000x2232(!) για όποιον το θέλει.

http://machinarium.net/blog/pictures/Machinarium_Pirate_Amnesty_hires.jpg

Υ.Γ. Είναι από το game Machinarium, και το βρήκα καθώς έψαχνα στο site της εταιρίας. :)

Link to comment
Share on other sites

Offtopic:

το παιχνιδι αυτο ειναι καλο?

Το παιχνίδι κατα τη γνώμη μου ειναι απίστευτο! Εισαι ενα ρομποτακι, εχει να λυσεις γριφους κλπ, είναι point-and-click adventure.

Συν το ότι εχει φοβερο soundtrack, η μουσικη είναι μαγευτικη!

(γνώμη μου πάντα, φιλικά. :))

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=uwZBdWRSBRs]YouTube - Machinarium Trailer[/ame]

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Είναι από το game Machinarium, και το βρήκα καθώς έψαχνα στο site της εταιρίας. :)

Απλά να πω ότι είναι εμπνευσμένο από το παιχνίδι αυτό και δεν είναι μέσα στο παιχνίδι κάποια τέτοια σκηνή. Απλά είχαν βγάλει μια προσφορά "pay what you want" με σύνθημα την "συγχώρεση" των πειρατών και αυτό ήταν το theme τους :)

Τα visuals όμως στο παιχνίδι είναι έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.