Jump to content



ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ ΑΡΔΕΥΣΕΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ


giorgos_cupra

Recommended Posts

Ρε παιδια εχει βγαλει κανενας αυτο το ΤΕΙ στη Λαρισα γιατι μαλλον εκει θα παω.Ξερει κανενας τι γινεται?Ειναι κανενας απο εδω μεσα Λαρισα να βρεθουμε καθολου?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω τελειώσει Τεχνολόγος Γεωπόνος, Σε άλλη σχολή και σε άλλη πόλη. Η συμβουλή που θα σου έδεινα είναι να ξαναδώσεις να περάσεις κάπου καλύτερα. Δε ξέρω αν έχεις τπτ χωράφια, αλλά η ανεργία που βαράει το κλάδομας είναι μεγάλη. Ψάξε, ρώτα κανένα που να έχει τελειώσει σχολή τεχνολογίας γεωπονίας και θα δείς.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos [Σήμερα, στις 12:48]

Update. Τσέκαρε αυτό το άρθρο και ξαναξεκίνα το διάβασμα για του χρόνου

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=645837&lngDtrID=244

Δεν ξερω τι να σου πω,εγω ακουσα οτι του χρονου θα ανεβει σε ανωτερα επιπεδα η σχολη και ουτως ή αλλος δεν εχω πολυ εμπιστοσυνη σε εφημεριδες και τα λοιπα εντυπα γιατι ετσι ελεγαν οτι θα επεφταν και οι βασεις και φαγαμε κανονι:...: .Αν υποθετικα μεινει χωρις φοιτητες του χρονου η σχολη κλεινει ή εμεις οι δευτεροετεις συνεχιζουμε κανονικα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από giorgos_cupra

Δεν ξερω τι να σου πω,εγω ακουσα οτι του χρονου θα ανεβει σε ανωτερα επιπεδα η σχολη και ουτως ή αλλος δεν εχω πολυ εμπιστοσυνη σε εφημεριδες και τα λοιπα εντυπα γιατι ετσι ελεγαν οτι θα επεφταν και οι βασεις και φαγαμε κανονι:...: .Αν υποθετικα μεινει χωρις φοιτητες του χρονου η σχολη κλεινει ή εμεις οι δευτεροετεις συνεχιζουμε κανονικα?

όλες οι μικρές σχολές διατείνονται ότι ανεβαίνουν σε υψηλότερο επίπεδο, προσπαθώντας να προσελκύσουν - κρατήσουν φοιτητές.

πιο πολύ εξαρτάται από σένα: σε ενδιαφέρει ο τομέας? αν ναι, συνέχισέ το. αν όχι, άστο και προσπάθησε να μπεις κάπου που να σου αρέσει περισσότερο;)

Link to comment
Share on other sites

οτι λεει και απο απο πανω μου... χωρις παρεξηγηση.τι μελλον εχεις απο τετοια σχολη? εκτος απο το να λες οτι τελειωσες το ταδε.

@giorgos_cupra ε οχι δεν επεσαν οι βασεις... Ελεος. δηλαδη ποσο να πανε θες? Επεσαν και παρα πολυ εκτος απο ιατρικες κτλ...

υ.γ του χρονου που θα δινω και εγω να δουμε που θα πανε... τι το θελαν να κανουμε μηχανογραφικο πριν γραψουμε? :TD: :TD: :TD: :TD:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.